хочу сюди!
 

Алёна

38 років, діва, познайомиться з хлопцем у віці 31-40 років

Читайте. Думайте. Голосуйте.

Еще раз о наболевшей теме предвыборной программы кандидатов. Стоит ли обращать внимание или не стоит? Я тут Вам прелюбопытнейший документ приволок, предвыборную программу Порошенко 2014 года. Для компактности слегка ее почикал, оставив саму суть. Для удобства пронумеровал.  Весь документ здесь. Читайте, думайте, решайте. Не для меня. Для себя. Не увлекайтесь чистой математикой, помните, что разные пункты имеют разный вес. Ну и в комментах срач дискуссия приветствуется.

 

1.     Стану гарантом збереження щойно відновленої парламентсько-президентської форми правління, за якої Уряд формується коаліцією фракцій та депутатів. Не претендуватиму на повноваження більші, ніж ті, на які ви мене оберете.

2.     Забезпечу повне перезавантаження влади. Докладу всіх зусиль у рамках своїх конституційних повноважень, щоб до кінця 2014 року відбулися дострокові парламентські вибори суто на пропорційній основі за відкритими списками.

3.     Має відбутися децентралізація влади. Громади на місцях отримають більше прав і грошей на реалізацію повноважень. Виконавча влада в областях належатиме не призначеним згори «губернаторам», а виконкомам, сформованих облрадами, обраними людьми. При обов’язковому збереженні та зміцненні єдиного гуманітарного українського простору в мовно-культурній сфері, в освіті, в політиці історичної пам’яті обов’язково враховуватиметься специфіка кожного регіону. Але Україна залишиться при цьому унітарною, соборною державою.

4.     Міських голів пропонуватиму обирати в два тури, щоб на ці посади потрапляли не випадкові люди, а ті, які мають підтримку більшості громади.

5.     У якості першочергового внесу до Верховної Ради закон про парламентську опозицію.  

6.     Структура власності ЗМІ стане прозорою, а конкурентне середовище в цій сфері – посилене. Створення суспільного телебачення є на порядку денному як невідкладне питання.

7.     Окремо наголошую на неухильному дотриманні прав всіх національних меншин. Особливу увагу слід надавати захисту українців Криму та кримських татар як корінного народу Криму.

8.     Жити вільно – значить і вільно користуватися рідною мовою. Керуватимуся статтею 10 Конституції, яка визначає українську мову як державну, але особливо наголошує на правах російської мови та гарантує вільний розвиток усіх мов. Вважаю за доцільне з метою забезпечення єдності української політичної нації зберегти існуючий статус-кво в мовному питанні.

9.     Можливість вільно подорожувати до Європи дасть якнайшвидше запровадження безвізового режиму з ЄС протягом уже першого року мого президентства. До кінця ж терміну моїх повноважень розраховую добитися необхідних політичних рішень з боку ЄС та розпочати переговори про повноцінне членство України в Європейському Союзі, щоб жити в «сім’ї вольній, новій». ЄС для нас не ціль, а інструмент, щоб змінити країну і запровадити в ній європейські стандарти.

10.                       Реформувати правоохоронну систему (суди, міліцію, СБУ, прокуратуру) – значить, створити передумови успішності всіх змін, в тому числі й в економіці. Тільки незалежний суд може забезпечити захист прав та свобод і недоторканість власності, що важливо для притоку в країну інвестицій.

11.                       Антимонопольний комітет має стати ключовим економічним регулятором. Поле його діяльності – від забезпечення вільної конкуренції у великому бізнесі до гарантій малому підприємництву. Так само це стосується якості та вартості послуг в житлово-комунальній сфері, де теж орудує жахлива монополія.

12.                       Зняти «корупційний податок» на економіку. Соціально відповідальний бізнес має платити податки до бюджету, а не хабарі окремим чиновникам. Кількість податків слід скоротити, ставки – зменшити, всі офшори - перекрити.

13.                       Ще на досить тривалий час зберегти систему спрощеного оподаткування для малого та середнього бізнесу. Створити свою справу, взяти відповідальність на себе – це теж жити по-новому.

14.                       Забезпечити доступ української продукції на світові ринки. Якнайшвидше підписати економічну частину Угоди з ЄС (про зону вільної торгівлі) та в стислі терміни реалізувати її положення, які по суті є цілісним планом економічних реформ в Україні.

15.                       Аграрна галузь може стати точкою прориву для української економіки.

16.                       Антикорупційна люстрація судових, правоохоронних, податкових і митних органів.

17.                       Встановлення публічного контролю за призначенням і діяльністю суддів і створення системи їхнього автономного функціонування, незалежного від законодавчої та виконавчої гілок влади.

18.                       Формування професійного корпусу державних службовців, їх соціальний захист та посилення відповідальності.

19.                       Усвідомлення, що пропонувати та давати хабар так само аморально, як його вимагати та брати. Утвердження в якості свого роду національної ідеї нетерпимості до корупції.

20.                       Пріоритетом стануть політична та дипломатична боротьба за повернення тимчасово окупованого Криму, збереження територіальної цілісності України, для чого глава держави повинен чути голос кожного регіону нашої соборної країни.

21.                       Уроки останніх місяців свідчать: Україна сама мусить забезпечити свою оборону. Планую істотне, в рази і порядки, збільшення витрат на відновлення, модернізацію та посилення Збройних Сил та інших структур, від яких залежить захист від зовнішньої агресії. Історія вчить: «хто не хоче годувати свою армію, той годує чужу» або «хочеш миру – готуйся до війни». Часи невиправданого пацифізму минули. Зміцнення обороноздатності країни має стати загальнонаціональною справою, ділом всіх та кожного. Наш ВПК здатний задовольнити більшість потреб армії і дати поштовх реіндустріалізації – відродженню промислового потенціалу України.

22.                       Майбутній вступ України до ЄС розглядаю в тому числі і як додаткову гарантію безпеки України в рамках єдиного європейського безпекового простору.

23.                       У той же час, громадяни України не зможуть почуватися у безпеці, поки ми не врегулюємо наші стосунки з Росією. Використаю повною мірою весь свій дипломатичний хист та політичний досвід, щоб забезпечити деескалацію конфлікту, уникнути війни та зберегти мир,  знайти прийнятні способи співпраці з Росією, насамперед економічної – але з урахуванням незворотності нашого європейського вибору та територіальної цілісності України.

Окремої ваги питання – забезпечення енергетичної незалежності, диверсифікація поставок газу. Зниження споживання енергії – наша спільна справа, яка починається з такої простої дії, як, виходячи, вимкнути світло, а завершується модернізацією підприємств та виробництв із одночасним зниженням енергоємності.

41%, 20 голосів

14%, 7 голосів

45%, 22 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
14

Коментарі

Гість: смайллл

122.03.19, 13:45

для умственно отсталых порохоботов и любителей зомбоящика это не аргумент, а пропаганда кремля

  222.03.19, 13:47Відповідь на 1 від Гість: смайллл

  для умственно отсталых порохоботов и любителей зомбоящика это не аргумент, а пропаганда кремля

   Гість: смайллл

   322.03.19, 13:50Відповідь на 2 від Aндpey*

   для умственно отсталых порохоботов и любителей зомбоящика это не аргумент, а пропаганда кремляшо, аргумент?

    422.03.19, 14:01

    Андрюша, ты таки порохобот непревзойденный

     522.03.19, 14:23

     Скифон в отчаянии.

      622.03.19, 14:26

      ешьте пейте веселитесь . во как надо называть топовые заметки

       722.03.19, 14:57


       а про росіян україни нема )
       А шо, они тебе пожаловались?

        Гість: Дякуювам

        822.03.19, 15:00

        Дякую вам!

         Гість: AC50Hz

         922.03.19, 15:03

         "Окремо наголошую на неухильному дотриманні прав всіх національних меншин. Особливу увагу слід надавати захисту українців Криму"
         а про росіян україни нема )
         "в політиці історичної пам’яті обов’язково враховуватиметься специфіка кожного регіону"-Ага гнида вятрович,да и вся власть показала как они враховуют спецыфику регионов.Ну гене нравится он в полном экстазе от ЛЖИ

          1022.03.19, 15:04

          собсно основное либо доне либо у процессе.
          никак не могу понять,чё именно не так для тебя лично?
          впрочем,твое видение- твое дело

           Сторінки:
           1
           2
           3
           4
           6
           попередня
           наступна