хочу сюди!
 

Таня

44 роки, терези, познайомиться з хлопцем у віці 44-48 років

Затямте, руські свині!

Затямте, руські свині, на віки -
Козацька кров тече у наших жилах!
Ми бойові станцюєм гопаки
У вас, свинособаки, на могилах! 

Зась з ворогом за стіл, 
Ні потиску руки... 
Здавна у нас це кожен добре знає! 
І хліб не преломи навпіл 
Й другої не підстав щоки 
Із тими, хто тебе вбиває!
7

Коментарі

124.05.24, 23:51

Справжні Українці ніколи не будуть танцювати на могилах, навіть своїх клятих ворогів. Це тільки русня може танцювати на трупах. Зі всім іншим - згоден.

    225.05.24, 05:56Відповідь на 1 від Воланд

    Зразу видно, що немає уявлення про алегоричні звороти) бойовий гопак це не зовсім танець, а прихована військова майстерність, яка приведе ворогів до могили...тобто, ми не складемо лапки, переступивши через принципи, а будемо боротися! Одним словом - не капітулюємо!

      325.05.24, 06:08Відповідь на 1 від Воланд

      Козаки легко розставались з життям, часто сміючись смерті в обличчя) і били ворогів так, що з них аж цур'я сипалось до самого скону...таку зневагу до смерті демонструє епізод із фільму "Вогнем і мечем", коли під час наступу, де наші пращури глузують з них перед боем, виставляють наперед групу козаків, що демонструють бойовий герць, показуючи тим самим, що їх не бояться, а будуть гнати...швидко без зупину, до загину!

        425.05.24, 06:32Відповідь на 1 від Воланд

        Давайте не будемо тут говорити про справжність українців відповідно етнічної приналежності, ок?) могила ж тут символізує загибель "рускаго міра", а не гроб з холмиком в буквальному смислі слова

          525.05.24, 06:40Відповідь на 1 від Воланд

          Про описане вище можна почитати тут
          https://ridna.ua/2018/05/scho-take-herts-abo-yak-zaporizki-kozaky-pered-bojem-drazhnyly-suprotyvnyka/
          А мій вірш це свого роду поетичний грець над ворогами)
          Як казав Святослав Хоробрий "Іду на ви!"