хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Дивовижне для наших країв.





Очевидцям вдалося зняти рідке явище на відео. Незвичайні кадри удалося зберегти недалеко від залізничної станції в станції в Канкриновке  Запорізської  області в річці Дніпро. Саме тут плавали невеликі медузи.  

Подібні гості здивували людей, адже всі знають медуз як морських істот, а не прісноводих. Пізніше виявилось, що це особливий вигляд прісноводих медуз, які з'явилися в цьому регіоні вже давно.  При цьому, за словами місцевих жителів, медузи на цій ділянці річки то з'являються, то пропадають. Люди говорять про те, що вони припливають лише в ті річки, які досить прогрілися.  

Зоологи розповіли, що це традиційне явище, оскільки медузи Craspedacusta sowerbii по своєму походженню є китайськими прісноводими медузами. 

На даний момент саме цей вигляд медуз є одним з найпоширеніших в прісних водоймищах по всьому світу.  Люди навіть представити не можуть, що ці водні мешканці знаходяться зовсім поряд, оскільки вони велику частину часу знаходяться у формі невеликого поліпа. 

Лише літом медузи знаходять свою звичну форму у вигляді сфери 2 – 2,5 сантиметра в діаметрі. У цю форму медузи переходять для розмноження.

Подивития на це явище можна тут:


Друзі мені розповідали, що бачили таке ж саме близь Каменського, теж у річці Дніпро.
9

Коментарі

17.07.20, 09:53

Дуже цікаво.

    27.07.20, 10:20Відповідь на 1 від Микола Казкар

    Дуже цікаво.Скоро будемо медуз нам гачок ловити.

      37.07.20, 10:57

      О! Цікаво! Ще трошки - і в нас крокодили - бегемоти з'являться!

        47.07.20, 10:58

        вже минулого року у Дніпрі (річці) бачили медуз (теж спекотне літо було)

          57.07.20, 11:02Відповідь на 3 від Андрій1961

          О! Цікаво! Ще трошки - і в нас крокодили - бегемоти з'являться!Не треба нам бегемотів. Я їх боюя

            67.07.20, 11:03Відповідь на 4 від яНат

            вже минулого року у Дніпрі (річці) бачили медуз (теж спекотне літо було)А я вперше про це почув зараз.

              Гість: alt-code

              77.07.20, 22:31

              Так вони маленькі зовсім!. 2,5 см

                Гість: alt-code

                87.07.20, 22:32Відповідь на 7 від Гість: alt-code

                Так вони маленькі зовсім!. 2,5 смМаленькі радощі

                  Гість: alt-code

                  97.07.20, 22:33Відповідь на 7 від Гість: alt-code

                  А як вони розмножуються?

                    107.07.20, 22:40Відповідь на 8 від Гість: alt-code

                    Так вони маленькі зовсім!. 2,5 смМаленькі радощіНу, маленькі, то так, лише б не навчилися жалити, як ти недавно розповідала.
                    Добрий... Ні. вже, мабуть, доброї ночі.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна