хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Одна из характеристик Бе, хозяина Зе, от Бориса Филатова





9

Коментарі

113.07.20, 13:26

чет похоже пархатого не очень стали любить

    213.07.20, 13:32Відповідь на 1 від MV1

    чет похоже пархатого не очень стали любитьЕсли честно, его и раньше-то не очень... Филатов правильно сказал - всё к чему ни прикоснётся Бе, превращается в тлен.

      314.07.20, 04:55

        Гість: alt-code

        414.07.20, 14:14

          Гість: alt-code

          514.07.20, 14:19

          цікаво

            Гість: alt-code

            614.07.20, 14:21

            Філатов перший голова міста, хто не боїться так відкрито говорити про стан речей.

              714.07.20, 15:58Відповідь на 6 від Гість: alt-code

              Філатов перший голова міста, хто не боїться так відкрито говорити про стан речей.Добрий день
              Взагалі-то мені Філатов подобається, як мер. Дивлюсь - постійно комунальні служби щось там копошаться і копошаться, приводять у порядок місто.
              Колись, ще на початок його каденціі чув, як на питання до нього - для чого йому ця посада - він, подумавши, сказав - "а щоб колись на будинку, де він проживав, встановили табличку "Тут жив мер міста Філатов". " Як на мене - достойна відповідь.

                Гість: alt-code

                814.07.20, 21:44Відповідь на 7 від Геннадий М

                Філатов перший голова міста, хто не боїться так відкрито говорити про стан речей.Добрий день
                Взагалі-то мені Філатов подобається, як мер. Дивлюсь - постійно комунальні служби щось там копошаться і копошаться, приводять у порядок місто.
                Колись, ще на початок його каденціі чув, як на питання до нього - для чого йому ця посада - він, подумавши, сказав - "а щоб колись на будинку, де він проживав, встановили табличку "Тут жив мер міста Філатов". " Як на мене - достойна відповідь.

                  Гість: alt-code

                  914.07.20, 21:44Відповідь на 7 від Геннадий М

                  Мені він теж подобається як мер

                    1014.07.20, 21:54Відповідь на 9 від Гість: alt-code

                    Зараз я тобі дам здачу

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна