хочу сюди!
 

Лариса

52 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 38-57 років

Зміна клімату. Які вносите корективи в будівництво, господарство

Всі ми чудово знаємо, що клімат змінюється.
З"являються природні катаклізми, які були дивиною для наших країв.
Наприклад: на полтавщині, з"явились смерчі... не такі як в Америці, але криши зносять на ура.
Я вже не одноразово писав про те, що старі конструкції не актуальні: в старих курниках - мерзнуть кури, в старих хатах і погребах - постійно приходиться боротись з сирістю і т.д...

Хто хоче, діліться ПРАКТИЧНИМ досвідом того, на скільки відчули ці зміни і які вносите корективи в старе будівництво, що враховуєте при новому будівництві.... які зміни вносите в сільське господарство: вирощування рослин, тварин в сучасних умовах і т.д.????
1

Коментарі

113.11.16, 09:41

Наскільки знаю в старих будинках з високими стелями ті самі стелі опускають. Установка металопластикових вікон, дверей. Утеплюють зовнішні стіни пінопластом, мінватою.

    213.11.16, 12:44Відповідь на 1 від Vstre4nik

    Утеплюють зовнішні стіни мінватою.вот бы еще и сахарной ватой..

      313.11.16, 18:57Відповідь на 2 від Хозяин- С

      Утеплюють зовнішні стіни мінватою.вот бы еще и сахарной ватой..ти хош муравьиную фeрму завeсти?

        413.11.16, 19:01Відповідь на 3 від disu

        Утеплюють зовнішні стіни мінватою.вот бы еще и сахарной ватой..ти хош муравьиную фeрму завeсти?их , кислота мурашек, спасает от ревматизма и лежащей мертво писько, пишут, надо заранеее запасатсо, а вдруг

          513.11.16, 19:07Відповідь на 4 від Хозяин- С

          Утеплюють зовнішні стіни мінватою.вот бы еще и сахарной ватой..ти хош муравьиную фeрму завeсти?их , кислота мурашек, спасает от ревматизма и лежащей мертво писько, пишут, надо заранеее запасатсо, а вдругскажу па сікрєту—вмєста мурашков гораздо хозяйствєннєє іспользовать пчєлов! я тє грю

            613.11.16, 19:09Відповідь на 5 від disu

            Утеплюють зовнішні стіни мінватою.вот бы еще и сахарной ватой..ти хош муравьиную фeрму завeсти?их , кислота мурашек, спасает от ревматизма и лежащей мертво писько, пишут, надо заранеее запасатсо, а вдругскажу па сікрєту—вмєста мурашков гораздо хозяйствєннєє іспользовать пчєлов! я тє грюи зопа в колючках! неее, я не йожик и не дикобраз

              713.11.16, 19:10Відповідь на 6 від Хозяин- С

              Утеплюють зовнішні стіни мінватою.вот бы еще и сахарной ватой..ти хош муравьиную фeрму завeсти?их , кислота мурашек, спасает от ревматизма и лежащей мертво писько, пишут, надо заранеее запасатсо, а вдругскажу па сікрєту—вмєста мурашков гораздо хозяйствєннєє іспользовать пчєлов! я тє грюи зопа в колючках! неее, я не йожик и не дикобразчe зопа?поясница

                813.11.16, 19:12Відповідь на 7 від disu

                Утеплюють зовнішні стіни мінватою.вот бы еще и сахарной ватой..ти хош муравьиную фeрму завeсти?их , кислота мурашек, спасает от ревматизма и лежащей мертво писько, пишут, надо заранеее запасатсо, а вдругскажу па сікрєту—вмєста мурашков гораздо хозяйствєннєє іспользовать пчєлов! я тє грюи зопа в колючках! неее, я не йожик и не дикобразчe зопа?поясницазопа всегда рядом

                  913.11.16, 19:14Відповідь на 8 від Хозяин- С

                  Утеплюють зовнішні стіни мінватою.вот бы еще и сахарной ватой..ти хош муравьиную фeрму завeсти?их , кислота мурашек, спасает от ревматизма и лежащей мертво писько, пишут, надо заранеее запасатсо, а вдругскажу па сікрєту—вмєста мурашков гораздо хозяйствєннєє іспользовать пчєлов! я тє грюи зопа в колючках! неее, я не йожик и не дикобразчe зопа?поясницазопа всегда рядомтак а гдe ж eй быть?

                    1013.11.16, 19:15Відповідь на 9 від disu

                    Утеплюють зовнішні стіни мінватою.вот бы еще и сахарной ватой..ти хош муравьиную фeрму завeсти?их , кислота мурашек, спасает от ревматизма и лежащей мертво писько, пишут, надо заранеее запасатсо, а вдругскажу па сікрєту—вмєста мурашков гораздо хозяйствєннєє іспользовать пчєлов! я тє грюи зопа в колючках! неее, я не йожик и не дикобразчe зопа?поясницазопа всегда рядомтак а гдe ж eй быть?как где? ниже головы на минимум - метр

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна