В Австрії засуджений фігурант схеми оформлення Межигір'я!

Суд в Австрії засудив до 5 років ув'язнення Йогана Вановіца, ключового фігуранта схеми незаконного оформлення резиденції  Межигір'я на підставних осіб.

 У п'ятницю ввечері брокер Йоганн Вановіц був засуджений до п'яти років позбавлення волі за шахрайські схеми оформлення земельних ділянок на підставних осіб. Крім того, разом з уже засудженими у цій справі менеджерами Telekom Austria він повинен відшкодувати шкоду, заподіяну Україні в розмірі близько 10 млн. євро », - сказано в повідомленні австрійського прес-агентства APA.Вановіц  до засудження був керівником віденської компанії Euro east beteiligungs gmbh.  Вановіц дуже тісно і постійно працював  з найбільш корупційною владою у світовій історією - владою сучасної України.  Резиденцією Межигір'я  - це лише один епізод  з тисяч незаконних  угод , які він здійснив на території  України.

Саме компанія Euro east beteiligungs gmbh,   заснувала фіктивну фірмочку  Танталіт,  яка і значиться номінальним власником резиденції  Віктора Януковича  у Межигір'ї.   Але ж всі оборудки цієї фірми незаконні  !!!

Крім того,  Вановіца повинні «дуже добре знати» і брати Клюєви,  і  Азаров,  і  Льовочкін,  і  Ринат  Ахметов, …, тому,   що він особисто допомагав розміщувати на австрійській біржі їх сімейне  багатство  вкрадене  у  українців  через  підприємство  Slav AG,   ... ???Чому мовчить  і  не діє Генеральна Прокуратура ???  Чому  не  відкриваються  кримінальні  справи  проти  злодіїв  Януковича,  Азарова,  Ахметова,  Льовочкіна,  Бойка,  Клюєва,  … в  Україні !!!???

Откровенная ложь презика-зека Янукурвича !!!

Гонорары Януковича сравнимы только с вознаграждением за Гарри Поттера ???!!!  Гонорар в 15,5 млн грн, который получил презик-зек Вихтур Янукурвич, который и двух слов сложить вместе не умеет,    за  украденные у чужих авторов книги, можно сравнить только с гонорарами Джоан Роулинг, Паоло Коэльо и И.Л. Джеймс. Я искала книги  Янукурвича, но вообще не увидела их  - ни в магазинах, ни в списках бестселлеров на «Амазон», ... даже в Инете их НЕТУ !!!

Ни одно из украинских издательств не в состоянии заработать такие АСТРОНОМИЧЕСКИЕ деньги, не говоря о том, чтобы выплатить их как гонорар ???  Гонорар в размере 15 млн гривен означает, что книга была продана в количестве  3 млн экземпляров по цене в 50 гривен (то есть это  максимальный роялти —10% от цены книги !!!???  То есть,  Янукурвич нам  нагло  врёт !!!  Кто видел  эти  книги ???

Относительно украинских писателей,  то даже самые популярные из них получили меньшие гонорары  в  375 раз, чем Янукурвич, который не был и никогда и никогда не будет писателем, потому  что  единственное  что  он  умеет,  так  это  воровать  и  лгать.

В Украине наибольшие гонорары за последнее время получали Люко Дашвар и должна была получить Лина Костенко  - за “Записки самашедшего”,  а это всего лишь  где-то  до  40 тысяч гривен …

Напомню, в декларации о доходах за 2012 год Янукович указал, что в 2012 году ООО «Типография “Новый мир”» (Донецк) выплатила ему авторское вознаграждение в сумме 16,4 млн грн за переданные этому издательству имущественные права. ОТКРОВЕННАЯ  ЛОЖЬ !!! При этом презик-зек утверждает,  что   уплатил  2,8 млн грн в виде налогов,  хотя  в  действительности государственная  казна  не  получила  ни  копейки ???!!!

Лжеиздательство мол  получило права на «написанные»,  а  точнее украденные  у  других  авторов  в 2005-2012 годах книги «Рік в опозиції. У політиці не буває остаточних перемог і поразок», «…І рік при владі. Від кризи – до економічного зростання», «Здолати шлях», «Як Україні далі жити», а также на литературные произведения, которые в будущем будут сукрадены Янукурвичем у других авторов. ???

П.С.: Хочу отметить, что 1 марта на пресс-конференции Янукурвич  заявил, что потратил 7 млн 552 тыс. 400 грн из своего гонорара на благотворительность … ???,  хотя  в  действительности он не потратил из этой суммы на  благотворительность ни одной копеечки !!!

Не будь красивою, - будь щасливою !!!

smeh Як - то раз баба  Яга заміж захотіла ...

Вибирати женихів !!! -  взялася за справу:

Персонажів занесла,  в список кандидатів,

Проти кожногов рядку - результат дебатів!

 

 Ось він,  лік лохів -  можливих женихів:

 

Змій Горинич - він урод .. скоро пропаде,

День і ніч в три морди жере!

Скнара  ж  Кащей над златом чахне ...

І давно … фу …погано пахне!

 

Лісовик, як швець все п'є,

Пісні репетує, життя не дає,

Водяний розбух від пива ...

Геть  пузатий й некрасивий!

 

Ну ,... Іван то дурень,

Не одружиться  - бо пень!

А Ємелі -  … все б лежати ...

Як від них дітей рожати?!

Словом, як потерти,

Краще в дівках вже померти ..!

 

Але ... Як -то у  колясці

Повертався отприск царський ...

Коні сильно притомились

І у лісі зупинились ..!

 

Тут Яга змекитувала враз:

Ось  настав вже і мій час!

Стала в гості  запрошати,

Пригощати й догоджати ...!

 

Оковита вмить зморила:

Баба  цареням й заволоділа ..!

Оченята  царський син прикрив ...

… Як розкрив –то і слід його простив ..!

 

Глянув … холоне від страху кров ..,

Уж яка там  може бути любов ..!

Хитро ж баба Яга зуміла:

… і скоро  Яга сина  народила ..!

 

Хто в житті уявляє, мріє ... 

Хто в казки  вірить, той зрозуміє ..! 

З тих пір Яга  не самотня .., 

Оберігає сина як  зіницю ока ..! 

 

Дитина не по днях росте, 

Молоко ж  ягусене ссе ..! 

І відразу...  ось ж  якеє  діло ..!

Мати від  турбот помолоділа! 

 

Погладшали  її боки ..,

Рум’янцем  налилися щоки ..! 

Хату в порядок  привела: 

Пічку відмила   до  чиста .., 

 

Всі вікна звеліла  засклити ..,

Квітами клумби засадити ... 

Побілила стіни  й підмела,

Павутину  змела...

 

Живе з  немовлям у світлиці 

Чи не баба,   цяця - молодиця! 

Царевич ходить  сумний, похмурий .., 

Бо росте в ізбушці   син милий.

 

Ну, … а Яга  живе безтурботно ... 

І "все пучком"  в справах - добротно ..! 

І немає мітли,  і ступи немає ... 

Замість них - мерседес тепер  має!

 

Ось  же вам урок: не чекайте старість,

Коль чоловіка - принца не дісталось ...

Хай це буде царевич на одну годину ..,-

Дитина  ж ощасливить вас в любую  днину!


rofl rofl rofl

Список Магнітского по Україні !!!

В український «список Магнітського» увійшли Янукович з сином та 52 чиновниками
Ми володіємо списком 54 нев'їзних українських чиновників, направленим у високі кабінети США і ЄС. Цей список після виборів з пропозиції української опозиції на реальний перелік осіб, яким США заборонять в'їзд на свою територію.

Подаю список в повному вигляді:

Перша група осіб у списку чиновників, причетних до згортання демократії на Україні, політичному переслідуванню опозиції та інших дій - це політичні фігури.

1. Віктор Янукович, президент України. Опозиція звинувачує його в тому, що він - «натхненник» всіх політичних репресій в Україні, які він проводить за допомогою тотального контролю над прокуратурою, судовою системою та правоохоронними органами.

2. Олександр Янукович, старший син президента. Його звинувачують у тому, що він відповідає за фінансову підтримку мафіозного клану в Україні. Контролює весь сімейний бізнес. За перший рік президентства батька «він» заробив близько 130 мільйонів доларів, купив 2 українських банки і загальнонаціональний телеканал, ... прихватизував газові родовища України, ....

3. Дмитро Фірташ, засновник компанії «Росукренерго», спонсор фальсифікацій виборів в Україні.

4. Юрій Бойко, Міністр енергетики та вугільної промисловості України, «продавець повітря» для Европи.

5. Сергій Льовочкін, голова Адміністрації президента - / опозиціонери вказують, що номери 4-6 списку є членами так званої групи «Росукренерго», яка організувала корупційну схему поставок російського газу в Україну /. Схема працювала до 2010 року і була законно зруйнована Юлією Тимошенко. Тимошенко повернула державі 12 мільярдів кубометрів газу, незаконно вкраденого групою. Це був головний мотив, чому мафіозна група використовувала все доступне вплив на Януковича, суди і силові органи, переслідуючи не лише Тимошенко, але й Ігоря Діденка, колишнього главу державної компанії НАК «Нафтогаз», а також Анатолія Макаренка, колишнього голову Митної служби, який захищав державні інтереси при поверненні зазначеного газу державі. Крім того, Дмитро Фірташ є головним спонсором фальсифікацій президентської кампанії Януковича, а Сергій Льовочкін, як голова Адміністрації президента, передає незаконні вказівки Януковича судам і правоохоронним органам і контролює їх виконання як смотрящий.

6. Валерій Хорошковський, Голова Служби безпеки України - за версією опозиції, при ньому СБУ стала головним інструментом переслідування опозиції та дисидентів в стилі КДБ / НКВС. Під його керівництвом СБУ / НКВД стало ключовим елементом в організації політичних репресій на Україні, порушенні політично-вмотивованих справ, тиск на ЗМІ, правозахисників і громадських активістів. Довгий час, незважаючи на конфлікт інтересів, Хорошковський був членом Вищої ради юстиції, караючого органу над судовою системою. Це дозволило йому надавати пряме мафіозну тиск на суди в своїх особистих корпоративних і політичних інтересах. Яскравий приклад - позбавлення ліцензій на загальнонаціональне мовлення «5 каналу» і ТВі за позовом групи олігархів від каналу «Інтер», яким і володіє глава СБУ. Саме мафіозна служба Хорошковського почала політичне переслідування Юлії Тимошенко за помста за газовими контрактами 2009 року.

7. Микола Азаров, прем'єр-міністр України - не будучи причетним до підписання газових контрактів 2009 року і не будучи проінформованим про умови і деталі їх підписання, не будучи реальним свідком, свідомо дав неправдиві свідчення під присягою проти Юлії Тимошенко в суді. Вони лягли в основу подальшого обвинувального вироку Юлії Тимошенко. Під час судового процесу Юлія Тимошенко звинуватила Азарова у зв'язках з одіозною мафіозної компанією «Росукренерго», за що Азаров віддав секретний наказ судді заарештувати колишнього прем'єр-міністра.

8. Костянтин Грищенко, міністр закордонних справ України - він персонально, і все міністерство в загальному, зіграло ключову роль в організації компанії по дезінформації в світі по справі Тимошенко.

9. Андрій Портнов - начальник Головного управління Адміністрації президента з питань судоустрою - він безпосередній автор так званої «судової реформи», яка була ініційована в 2010 році бандитом Януковичем, в результаті якої українські суди стали тотально залежні від бандитської влади. Андрій Портнов, разом із Сергієм Льовочкіним, є комунікаторами / тобто «смотрящими» /, передавальними незаконні вказівки судам.

10. Анатолій Могильов, Міністр внутрішніх справ України - згідно з даними опозиції, він особисто керує і відповідає за масове використання правоохоронних органів у політичних інтересах бандитського режиму. Міліція під його керівництвом використовується для позбавлення громадян України їх конституційно-гарантованого права на мирні зібрання. Також на ньому лежить вина за незаконний розгін мирної демонстрації на День Незалежності в Києві 24 серпня 2011 року, а також 11 жовтня 2011 після зачитування вироку Тимошенко.

11. Сергій Ківалов, народний депутат від Партії регіонів, глава комітету з питань правосуддя, член Вищої ради юстиції. Про ньому зазначено, що є тіньовим смотрящим режиму над судовою системою і відповідає за проведення всіх фальсифікацій на виборах парламенту. Як голова парламентського комітету з питань правосуддя він персонально контролює добір і призначення суддів в парламенті, і, в той же час як член Вищої ради юстиції, має всі інструменти карати нелояльних суддів.

12. Геннадій Кернес, мер Харкова, партія регіонів. Про нього зазначено так - на незаконно придбані активи заснував ряд торгових компаній в Україні та Європі для отримання урядових контрактів. Незаконно отримані кошти інвестовані в Європі (Ліхтенштейн, Німеччина, Австрія, Кіпр і Швейцарія). Активно проводить, ініціює і підтримує політичні переслідування опозиційних політиків.

...

Друга група чиновників - слідчі Генеральної прокуратури України

13. Олександр Нечвоглод, головний слідчий відділу особливо важливих справ ГПУ. Мафіозний слідчий ініціював кримінальну справу без адекватних підстав і причин, чого вимагає 94 стаття КПК України. Під час досудового слідства серйозно порушив право Юлії Тимошенко на захист, гарантованого Міжнародною конвенцією по цивільних і політичних прав, а також Конвенцією про захист прав людини, як і національним законодавством - Конституцією та Кримінально-процесуальним кодексом.

14. Олег Пушкар, перший заступник голови управління з розслідування особливо важливих справ. Він свідомо незаконно утримував представника захисту Сергія Власенка 8:00 в офісі Генеральної прокуратури і не дозволив йому потрапити до Тимошенко до першого допиту. Він, знаючи що грубо порушує, все таки грубо порушив право Тимошенко на захист, гарантовану українськими законами і міжнародними конвенціями. Також він порушив право Власенко, як захисника, а також як народного депутата відповідно до закону про статус народного депутата і Конституції України.

15. Андрій Курісь, начальник Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури, особисто виконує всі незаконні накази В.Ф.Януковича, віддані за телефоном.

16. Сергій Точилін, глава департаменту огляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими ГПУ у сфері службової діяльності Головного управління з розслідування особливо важливих справ. Він підтримав незаконну позицію слідчих органів у Печерного суді м.Києва під час розгляду апеляції Юлії Тимошенко проти рішення слідчих порушити кримінальну справу і затримати Тимошенко, щоб привести її у Київський Печерський районний суд для вибору запобіжного заходу.

Третя група - керівництво Генеральної прокуратури

17. Віктор Пшонка - генеральний прокурор України, державний радник юстиції, виконавець замовника по фальсифікації кримінальних справ.

18. Ренат Кузьмін, перший заступник генерального прокурора, державний радник юстиції першого класу, фальсифікатор кримінальних справ.

19. Євген Блажівський, заступник генерального прокурора, державний радник юстиції першого класу, фальсифікатор кримінальних справ.

Четверта група - представники обвинувачення

20. Михайло Шорін, начальник головного управління ГПУ щодо підтримки державного обвинувачення в судах, місцевий «смотрящий» мафії.

21. Андрій Байрачний, заступник голови відділу по догляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими Генеральної прокуратури у сфері економіки Головного управління з розслідування особливо важливих справ.

22. Лілія Фролова, заступник начальника відділу підтримки державного обвинувачення в судах.

23. Олександр Микитенко, перший заступник начальника Головного управління з підтримки державного обвинувачення в судах.

«Представники державного обвинувачення в суді, незважаючи на очевидну необгрунтованість звинувачень проти Юлії Тимошенко, відсутність складу злочину в її діях, без взяття до уваги доказової бази, яка повністю доводить невинність Юлії Тимошенко, підтримали незаконні вимоги, і в порушення пункту 3, статті 264 КПК України, не відхилили, а навпаки, підтримали висунуті звинувачення. Не озвучуючи підстав і причин, прокурори запропонували змінити запобіжний захід для Тимошенко з підписки про невиїзд на арешт », - йдеться в документі.

П'ята група в списку - економічні експерти

24. Юрій Маслак, головний судово-економічний експерт сектору лабораторних обстежень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, судовий експерт першого класу.

25. Катерина Липська, старший науковий співробітник Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, судовий експерт другого класу.

26. Аліна Піркл, молодший науковий співробітник Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, судовий експерт п'ятого класу.

27. Раїса Ребдева, старший науковий співробітник Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, судовий експерт першого класу.

28. Галина Ільчук, молодший науковий співробітник Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, судовий експерт 3 класу.

Зазначені персони провели експертизу на основі проміжних і загальних даних, сфальсифікують її. У зв'язку з цим, висновки судово-економічної експертизи було складено та лягли в основу доказової бази у справі проти Юлії Тимошенко. Висновки експертів спотворені, сумнівні і зроблені на основі інформації, свідомо вибірково взятої з бухгалтерської документації цивільного позивача.

Шоста група - експерти.

29. Наталя Драп, старший науковий співробітник лабораторії досліджень почерків Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

30. Катерина Куріпко, завідувач лабораторією досліджень почерків Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

31. Галина Лутоніна, дійсний старший науковий співробітник лабораторії судових трасологічних, балістичних, вибухотехнічних та технічних досліджень документів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, експерт першого класу

32. Олена Приймак, дійсний старший науковий співробітник лабораторії судових трасологічних, балістичних, вибухотехнічних та технічних досліджень документів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Зазначені експерти провели експертизу з численними порушеннями законодавства про кримінальне судочинство. В результаті їх експертизи було складено неправдивий висновок, бо експерти не змогли відрізнити факсиміле від ручної підпису

Сьома група - члени інспекційної комісії НАК «Нафтогаз» України

33. Олег Пенджін, директор департаменту розвитку секторів економіки, Міністерство економічного розвитку України.

34. Іван Климович, заступник начальника департаменту методології формування цін, Міністерство економіки України.

35. Костянтин Бородін, заступник директора департаменту нафтової, газової, нафтопереробної промисловості та альтернативних джерел енергії, Міністерство енергетики та вугільної промисловості.

36. Олена Бородкіна, головний спеціаліст управління зовнішнього фінансового контролю департаменту промислової і економічної безпеки, охорони праці та цивільної оборони, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

37. Лариса Невінчаний, начальник департаменту податку на додану вартість Міністерства фінансів України.

38. Ярослав Диковицький, директор департаменту економіки, планування та цінової політики НАК «Нафтогаз України».

39. Валерій Винокуров, директор юридичного департаменту НАК «Нафтогаз України».

40. Володимир Вільчинський, начальник другого управління департаменту контррозвідувального захисту державної економіки СБУ.

41. Аліна Михальська, заступник начальника департаменту, начальник управління інспекції державних підприємств Контрольно-ревізійного управління.

42. Олександр Жук, заступник начальника департаменту з фінансових питань паливодобувні промисловості та енергоефективності управління промислових фінансів державного департаменту сфери промислових фінансів Міністерства фінансів України.

43. Володимир Раченко, заступник начальника юридичного департаменту НАК «Нафтогаз України».

Члени комісії склали матеріали з окремих питань фінансової та економічної діяльності НАК «Нафтогаз України» в період з 01.01.2008 по 31.12.2010. Зазначені персони провели інспекцію з порушенням чинного законодавства. Укладення спотворені, брехливі, сумнівні і складені на руку звинуваченням, тому як були зроблені на основі документів, вибірково взятих з усього масиву документів.

Восьма група - судді

У список нев'їзних потрапили всі причетні до справи Тимошенко судді Печерського районного суду Києва, які, на думку опозицію, своїми діями порушили закони та Конституцію України.

44. Галина Супрун, суддя Печерського районного суду Києва.

45. Віта Бортницька, суддя Печерського районного суду Києва.

46. Вікторія Гаркава, суддя Печерського районного суду Києва

47. Родіон Кірєєв, суддя Печерського суду Києва, головуючий суддя у справі Юлії Тимошенко.

48. Інна Отрош, голова Печерського суду Києва.

Також судді Київського апеляційного і районного Шевченківського судів.

49. Олена Ситайло, суддя Київського апеляційного суду.

50. Ольга Єфімова, суддя Київського апеляційного суду.

51. Тетяна Фрич, суддя Київського апеляційного суду.

52. Ольга Юрдига, суддя Київського апеляційного суду

53. Андрій Трубніков, заступник голови Шевченківського районного суду Києва.

54. Надія Волокітіна, суддя Шевченківського районного суду Києва.

Нагадаю, 20 вересня Комітет з міжнародних відносин ухвалив проект резолюції, в якій вказує Сенату США закликати Держдеп найближчим часом обмежити видачу віз для українських чиновників, причетних до позбавлення волі Юлії Тимошенко.

Справжні результати осінніх виборів !!!

              Голосування в Інтернеті станом на 14.08.2012 року


  А Ви за кого проголосуєте ???


29%, 89 голосів

4%, 11 голосів

2%, 7 голосів

6%, 17 голосів

28%, 85 голосів

9%, 26 голосів

0%, 1 голос

0%, 1 голос

22%, 67 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

А вони нам втирають !!!

… в більшості випадків це - бізнесмени,  що «кришують» власну справу або допомагають друзям.

Теперышный депутат навіть не приховує, як правило, що продовжує займатися підприємницькою діяльністю, будучи почесним президентом того-сього. Якщо з бізнесом з самого початку не склалося, український депутат - це лобіст, який заробляє гроші тим, що допомагає тим що не пройшли в парламент (або тим, хто послав його туди) - бізнесменам і корпораціям. Може бути і альтернативний варіант:  це людина, якій вже це остогидло, яка хоче зміни існуючого порядку речей, але яка зовсім не готова боротися з олігархічної вольницею і криміналітетом … . 

Класичний політик - це людина, що має і відстоює власні погляди - не погляди взагалі, щоб Україна цвіла, щоб порядок був, щоб бандити сиділи  в тюрмах а не в парламенті, а продукти в магазинах лежали по тих же цінах що і в Америці (в Америці ціни на продукти нижчі в 5 разів ніж в Україні) - а конкретні концепції реформування країни.

Це можуть бути концепції ліберального, консервативного, соціал-демократичного спрямування. Якщо прихильники тієї чи іншої концепції не домагаються відповідного результату на виборах, їм доводиться (або їх заставляють) вступати в коаліцію з прихильниками інших поглядів і виробляти компромісну програму розвитку країни. Так існують всі держави світу - якщо вони держави - і так ніколи не існувала України. Запитайте у керівників найбільших українських політичних партій, які їхні погляди на розвиток країни - і ви будете звично приголомшені відсутністю яких-небудь чітких орієнтирів. Саме тому, що яких-небудь реальних поглядів немає, створюються територіальні та мовні маркери, охоче підтримуються електоратом. Але якщо прибрати ці маркери, якщо уявити собі країну, в яку всі говорять на одній мові, дотримуються однієї і тієї ж історичної концепції і орієнтуються на один вектор розвитку - то як буде розвиватися ця країна? Якою буде стратегія змін? Чи будуть підтримані радикальні економічні реформи ліберального зразка або ж, навпаки, переможуть прихильники соціальної держави? 

На ці питання немає відповіді, тому що вони не цікавлять суспільство. Оскільки суспільство до цих пір в масі своїй цікавиться питаннями виживання і ідеологічними маркерами, воно може голосувати тільки за пройдисвітів або правозахисників. Ні ті, ні інші політиками не є.

Критерії професіоналізму та доброчесності за європейським зразком до них просто незастосовні. Неможливо, наприклад, оцінювати зміну політичних поглядів у того, у кого їх ніколи не було просто по факту його переходу з фракції у фракцію. Якщо людина купила собі місце в парламенті для того, щоб захищати бізнес, а потім перейшов в інший клуб, тому що куплене місце виявилося опозиційним - при чому тут погляди? Неможливо серйозно говорити про прозорість доходів, коли депутати і не приховують свого багатства від сторонніх очей - і це стає додатковим аргументів для підтримки такого кандидата виборцем: не вкраде, тому що вже багатий, більше нам перепаде і т.д.

Але найголовніше - в Європі всі ці критерії застосовуються до людей з поглядами - і тому можуть спрацювати. А в Україну критерії доброчесності застосовуються до людей без поглядів - і тому безглузді за своєю суттю.

Як бандитська влада нас грабує !!!

   За даними Світового банку, Україна посіла перше місце в світі за кількістю податків.  

urauraura

Український бізнес виплачує 135 різних податків. Це абсолютний світовий рекорд

hypnosishypnosishypnosis

«Всесвітній банк підрахував, що український бізнес у тій або іншій формі виплачує 135 різних податків,  і  ці  гроші  осідають  на  рахунках  офшорних компаній,  які  мають усі  чиновники, судді, прокурори, міністри, олігархи, митники, міліцейські начальники, сбушники, … . Це абсолютний світовий рекорд. 

angryangryangry angryangry

P.S.: Друге місце в цьому рейтингу Світового банку зайняла Румунія. Але вона виглядає "слабачком" на нашому тотально  корупційному фоні. У неї кількість податків усього 113. 

На третьому місці знаходиться Ямайка.


То заслуговує така  влада на те,  щоб  бути  при  владі ???


88%, 59 голосів

1%, 1 голос

10%, 7 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Янукович окончательно обосрался !!!

Проведение 18-го саммита глав государств Центральной и Восточной Европы отложили на неопределенный срок, сообщает нам  Министерство  иностранных дел Украины.

Встречу планировали в Ялте на 12 мая.

Украинская сторона «перенесла»  мероприятие из-за отказа участвовать в нем лидеров многих стран. Отказ  от  участвия  сделали  президенты Германии, Чехии, Словении, Австрии, Италии, Эстонии, Латвии, Болгарии, Венгрии, Хорватии. Часть лидеров  прямо указала на причины решения  - это  грубое  нарушения в Украине прав человека и нечеловеческие  условия пребывания в тюрьме Юлии Тимошенко,  применение пыток  к  заключённым находящимся  в  СИЗО и  тюрьмах.

 Перенос Ялтинского саммита означает полный крах внешней политики Украины и прекращение любых отношений Украины с Евросоюзом, - считает президент Центра европейских и трансатлантических студий Алексей Коломиец

Большинство руководителей европейских стран уже не хотят даже приближаться к официальному Киеву. Если и состоится запланированное на 15 мая заседание рабочей группы, то там будет только язык ультиматумов со стороны ЕС. Даже освобождение Тимошенко уже не разрядит ситуацию.

Произошло полное отторжение Януковича Западом. У него фактически забрали полномочия президента. Он не сможет уже что-то исправить. Задействованы самые влиятельные центры принятия решений - структуры Евросоюза, госдепартамент США, руководство России. Они все вместе начали  открытую войну за свержение режима Януковича. Вопрос заключается в том, насколько быстро Украина приблизится к новым президентским выборам, - говорит Алексей Коломиец.

На  Банковой  уже поняли, что следствием бойкота саммита большинством руководителей стран Европы может стать  полный провал внешней  политики  олигархократической  власти  Украины, считает руководитель Института политических, социологических и маркетинговых исследований Владимир Бондаренко.

Поэтому Янукович сейчас будет  искать виноватых  и поименно назвёт  тех, кто «виноват»  в срыве Ялтинского саммита, и показательно их наказажет.  Безусловно, виновников надо искать в Секретариате президента …  и  ПР … ??? …  !!!

Сторінки:
1
2
4
попередня
наступна