хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Нереальні результати !!!









А Ви як думаєте - сфальсифіковані вибори у Донецькій і Луганській областях чи ні ???

83%, 38 голосів

7%, 3 голоси

11%, 5 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
17

Коментарі

129.10.12, 21:44

думаю нет, там такой народ.

    230.10.12, 09:37

    Вибори пройшли з масовими системними фальсифікаціями здійсненими владою !!! Це видно неозброєним оком !!! Тому вони мають бути визнані недійсними !!!

      330.10.12, 09:39

      народ отримує, те що хоче

        430.10.12, 11:48

        та про які реальні дані взагалі може бути мова ??? В Донецькій і Луганській областях на 100% сфальшовані вибори !!! Вони мають бути визнані недійсними !!!

          530.10.12, 14:28

          навіть теоретично,такі дані є не реальними !!! Запитайте любого соціолога - він підтвердить мої слова !!!

          Вибори у Донецькій і Луганській областях є сфальсифікованими і мають бути визнаними ЦВК недійсними !!!

            630.10.12, 14:37

            Поясню, чому ці дані не відповідають дійсності. Люди, які працюють на державних шахтах, залежать від Ахметова-Януковича. Люди, які живуть з "копанок", залежать від своїх власників. Люди, які працюють на заводах Ахметова, залежать від Ахметова. Їхня ситуація мало чим відрізняється від ситуації в’язнів Кременчуцької колонії. Хай вони тільки спробують писнути! Навіть якщо це таємне голосування! Вихід може бути тільки один - коли вони ВСІ повстануть. А ви подивіться, хто сидів в комісіях - самі жінки. Я переглядала камери на купі сільських дільниць Донецької, Дніпропетровської, Харківської областей. Там нема чоловіків в комісіях! Бо вони алкоголіки і наркомани. Від того життя, від тої безвиході вони рятуються горілкою. Думаєте, вони повстануть???

              730.10.12, 15:17

              они ещё в совъетсъком союзъе живут. это просто такая психология у товарисъей. ладно, а то грустъные мысли в голову лезут

                830.10.12, 16:53Відповідь на 6 від dytyna

                Не в цьому суть питання ??? Суть питання в іншому - чому ми всі українці маємо від цього страждати !!! чому наші діти мають бути позбавлені щасливого майбутнього !!! чому ми всі маємо бути в майбутньому рабами олігархів !!!

                  930.10.12, 16:54Відповідь на 6 від dytyna

                  дані не реальні !!! це факт !!!

                    Гість: ZlaTitka

                    1030.10.12, 19:16

                    навіщо ти відсилаєш мені замітки?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна