ПЯТОЕ

Любовь - это пятое время суток,-
Не вечер, не ночь, не день и не утро.
Придешь ты - и солнце сияет в полночь,
Уйдешь ты - и утро темнее ночи.

Любовь - это пятое время года,-
Не осень она, не весна, не лето,
Она не зима, а то, что ты хочешь,
И все от тебя одной зависит.

Любовь ни с чем на свете не схожа:
Не детство, не старость, не юность, не зрелость;
Любовь - это пятое время жизни.

Вадим Шефнер, 1962
 (400x300, 32Kb)

Про вплив ненормативної лексики на людину

Про вплив ненормативної лексики на людину

( по- народному про матюки)

Наслідки вживання людиною у своїй мові ненормативної лексики можуть виявитися дуже страшними. Якщо ви не збираєтесь читати дану статтю до кінця, то і починати не варто.

Кожна людина, нажаль, прекрасно знає, що таке матюки, а у науці це народне явище називають ненормативна лексика або бруднослів’я (надалі я буду вживати саме ці терміни ). Саме через ненормативну лексику ми можемо спостерігати деградацію нашого населення. Наприклад, раніше подібні слова могли собі дозволити вживати злочинці, проститутки, п’яниці і інші подібні до них, то зараз час змінився і люди змінились, але не в кращу сторону. Молоді люди , не має значення чи хлопець чи дівчина, спокійно у спілкуванні між собою вживають ненормативну лексику і це аніскільки їх не бентежить, більше того, деякі навіть дійшли до того, що використовують ненормативну лексику просто для зв’язки звичайних слів.

 А  все починається з самого дитинства - маленькі діти, чуючи, як батьки під час сварки чи звичайної розмови вживають подібні слова, швидко запам’ятовують всі слова, і навіть того самі не усвідомлюють.

Ненормативна лексика розповсюдилась практично у всіх сферах життя – дуже часто можна зустріти подібні слова у сучасній літературі, кіно, телебаченні. Подібні вислови дозволяють собі вживати навіть викладачі у вишах ( я особисто була свідком ситуації, коли викладач дозволив собі обізвати студента, просто за безневинний жарт).

Часто від молодого покоління ми можемо почути, що розмовну мову взагалі неможливо очистити від ненормативної лексики. Розділились погляди сучасних людей. Деякі навіть вважають, що у вживанні ненормативної лексики немає нічого поганого. Навпаки, подібні слова дозволяють позбавитися від накопиченої негативної енергії, тим паче, доволі часто чую від однолітків, що вони вживають ненормативну лексику тільки тоді, коли дуже злі. Всім, хто так думає, необхідно знати, що бруднослівя має пряме відношення до духовного світу тьми. Одиниці знають про походження ненормативної лексики, вона прийшла до нас із язичницьких культур і релігій давнього Сходу : поклоніння Ваалу, Астарті, Хамосу – все це ідоли , які пов’язані із розбещенням і аморальністю. У нас бруднослівя також зявилось досить давно, ще до християнства деякі племена використовували його у різноманітних магічних обрядах.

Важливо знати, що ненормативна лексика завдає шкоди не лише тим, хто вживає подібні гострі слова , а й тим, хто все це чує. Тому, намагайтесь уникати компаній, де «розмовляють» подібною мовою. Тут все дуже просто – про що будеш розмовляти і на якій мові, те і до тебе притягнеться. Коли ми вимовляємо імена нечистого, диявола, то до нас і чіпляється ця нечисть,  і ця сама нечисть супроводжує людину, яка вживає ненормативну лексику, і чим більше у своїй мові вона вживає таких слів, тим сильніше ця нечисть вкорінюється у її житті. А потім ми бачимо людей, які без матюків і двох слів звязати не можуть.

Все, що вимовляє людина – не випадковість, неважливо, свідомо чи несвідомо з її уст злітають слова… Все це являється віддзеркалення її душі – все, що в середині людини. Бруднослів’я є тяжким гріхом, оскільки будь-яке подібне слово – це виклик, кинутий Богу. Цей виклик не минеться для неї безслідно, всі, хто вживають ненормативну лексику, мають про це знати.

Необхідно постійно контролювати свої слова і памятати, що все погане, сказане вами в адресу іншої людини, весь негатив посланий на її персону, повернеться до вас. Як написано в Біблії, що все, що ми бажаємо іншим людям, те і отримуємо самі.

 

Усе вище написане не – це не пусті слова, основані на християнській вірі. Існує наукове доведення з генетичної точки зору. Таке незвичайне доведення зробив доктор біологічних наук П.П.Гаряєв. Повністю всі свої дослідження і відкриття він описав у книзі «Волновой генетический код». У процесі його експериментів було встановлено, що брудні слова ( матюки ) наносять непоправну шкоду оточуючим. Дія подібних слів на людину рівносильна радіаційному опроміненню в 10-40 тисяч рентгенівських променів – при такому опроміненні рвуться ланцюжки ДНК, розпадаються хромосоми. Таким чином, ненормативна лексика викликає необоротні процеси у людському організмі – мутації, точно такі, як від радіаційного опромінення. Бруднослів’ям можна не тільки зруйнувати своє здоров’я, викликати хронічні захворювання, але і вбити людину. Такий ефект є наслідком не тільки бруднослів’я, а й  поганих думок.

 

Людина, яка вживає ненормативну лексику, може усвідомлювати, що приносить шкоду собі і оточуючим, але , іноді, людина не здогадується, що наносить надзвичайну шкоду своєму потомству. Наші гени, ніби «чують» всі наші слова, а також запамятовують і записують в генетичному коді. Ненормативна лексика також негативно впливає на генетичний код людини, котра її вживає, записується в ньому, стає так званим прокляттям для людини і її нащадків.

Створено на основі статті Володимира Степанова «Мат вызывает мутации»

 

People, who makes me smile

Є такі люди, на яких глянеш – і відразу хочеться посміхнутися. Іноді, це просто хтось прохожий, на якого дивишся, а його очі, рухи, жести, так і випромінюють позитив і радість, що навіть у самої настрій піднімається. Але частіше ці люди - це близькі, котрі намагаються підняти нам настрій чи покращити його.

Часто іду мимо дитячого майданчика і мою увагу привертають молоді матусі, які пильно наглядають за своїми маленькими дітьми, як ті граються у пісочниці, сміються, гойдаються, бігають, діляться іграшками, кричать. І то все наповнене таким щастям і радістю, що мимоволі починаєш посміхатися.

Понад Бугом часто помічаю дідусів, котрі беруть з собою на риболовлю внуків, а ті аж світяться від радості, що їм дали у руки вудку, і всі їхні рухи наповнені старанням і радістю. Мимоволі згадую своє дитинство, мимоволі знову посміхаюся…

Часом, доводить йти додому через вулицю, де суцільні квіткові магазини, часто звертаю увагу на вітрини і на людей за ними. Доволі приємна картина, коли юнак купує квіти і дарує їх дівчині, яка його чекає ( так вже склалося, що ця вуличка недалеко від парку, де всі закохані часто прогулюються ). Знову радієш, знову посміхаєшся…

Назвати це відчуття щастям не можу, занадто гучна назва і занадто широке поняття. Не підходить воно. Але все одно, навряд  можна обійтись без цього легкого почуття радості, яке дарують такі прості речі…

Просто хочеться посміхнутися…

Нет величия

Нет величия там, где нет простоты, добра и правды... 
Л.Н.Толстой

Сколько может весить стакан трудностей ?

 
Профессор взял в руки стакан с водой вытянул его вперёд и спросил своих учеников:
- Как вы думаете, сколько весит этот стакан?
В аудитории оживлённо зашептались.
- Примерно 200 грамм! Нет, грамм 300, пожалуй! А может и все 500! - стали раздаваться ответы.
- Я действительно не узнаю точно, пока не взвешу его. Но сейчас это не нужно. Мой вопрос вот какой: что произойдет, если я буду так держать стакан в течение нескольких минут?  
- Ничего!
- Действительно, ничего страшного не случиться, - ответил профессор. - А что будет если я стану держать этот стакан в вытянутой руке, например, часа два?
- Ваша рука начнёт болеть.
- А если целый день?
- Ваша рука онемеет, у вас будет сильное мышечное расстройство и паралич. Возможно, даже придётся ехать в больницу, - сказал один из студентов.
- Как по вашему, вес стакана изменится от того что я его целый день буду просто держать?
- Нет! - растерянно ответили студенты.
- А что нужно делать, чтобы всё это исправить?
- Просто поставьте стакан на стол! - весело сказал один студент.
- Точно! - радостно ответил профессор. - Так и обстоят дела со всеми жизненными трудностями. Подумай о какой-нибудь проблеме несколько минут и она окажется рядом с тобой. Подумай о ней несколько часов, и она начнёт тебя засасывать. Если будешь думать целый день, она тебя парализует. Можно думать о проблеме, но как правило это не к чему не приводит. Её "вес" не уменьшится. Справиться с проблемой позволяет только действие. Реши ёё, или отложи в сторону. Нет смысла носить на душе тяжёлые камни, которые парализуют тебя.

(найдено на форуме без указания автора)

Світ

 

Про цей світ ніхто нічого до кінця і точно не знає. Досі залишаються недоторкані землі, на які ще не ступала нога людини, досі люди ломають голову над тим, що насправді знаходиться  в середині землі, досі ми задаємось питанням, а чи одні ми у всесвіті, бо ж безглуздо думати, що наша планета одна така особлива, де живе людина.

Чи є у світі щось неможливе? По-моєму немає, бо людина сама схильна видумувати собі якісь незрозумілі обмеження і не вірити у свої сили.

Немає нічого досконалого в цьому світі, бо сам світ недосконалий, і саме в його недоліках – його краса. Просто ми не вміємо помічати красу оточуючого світу.

Кінець світу… Ви в нього вірите? Особисто я ні.

 

Удовольствие от жизни

Чем выше человек по умственному и нравственному развитию,

тем он свободнее, тем большее удовольствие доставляет ему жизнь.

  А.П. Чехов

Случайно ничего не происходит


Случайно ничего не происходит…

Есть тайный смысл законов бытия.

Написано: кто ищет, тот находит,

И кто стучит, тому и отворят.

Случайно ничего не происходит…

Вся жизнь – большая книга перемен.

Кто ищет, свою жизнь в трудах проводит

И ничего не требует взамен.

Случайности у жизни не бывает…

В судьбу свою ты верь или не верь,

Но, коль на стук тебе не открывают,

То громко ли стучишь и в ту ли дверь?

Случайно ничего не происходит…

Случайно ль повстречались, разошлись?

И если что теряем и находим,

То из таких случайностей вся жизнь

Александр Февральский

Стань человеком

Плохой ли, хорошей рождается птица,

Ей всё равно суждено летать.

С человеком так же не случится,

Человеком мало родится,

Им ещё надо стать.

Эдуард Асадов 

Добро, должно быть, с кулаками


"Добро, должно быть, с кулаками,

С хвостом и острыми рогами,

С копытами и с бородой.

Колючей шерстию покрыто,

Огнём дыша, бия копытом,

Оно придёт и за тобой!

Ты слышишь - вот оно шагает,

С клыков на землю яд стекает,

Хвост гневно хлещет по бокам.

Добро, зловеще завывая,

Рогами тучи задевая,

Всё ближе подползает к нам!"

©

И постепенно, похоже, к тому и идёт. :?