хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Нарешті, розкидав гній... а Ви, вже розкидали, чи весною?

Курячий гній - вже розкидав.
Курей, на зиму, вже в сараї перевів.
 
А Ви, як своє хозяйство, та землі до зими підготували?
6

Коментарі

Гість: клмнє

112.11.16, 22:26

первый раз слышу про курячий гной, до сарая погнили бедняги

    Гість: Behemot

    212.11.16, 22:45

    А я квартирный

      312.11.16, 22:45Відповідь на 1 від Гість: клмнє

      первый раз слышу про курячий гной, до сарая погнили беднягиСочувствую.... Что бы в следующий раз не выглядели глупо, скажу - куры "какают" и то, чем они какают, в последствии, называется - Куриный помет.... Гній по-українськи

        Гість: клмнє

        412.11.16, 22:48Відповідь на 3 від Fермер

        первый раз слышу про курячий гной, до сарая погнили беднягиСочувствую.... Что бы в следующий раз не выглядели глупо, скажу - куры "какают" и то, чем они какают, в последствии, называется - Куриный помет.... Гній по-українськия не курица,что бы мне так вталковавать. помёт всегда был помёт. гной - перегной. первый раз слышу

          512.11.16, 22:48

          кур нема. гірчицю сію.

            612.11.16, 22:50

            Лишилось город перепахати.В полях що хтів те посіяв,хоча ще 12га соняшника ще ніяк не виходить скосити.

              712.11.16, 22:53Відповідь на 3 від Fермер

              первый раз слышу про курячий гной, до сарая погнили беднягиСочувствую.... Что бы в следующий раз не выглядели глупо, скажу - куры "какают" и то, чем они какают, в последствии, называется - Куриный помет.... Гній по-українськиПослид.

                Гість: миклаван

                812.11.16, 23:01

                а концентрацию какую соблюдаеш .колись вспомнив на полі город був .систра десь вичитала під картошку в лунку ложку курячого гімна .приїхали значить .саджаемо .половину ужо города бараболюю засадили .ну відповідно і ложки пощитали а саме смішне .що не свій город садили а через один .не знаю який там урожай був .ну на свому ужо не захотіла сеструха з ложкою бігати

                  912.11.16, 23:02Відповідь на 7 від Al KazlOFF

                  первый раз слышу про курячий гной, до сарая погнили беднягиСочувствую.... Что бы в следующий раз не выглядели глупо, скажу - куры "какают" и то, чем они какают, в последствии, называется - Куриный помет.... Гній по-українськиПослид.Ви праві... але в господарстві, будь який послід, разом з гнилими бур"янами, соломою і т.д.... називається загальним словом - гній.... в данному випадку, у курей була послетела солома, тому послід в перемішку з соломою і недоїденою травою - гній. чи я не правий?

                    1012.11.16, 23:02Відповідь на 5 від уазз

                    кур нема. гірчицю сію.на добриво, чи на гірчицю?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна