Куда транжирятся бандитской властью наши денежки !!!

На фотографиях барское имение первого заместителя генпрокурора Рената Кузьмина, ... у которого нету даже выщего образования,  - в «Пуще Водице».


И этот дом,  барыги  Р.Кузьмина,  который  отмазал Януковича  от  убийства  Е.Щербаня  сейчас … содержится за  наш с Вами счет, то есть за счёт  налогоплательщиков.


Сначала  перевертню Кузьмину, как «ценному»  работнику Генпрокуратуры, была выделена “государственная дача” — старая деревянная лачуга.


Затем он уже сам предложил Государственному управлению делами,  мол  за свой счет ее “реконструировать”.

Когда ГУД дало добро чеченец-бандит    Ренат Рафаилович Кузьмин,  а  нынче  он  почему то зампрокурора,  возвел целое состояние … .


… А дальше ГУД на сумму вложенных в “реконструкцию” инвестиций  незаконно но  пожизненно освободила  бандита  Р. Кузьмина от уплаты  аренды за проживание в комплексе “Пуща-Водица”.

То есть ему не только достался бесплатно  огромнейший земельный участок в сосновом лесу (цена которого более 3 миллионов  долларов), …  а также за счет государства Украина   его ещё и охраняют, обеспечивают услугами садоводов, уборщиц, сантехников, … .


За   это  мы  налогоплательщики  Украины  ежегодно платим,  на содержание данного имения  Р.Кузьмина  в “Пущи-Водице”, -  16 миллионов гривен !!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????

tearstearstears

Доходи населення падають небувалими темпами

Доходи населення в Україні падають небувалими темпами, на руках у українців сьогодні знаходиться всього лише $ 10 млрд, у той час як у європейських країнах цей показник є  в тисячі разів більшим. Основна маса пенсіонерів отримує пенсію всього лише 1000 гривень, у той час,  як пенсіонери Европейский країн отримують пенсію в середньому у розмірі 1800 євро, тобто в десять разів більшу. 

Але і ці  10 млрд.доларів це гроші схильні до ризику - адже ми з вами живемо в кримінальній бандитської країні.  Вклавши  гроші  в  квартиру  ми  її  можемо  і  не  отримати,  вклавши  гроші  у  бізнес  ми  не маємо  ніяких  гарантій  того,   що  завтра  його у нас  не  відберуть  даунецькі,  … 

Для багатих, а це в основному не українці, а євреї та росіяни зараз всі їх банківські комірки забиті, в кращому випадку цінними паперами, в гіршому - грошима, іноді коштовним камінням і золотом. 

Кожному п'ятому українцю доводиться підробляти.  Адже 60% українців заробляють менше 2 тис. грн на місяць 

Торік уряд  виконуючи  вказівки  олігархів організував роботу так, що доходи населення  впали на 14% - при стабільному курсі гривні, нульовій  інфляції, тобто в порівнянні з європейськими показниками населення отримало небувалий рівень зниження доходів. Адже ціни на борщовий набір зросли на 61%  за  останній  рік !!! 

Зараз в українців практично немає грошей на руках, так що нема чого і  використовувати в економіці.   Адже  населення  немає  змоги  її  інвестувати.  Починається період глибокої стагнації і  скоріше  всього нас  чекає  гіперінфляція вже найближчому часом. 

Нагадаю,  за даними Держстату, номінальні доходи українців в 2013 році впали на 11,1% порівняно з 2012 роком, тобто на 0,12 трлн грн. Наявний дохід на одну людину в січні-грудні 2012 року склав всього лише 13931 грн, що більш ніж на 956 грн менше, ніж роком раніше. Це середній показник характеризує, що кількість робочих місць істотно зменшилась, а кількість пенсіонерів та непрацюючих  в Україні збільшилася. 

За офіційними даними, близько 61% українців отримують зарплату нижче 2000 грн. За підрахунками Erste Bank, в середньому середній житель України може заощаджувати всього лише 88 грн на місяць. 

При цьому,  в основному,   багаті  українці воліють зберігати заощадження в готівковому вигляді - 51%. Близько 17% опитаних багатих українців відкладають на карткових рахунках (в основному це бізнесмени), 15% користуються депозитом, 5% зберігають  на поточних рахунках.

Україна сповзла до ідеального авторитаризму!

Україна при презіку-зецярі Віхторе Янукурвіче «зповзла"  до нижньої межі авторитаризму !

Про це йдеться у доповіді, опукблікованій учора, директором ЦРУ США Джеймсом Клаппером.

Свою доповідь під назвою «Оцінка загроз всьому світу від України» директор Національної розвідки США Джеймс  Клаппер представив усім  членам спеціального комітету Сенату США.


У доповіді відзначається, що Україна залишається товариством «зростаючої невизначеності», ... а ось Грузія, де був обраний новий прем'єр-міністр, швидко подолала корупцію і швидко виходить на демократичний принцип керування сучасною молодою  державою.

Відсутність в Україні структурних економічних реформ збільшує загрозу економічної кризи  і саме влада в цьому винна - безпосередньо!

На думку автора доповіді, в Україні в осяжній перспективі презік-зек Віхтур Янукурвіч зіткнеться з політичною напруженістю, якої раніше не було ніде в світі.

Високопоставлений чиновник з американськоі розвідки заявив, виступаючи перед американськими законодавцями, що обов'язково слід очікувати у наступному році зростання соціального невдоволення в Україні. У зв'язку з цим, на його думку, українська політична система повинна відчувати ще більший, ніж раніше, тиск від США.


У щорічній доповіді про глобальні загрози Сполученим Штатам Клаппер зазначив, що масове гоніння на опозицію з боку бандита і злодія Януковича, після його фальсифікованого обрання на пост президента, допомогли донецьким бандитам відновити свій контроль над Україною. При цьому директор Національної розвідки вважає, що проявлена українською владою "агресивність"  до простих громадян  призвела ще до більшого невдоволення -  адже зараз 90% населення України  проти Януковича !!!, а це загрожує соціальним вибухом небаченої сили. Загинуть мільйони простих украінців !

П.С.: За оцінкою Клаппера, незважаючи на напруженість у відносинах між США і Україною, Янукович на словах виявляє бажання співпрацювати із Вашингтоном ...-  в деяких областях, які зачіпають ... національні інтереси США, зокрема, в "стабілізації" становища в Афганістані та інших глобальних проектах.

Зрадники українського народу!

Олександр і Андрій Табалови відмовилися приєднатися до "Батьківщини",  хоча приймали присягу і давали письмове зобов'язання перед виборами. Свій злочинний вчинок вони коментувати відмовляються.Фракція "Батьківщини" ухвалила рішення про те, що Табалови злісно і свідомо порушили присягу.

Адже, батько і син, Олександр та Андрій Табалов, обрані народними депутатами у ВР  від об'єднаної опозиції "Батьківщина",  …  тому вони повинні скласти мандати за порушення присяги.Представники партії "Свобода" і надалі не будуть пускати в зал засідань парламенту Андрія і Олександра Табалова,  як зрадників-тушок,  обраних від "Батьківщини", які свідомо  відмовилися входити до опозиційної фракції.

Табалови  не увійшли до складу фракції "Батьківщина" через порушення  ними присяги кандидата в народні депутати, підписаної ними 5 серпня цього року і  тому вони повинні скласти свої мандати!"Це дуже неприємна ситуація, коли два депутати від опозиції  куплені ПРдунами  і  відмовилися вступати у фракцію" Батьківщина ", -  це удар по всій опозиції. Тож ми й далі будемо не пускати їх у сесійну залу,  адже таких нелюдей не повинно бути в  Верховній Раді", - сказав Тягнибок.

Неправильно й нечесно по відношенню до виборців вибратися під гаслами опозиції, а потім відмовлятися працювати з нею в парламенті.  Це  ЗРАДА народу України !!!"Коли голосували за визнання голодомору геноцидом, то моя партія голосувала проти, а я проголосувала за.   І ніхто з колег  мені в очі не посмів і слова сказати. А коли я бачила, як депутати не пустили в зал Табалова, я подумала - правильно, ось це і є демократія,  - давав присягу Батьківщині - виконуй.  У нас теж був випадок, коли один член перейшла в іншу партію,  ми теж були категорично проти, бо це зрада, не можна купувати депутатів  грошима ! ", - сказала Герман.Сьогоднішні дії опозиції,  щодо недопущення в сесійний зал ВР обраних  ніби то від  «Батьківщини» народних депутатів Олександра і Андрія Табалова  які  зрадили її , свідчать про очищення політики від «тушок».

«Ми подивимося як буде надалі, але те, що політику потрібно очищати від зрадників українського народу,  від тих хто не в змозі протистояти підкупу, не в змозі протистояти шантажу, безумовно,  -це завдання, яке перед нами стоїть», - сказав Турчинов

ОВК масово здійснюються фальсифікації виборів !!!

У вінницькому окрузі незаконно змінили голову ОВК. В окрузі № 11 (центр - Вінниця) хочуть застосувати схему фальсифікацій, щоб зупинити введення даних по протоколах !!!

За словами народного депутата Андрія Павловського, сьогодні в ОВК з ЦВК надійшла телефонограма з вимогою ввести дані по протоколах з результатами голосування, згідно з якими перемагає кандидат від «Батьківщини», дитячий лікар Наталя Солейко.

Голова ОВК за дорученням Центрвиборчкому дав дозвіл оператору вводити ці дані, після чого, окружна виборча комісія відразу ж зняла голову, призначеного за квотою Батьківщини, для того, щоб зупинити введення даних.

 «Це відбулося з явним порушенням закону, оскільки в законі чітко написано, що голову ОВК може призначати і знімати тільки Центральна виборча комісія», - підкреслив народний депутат.

За словами народного депутата, на цьому виборчому окрузі хочуть застосувати схему фальсифікацій, яка була використана в окрузі № 14. «Там кандидат від Батьківщини Мельничук мав перевагу над провладним кандидатом в 3 тис. голосів. Після цього були пошкоджені ящики, в яких зберігалися бюлетені, і на підставі цього оголосили перерахунок. Коли стали перераховувати, виявилося, що були знищені 3000 бюлетенів за опозиційного кандидата », - сказав Павловський.

 Нагадаємо, після того, як по округу N14 було оброблено 100% протоколів, на сайті вказувалося, що переможцем став кандидат від партії Батьківщина Іван Мельничук з результатом в 33,41%. Проте пізніше на сайті ЦВК дані змінилися. Тепер переможцем чомусь значиться голова Деснянської райдержадміністрації Києва, самовисуванець Віктор Жеребнюк, який вибори ПРОГРАВ !!!

Бандити нахабно фальсифікують вибори!

Представник  партії "Свобода" Олександр Аронець заявив, що вночі на окрузі № 223 у Києві бандитським чином сфальсифікували вибори.

За перемогу на окрузі № 223 борються "свободівець"Юрій Левченко - він лідирує, ... з бандитом  і злодіэм  Віктором  Пилипишиним.

Вчора ОВК №223 свідомо, для того щоб були здійснені  фальсифікації,  спеціально відправилася на нічну перерву,   давши час,   бандиту Пилипишину сфальсифікувати бюлетні... і за цей час Пилипишину нагло брехливо і цинічно вдалося  сфальсифікувати вибори, … на яких з різницею в майже 1000 голосів перемагав  Юрій Левченко.

Схема фальсифікацій.

Бюлетені вночі відвозилися  бандитом Пилипишиним ніби то «назад на дільниці». Там мішки з бюлетенями розкривалися   і  на бюлетені за Левченко бандитом Пилипишиним  свідомо вносилися додаткові позначки, таким чином роблячи ці бюлетені зіпсованими тобто недійсними.

Сьогодні куплені голови  ДВК, де Левченко перемагав на 200-300 голосів,  прийшли до ОВК вже з  пакетами зіпсованих бюлетенів та з новими протоколами з  мокрими печатками. Всі пакети з бюлетнями були пошкоджені. Під це додавалися скарги спостерігачів, ...скарги, які були написані вчора,  тобто вже після завершення підрахунку???  ...  причому особами, які не були присутні при  підрахунку голосів !???   Повноваження цих бандитів, які писалиці скарги,  згідно із законом не встановлені! Тому, відповідно до закону, ОВК не мало права призначати  перерахунок!

Але перерахунок здійснюється бандитською ОВК,  внаслідок фальсифікацій   результат  за Левченко буде набагато меншим  через 2000 зіпсованих  бюлетенів Пилипишиним. 

П.С.: Вчора на засідання ОВК приїжджав член ЦВК Андрій Магера,який застерігав ОВК від таких дій, проте, схоже, члени ОВК занадто вмотивовані  бандитомПилипишиним!

Нереальні результати !!!

А Ви як думаєте - сфальсифіковані вибори у Донецькій і Луганській областях чи ні ???

83%, 38 голосів

7%, 3 голоси

11%, 5 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Мужня акція журналістів «Стоп цензурі!»

У Києві пройшло відкриття 64-го Всесвітнього газетного конгресу і 19-го форуму головних редакторів у Міжнародному центрі культури та мистецтв.

І журналісти публічно викрили Бандюковича у брехні! 

Журналістам «Стоп цензурі!» таки вдалося провести протестну акцію в ході виступу Віхтура Янукурвіча на Всесвітньому газетному форумі. Після початку виступу ЯнукоАнуса журналісти підняли плакати, що повідомляли про найжорстокіші утиски свободи слова в Україні і побитті журналістів міліцією та охоронцями олігархів!

 

Зокрема, на плакатах були написи про вилучення каналу ТВі з кабельних мереж, про веденні суду над вбивцею Георгія Гонгадзе Кучмою в закритому режимі,  про жорстокі побиття журналістів в Україні,  про посилення цензури на провідних українських телеканалах,  про відсутность  в Україні громадського телебачення,  про силовий перевід телепрограм на російську мову,  про  заборону радіомовлення  на  українській мові тощо. 

Після того, як редактор «Української правди» підняла один з плакатів, охоронці  презіка-зека грубо,  силою вирвали його у неї з рук,  … відбулася бійка, ... але  інші учасники акції стійко тримали свої плакати протягом  усього виступу Янукурвіча, хоча баньдюки-охоронці всіляко намагалися їх відібрати ... .

 

Сам презік-зек зробив вигляд,   що нічого не бачить і не прореагував на те, що відбувалося в цей момент ???!!!, ... в той час,  як присутні в залі представники зарубіжних ЗМІ активно фотографували події  акції  та знімали на камери. 

Протягом всього виступу,  Бандюкович  нахабно брехав про великі досягнення  в царині свободи слова в Україні,  які відбулися завдяки  його особистому  вкладу. 

П.С. Охорона презіка-зека всіляко намагалася не пропустити українських журналістів на 19-тий Всесвітній форум редакторів,  особливо тих,  що  з плакатами, ... однак журналістам вдалося пронести їх у зал !!!  Журналісти спеціально сіли навпроти центральної трибуни, щоб плакати побачив  і  презик-зек.

Ментозаври безпідставно затримали ПАТРІОТІВ України!

Бандитські міліціянти затримали в центрі Сімферополя активістів громадської кампанії "Помста за розкол України" Катерину Чепур та Юрія Шивала.

Лжеправоохранітелі приспіли до громадських активістів уже після того, як ті завершили поширювати листівки з поясненнями, чому не можна голосувати за Партію регіонів та її висуванця по мажоритарному виборчому округу № 1 Віталіну Дзоз.

Без будь-яких пояснень їх заштовхали в автозак і спочатку доставили в опорний пункт, комусь передзвонили і отримали наказ, після чого негайно перевезли їх до Центрального райвідділу міліції.

Як повідомила активіст руху "Відсіч" Чепура, в райвідділі правоохоронці поводилися грубо, обзивали і залякували їх, після чого склали протокол про адміністративне правопорушення.

За цим протоколом, їм інкримінується поширення терористичних листівок. У понеділок протокол повинен бути розглянутий в Центральному районному суді Сімферополя.

За словами Чепур, правоохоронці також насильно намагалися вилучити агітматеріал, проте активісти його не віддали.

П.С.: Коли ми звернулися в міліцію, то нам повідомили, що активістів ніхто не затримував, а вони самі прийшли до райвідділу для бесіди.

Нагадаю, що це вже  не перший подібний випадок. Так, 3 серпня у Севастополі вже затримували активістів, які роздавали листівки проти Партії регіонів та її депутата Вадима Колесніченка.

Щире прохання  до  всіх  жителів  Сімферополя:  не допустіть, будь-ласка,  у понеділок розправи над патріотами України !!!

Катували, катують і будуть катувати …

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International та Українська Гельсінська Спілка інформують весь цивілізований світ і вимагають створити незалежну систему розслідувань багаточисельних випадків катувань громадян України співробітниками бандитської міліції України, а також і ув’язнених співробітниками ВВ в місцях позбавлення волі.

Як стверджують експерти в Українській Гельсінській спілці, за останні роки у відділеннях гестапо- міліції фізичний біль було заподіяно сотням тисяч громадян України,  які  вимагають  демократичних  перетворень в країні.

Правозахисники вважають, що якщо злочини співробітників гестапо-міліції або «виправних» установ проти невинних  громадян будуть  розслідувати представники правоохоронної системи, яка обслуговує бандитську владу Україну, то говорити про об'єктивність такого розслідування немає ніякого сенсу.  Адже за даними Харківської правозахисної групи, жертвами насильства від міліцейських садистів тільки в 2011 році стали майже мільйон громадян України.

Голова Української Гельсінської спілки Євген Захаров  наголосив, що тортури в міліції носять масовий, замовний, системний характер, і ця тенденція швидкими темпами наростає, тому,  що стимулюється владою, яка  не  бажає демократичних  перетворень  в Україні,  а  навпаки -  хоче,   щоб у  державі  встановилася  тоталітарна  деспотична  і  жорстока  система  експлуатації  її  громадян.

«Отримання свідчень в гестапо-міліції за допомогою звірячих середньовічних тортур є одним із самих улюблених і розповсюджених методів для отримання зізнань.  І накази  на  катування віддають  особисто начальники  райвідділів  міліції.  У закритих установах теж постійно відбуваються події, які не можна класифікувати інакше як найзвірячіші  у  світі тортури. Ці випадки постійно відбуваються в  усіх слідчих  ізоляторах України  і  зокрема і в Лук'янівському СІЗО міста Києва. І це відповідає дійсності, бо про це свідчать десятки тисяч фактів зібраних нами за останній рік ... », - стверджує правозахисник.

Сторінки:
1
2
3
5
попередня
наступна