Екологічна тема все ще актуальна

У продовження теми екології для свого каналу зняла відео про переробку всюдисущої пластикової пляшки. Вийшов доволі зручний органайзер для пакетів, бо їх теж не варто так просто викидати. Я зберігаю всі чисті і сухі після покупок і використовую повторно. Жлобство? а колись пакети навіть прали. Хто пам'ятає? може це малий внесок у чистоту довкілля, але малі справи теж мають значення, на мою думку.

Важкі часи настали: економимо екологічно!

Сидіти склавши руки я не вмію. Тому і в карантині працюю, освоюю нові техніки, навіть канал ютуб https://www.youtube.com/channel/UCS8-hmLzvk3K8DWos2mEsJw/ відновила. Тема каналу: з непотрібного потрібне, або апсайклінг. Чули, яке слово, спеціально для позначення перетворення сміття у щось корисне і креативне. Гарне слово, не те що якийсь принизливий плюшкінізм. Прошу, долучайтесь, переглядайте, радьте, що ще таке зробити. І загалом крім збереження екології ще й економія вийде, що дуже актуально, бо настав кінець епохи бідності, як не як.

От що маю від одного нашого блогера

Отримала нарешті довгоочікувану посилку з книжкою блогера visnyk, який тішить нас чудовими подорожніми нотатками. Більше про книжку  і про те, як її отримати, тут http://blog.i.ua/user/3593109/2280364/?p=1#advA_advC_2280364_26834317. А я буду читати.

Красуням коралі!

Раз такі справи, то буду просувати щось красиве, щоб падлюки не просували гидоту. Тому блог про коралі. Я наважилась таки і зробила шикарні коралі зі згардами з пресованого коралу. Покупець пішов дуже вибагливий, хоче щось ексклюзивне. Ну зубожіння воно таке. Купити можна тут http://oberegy.org.ua/

Увага! щось цікавеньке!

Привіт! Зробила ребрендинг свого магазину, який я тут стільки років рекламую. А що? таке життя. Там в основному мої вироби, саме про них мова. Можете мене сварити, але пропозиція повинна сподобатись. Адреса залишилась незмінною http://oberegy.org.ua/

Про чашки

  • 01.12.17, 11:48
Чашок у мене повно всяких. Але найоригінальніша з мертвим котиком. Фото не дуже, але кому цікаво, можете перейти за посиланням і роздивитись. Проект волонтерський, тому можете долучитись. А нещодавно, це від перегляду англійських серіалів, звісно, закортіло мені фарфорову чашку під старовину. Викупила. Не з дуже якісного фарфору, бо в нас такі не продають, чомусь, але дуже відзігорну.
Це з мертвим котиком. Більше тут http://hunta.in.ua/chashki/chashka-dead-cat

А  з чеського фарфору ліньки фоткати. А вона красива, повірте.
Сфоткала, цукерочку я робила

Чот понравилось

  • 01.10.17, 12:39
Нашому дорогому активному блогеру

хе-хе!

Останнє літо патріарха

  • 15.08.17, 07:17
Сьогодні моєму котові Коломбо 17 років. Він народився вночі, його маму-кицю кесарили і  це котеня було завмерлим. Однак лікарі зробили все можливе і маленьке серце забилось. І билось біля мене всі ці 17 років. Дуже слухняний, не бешкетник, розумничок, турботливий. Він мене веселив, лікував, розважав, допомагав пережити неприємності, підтримував, ніколи не робив збитків. Він розуміє кожне моє слово, відчуває настрій. Він допомагав мені бавити доньку, вона навіть перше слово сказала "киця". І зараз він лежить біля мене, але вже не такий, бо старість бере своє. Цього літа він хворіє, останні дні найважчі, ноги його вже не слухають. Коломбо вмирає. Не уявляю навіть, як я це переживу і як я буду далі жити без мого дорогого хлопчика. Розумом я все сприймаю, кіт прожив хороше, гідне життя в любові, він повноцінний член родини, мій синочок. Але як же важко втрачати... не можна до цього себе підготувати, скільки не старайся.
Знаю, що це останнє його літо... Але хочу привітати його з днем народження і попросити - живи.
На фото Коломбо з мамою своєю, Муркою, вона була кицька моєї мами, померла 7 років назад. На дачі, поховались під ліжко, щоб їх не забирали у місто.Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
9
предыдущая
следующая