Дякую Порошенку

  • 29.04.19, 20:46
... що віддав нас на поталу Ахмєтову і регіоналам. Поки нас відволікали прийняттям закону про мову, масовою ейфорією екстазу від чергових здобутків, а в цей час Антимонопольний комітет України тишком-нишком віддав ще два обленерго в руки другої людини після Януковича в партії регіонів. Слава Порошенку!

https://www.epravda.com.ua/rus/news/2019/04/25/647381/

Порошенківці, питання до вас?

  • 29.04.19, 12:19
Вибори пройшли. Відбулись вони демократично, що визнав весь світ. А, отже, меншість повинна прийняти вибір більшості, відповідно до закону, і жити далі.
У мене питання до прихильників, нині ще діючого, гаранта наших прав і свобод. Росія, користуючись зміною влади в Україні, намагається нас ще більше ослабити, щоб прибрати до своїх брудних імперських рук. Для цього в хід йде все - економічні важелі, збройні, інформаційні... НТВ планує випустити в ефір шоу "Магія", відзняте ще в 2011 році, з ведучим Зеленським. Мета одна - дискредитація влади і державності в Україні, що дасть можливість путіну оголосити про відкриту агресію "для порятунку братнього народу". Прихильники Петра Олексійовича, Ви і справді цього хочете? Та будете заодно з росіянами поливати брудом нашого нового Президента, що стане й на Ваш захист теж?
Подумай-те...

Всі в гріхах, як собаки в реп'яхах

  • 25.04.19, 23:08
Як не крути, а риба гниє з голови...
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2019/03/28/7210535/

Вислови про мову

  • 25.04.19, 20:57
З мовою не народжуються, мові навчаються.
Зникає мова - зникає народ.
Мова - універсальний психокод нації.
Українська мова для українців, що повітря для всього живого.
Мовою говорять, язиком ляпають. Мова - це дар, а володіння нею - талант.
©

Де б не була, в якім краю,
Почую мову я свою -
Відразу серце завмирає,
Бо наймилішого немає
Чим мова мами, що співала
Пісень, коли нас колихала,
І перше слово немовляти
Це найрідніше в світі - мати.

25.04.2019

Що посієш, те й пожнеш

  • 25.04.19, 00:38
Посієш слово - отримаєш думку, посієш думку - виростиш ідею, посієш ідею - пожнеш справу. ©

Інформаційна війна

  • 24.04.19, 21:41
П'ятий рік війни, яка триває на східних степах і териконах нашого Донбасу, на лазурному узбережжі Криму, гинуть і страждають люди... коли ми повернемо свої землі і людей, багатьох з яких уже ніколи не повернути, нажаль...
Ворог безжалісний, цинічно жорстокий, підступний і користується любою нагодою збити нас із ніг чи з пантелику, тому війна точиться не лише на безкраїх українських територіях, а й на віртуальних теренах інтернету. Інформаційна війна. Яку, нажаль, ми програємо. Іноді через слабку обізнаність, а часто і через внутрішні чвари, бо ворог не дрімає і чимдуж б'є в слабкі місця...
Тому й прилітають різні ворожі папуги, щоб боляче клюнути чи накласти на нас всіх велику купу гімна на цьому сайті.
Закликаю патріотів України припинити міжусобиці і розбрат, а вдарити спільно по ворогу силою слова і розуму. Можливо ми, диванні війська, й не є вирішальною силою в перемозі над російськими загарбниками, але можемо, як носії інформації, захистити свій інформаційний простір від засирання мізків ворожою пропагандою.
Чула, що команда нового президента Зеленського вже готує заходи щодо ведення інформаційної війни.
Єднайтеся, браття мої,
Думайте, читайте...

http://blog.i.ua/user/3399603/2284531/

Ожидания...

  • 24.04.19, 06:10
Не бойтесь делать то, что не умеете. Помните, ковчег построил любитель, — профессионалы построили Титаник.
(Дэйв Бери)

Поки професійні політики бродили в пошуках скарбів у дорослій грі "Квест по партіях", любителі проходили життєвий вишкіл в КВН.
(с)Поліна Сікорська

25% в фрустрации

  • 22.04.19, 23:19
Я не хочу этих людей называть всякими ботами, унижать и оскорблять. Прибегаю к этому очень редко и то, только в случаях, если мне откровенно хамят и пытаются унизить. Жалко их, унижающих... но не в плане пожалеть, а в том смысле, что они по-украински выглядят жалюгидно.
Собственно, сами виноваты, своими грубостями к оппонентам, массой грязи в адрес кандидатов, потенциально выходящих во второй тур, вызвали отвращение к своему кандидату и, как итог, финал печален... это был уже не его оппонет, а "вырок".
Было много достойных программ в первом туре, но их просто не читали и не вникали... Не позволило явление преданности вождю, которое вроде бы кануло в лету со смертью Сталина. А Библия ведь учила - не сотвори себе кумира.
Плюс сработали технологии оттягивания голосов электората, готовых голосовать за реально претендующих на булаву и потенциально могущих спасти страну, оказавшуюся на краю пропасти...
Ничего, после фрустрации наступает прострация, а потом попускает, как после длительного тяжелого запоя. Но без понимания того, что похмелье проходит быстрее только когда трезвыми глазами посмотришь на что подсел, ничего не будет. Время лечит. Всем скорейшего выздоровления.

аааааааа... я замуж выхожу!!!! экзит Полины)))

Выхожу я час назад из дильныци, выдвигаю свои цыци... и тут у двери на меня две тётки как накинутся.... говорят, мол, вот эта девочка красивая нам подходит... расспрашивать начали... возраст, образование, за кого хочу... ну, думаю, свахи, жениха подбирают... а на выходе, значит, смекнула.... главное то им и не сказала - рост, вес, 90-60-90)))

Одно дело гавкать в интернете, другое - выйти на Майдан

  • 20.04.19, 15:14
Я всё афигеваю здесь от некоторых допысувачей. Если мы критикуем свою власть, это вполне понятно и нормально, но когда к этому делу присединяется всякая москальская шушара... лезут, пляць, ломятся из-за бугра, перецепаясь через завалы своих брёвен, показать щепку в наших глазах... а то мы её вроде не видим.
Почему всё так? А ничто человеческое им не чуждо и мышебратья наши меньшие тоже хотят ощутить себя людьми. У себя на родине это не получается - реализовать себя как человек, со всеми свободами...."Вошь ли я, как все, или человек?», «Тварь ли я дрожащая или право имею?" И лезут они чтобы это доказать нам, а не себе... но мы им не верим, там это сильно сделать не разбежишься, российский омон дубинкой по рёбрам, под белы ручки и в автозаки... не у всех духу хватает, чтобы критиковать власть, для этого даже нужно ползти с челобитной к царю, чтобы потом поблеять и помычать стадом на своих майданах. Вот они и завидуют нашему Майдану, на котором мы можем свою власть, если она наглеет, разнести в пух и прах...
Скоро вообще и пикнут не посмеют. В РФ готовится закон, который будет тотально контролировать интернет, вычислять любые проявления свободомыслия "быдла" с последующим тюремным заключением.
Вот и лезут убогие к нам, как тараканы, со всех щелей. Завистливо обзывая всех, кто не боится свободно высказывать свои мысли и несогласие с действиями властей, майдауны. Здесь юзер с ником Лоивск сделал для себя вывод, что они полуобезьяны, а мне кажется, что это ещё более примитивная низшая форма жизни, к тому же очень токсичная и заразная, дусту им в трусы... P.S. Дух вируса рабства заразен. Не контактируйте и не общайтесь с рабами.