хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Такі справи у дніпрян...

З травня по вересень 2018 року домогосподарства Дніпропетровщини продали практично 6 млн кВт x год електроенергії від сонячних панелей, заробивши 28,7 млн грн. Про це повідомляють в ДТЕК “Дніпровські електромережі”. На сьогодні в ДТЕК налічується 819 побутових сонячних електростанцій: 639 - в Дніпропетровській області; 88 - в Донецькій; 92 - у Києві.

Виходить, що в середньому місячний дохід одного домогосподарства від продажу електроенергії СЕС становив 8982 грн 79 коп.

За інформацією компанії кількість таких приватних електростанцій у 2018 році в Україні збільшилася удвічі. Згідно з інформацією Держстату, в Україні існує понад 4660 приватних сонячних електростанцій.


9

Коментарі

14.11.18, 18:06

    24.11.18, 20:10

    вот бы ваших спецов к нам, в Киев, если боксер пустит, не затормозит)

      34.11.18, 22:04


      "домогосподарства"?

      ржунімагу.

        45.11.18, 00:21Відповідь на 3 від Сyрi

        А що ж такого смішного? Про "зелений тариф" нічого не чули? А тим не менш люди ним користуються, від 5 до 30 кВт енергії продають державі і саме домогосподарства. Далеко ходити не треба - мій близький родич під Києвом має свою сонячну станцію. Та й не він один такий.
        Так що, думаю, треба трохи цікавитись предметом над яким смієтесь

          55.11.18, 07:17Відповідь на 4 від Бес Понятия

          я теж маю сонячну станцію.
          її вистачає якраз на потреби.
          знаю і зелений тариф і грінінвертори...
          та знаю і відмив коштів, і як субсидії стають приватними...

            Гість: сонный

            65.11.18, 07:23

              75.11.18, 10:34

                85.11.18, 12:01Відповідь на 5 від Сyрi

                я теж маю сонячну станціюНу, тоді ви в курсі. І такого народу зі своїми станціями буде дедалі більше.
                та знаю і відмив коштів, і як субсидії стають приватними...На жаль, корупція є і не тільки на ринку енергоносіїв. Лі Куан Ю двадцять років її витравлював і жорсткішими методами, ніж у нас. А в нас хочете все й відразу