Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Отче наш...(зла молитва)

Отче наш, що єси на небесах...
За всі тривоги
Повідривай кацапам ноги,
Що йдуть по дорогах і стежках
Сіяти в українців жах...
І за всі наші безсонні ночі
Заплющ навіки москальські очі!
Щоб не бачили куди цілити ракети
І пускати по Україні шахеди!
Амінь.
10

Коментарі

112.04.24, 14:53

"зла молитва" - це прокляття.. а прокльони повертаються проклинателям.. сумно, але так вже все влаштовано.. а ось правильна молитва.. різницю можуть і не помітити, але вона суттєва https://blog.i.ua/community/662/1632041/

    212.04.24, 20:01Відповідь на 1 від технік Лео

    Знаєш, в чому різниця між нами?
    Ти сліпо віриш, а я знаю)

      314.04.24, 19:25Відповідь на 2 від Полина_Я

      Знаєш, в чому різниця між нами? Ти сліпо віриш, а я знаю)з точністю до навпаки))

        414.04.24, 20:52Відповідь на 3 від технік Лео

        Знаєш, в чому різниця між нами? Ти сліпо віриш, а я знаю)з точністю до навпаки))Ти помиляєшся!)

          514.04.24, 21:47Відповідь на 4 від Полина_Я

          Знаєш, в чому різниця між нами? Ти сліпо віриш, а я знаю)з точністю до навпаки))Ти помиляєшся!)аж ніяк))

            614.04.24, 22:37Відповідь на 5 від технік Лео

            Знаєш, в чому різниця між нами? Ти сліпо віриш, а я знаю)з точністю до навпаки))Ти помиляєшся!)аж ніяк))фанатизм річ невдячна

              714.04.24, 23:26Відповідь на 6 від Полина_Я

              Знаєш, в чому різниця між нами? Ти сліпо віриш, а я знаю)з точністю до навпаки))Ти помиляєшся!)аж ніяк))фанатизм річ невдячнав чому Ти бачиш мій (чи чий) фанатизм??

                815.04.24, 11:21Відповідь на 7 від технік Лео

                Знаєш, в чому різниця між нами? Ти сліпо віриш, а я знаю)з точністю до навпаки))Ти помиляєшся!)аж ніяк))фанатизм річ невдячнав чому Ти бачиш мій (чи чий) фанатизм??У самовпевненості, а це близько до гордині, яка є чи не найгіршим із семи гріхів, бо з неї виходять решта.

                  915.04.24, 11:30Відповідь на 1 від технік Лео

                  А чим же тоді по суті є псалми 68 і 108, як не прокляттями ворогів?
                  І що таке правильна чи не правильна?) Молитися можна і своїми словами, головне щоб вони йшли від душі аби доходили до Вищих Сил. От і в тебе Ісусова молитва змінена, а не з канонізованим перекладом, що дійшов до нас через століття.

                    1015.04.24, 11:55Відповідь на 1 від технік Лео

                    Я також визнаю, що у моїй молитві є елементи гніву, але він спрямований на ворогів справедливо і заслуговано, а там нагорі розберуться!)