О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Вітаємо жінок ... :)

  • 24.09.16, 22:06
Пропоную в цей день - Віри, Надії, Любові і матері їх Софії - вітати усіх жінок і дівчат , ідея жіночого свята настільки виголошується цими іменами, що аж дивно, що ніхто раніше не запрпонував ...


30 вересня, якщо хто не в курсі ... :)

Цей день в історії України

  • 18.08.16, 17:11

1941, 18 серпня – близько 20:00 НКВДисти підірвали греблю Дніпрогес у Запоріжжі. Внаслідок руйнації частини греблі довжиною 165 метрів 20-метрова водяна хвиля змила прибережну міську смугу, плавні Хортиці і дійшла до міст Марганця та Нікополя, розташованих майже за 80 кілометрів вниз за течією Дніпра.
Наказ на знищення Дніпрогесу віддав особисто Сталін, а вибухівку доставили літаками з Москви. Місцеве населення ніхто не попереджав про майбутній вибух.
Кількість жертв трагедії складає за приблиними підрахунками 100 тис.: 80 тис. жителів Запоріжжя та його околиць, біженців із сусідніх регіонів та близько 20 тис. радянських солдатів, які не встигли покинути місто.
Як згадував один із очевидців трагедії на острові Хортиця: «Ніяк не второпати…, що про майбутню сплановану диверсію та її можливі трагічні наслідки не попередили підрозділи радянських військ, що зосередились у плавнях острова… Вода, що ринулася із верхнього б’єфа крізь пролом у греблі, здійнялася небаченої висоти й неміряної сили хвилею. Частина тієї гігантської хвилі, що прокотилася Новим Дніпром, обрушилась на плавні острова, на озброєних, але беззахисних перед стихією людей. Коли хвиля відійшла, на осокорах і вербах, в’язах і дубах залишились висіти у неприродних позах сотні (якщо не тисячі) захисників соціалістичної вітчизни… Відразу ж окупанти позганяли із селищ жінок і наказали зібрати тіла загиблих червоноармійців. А вони лежали на полях, на городах, висіли на деревах у плавнях».
Акція пояснювалась наступом військ Третього Рейху. Хоча основні сили нацистів підійшли сюди лише на початку жовтня.
Радянська влада, аби приховати свій черговий злочин, сформувала міф про те, що Дніпрогес зруйнували нацисти.

Свято

  • 29.09.15, 08:21
30 жовтня, середа.
 Пропоную в цей день - Віри, Надії, Любові і матері їх Софії - вітати усіх жінок і дівчат , ідея жіночого свята настільки виголошується цими іменами, що аж дивно, що ніхто раніше не запрпонував ...

Ще одна вишиванка...)))

  • 25.05.15, 20:48

Екзотична учасниця мегамаршу вишиванок у Києві smile emoticon

Терміново для луганців

  • 15.07.14, 09:58
кстати по Луганску
Сергей Иванов
59 мин. ·

Поступила информация, что ёбаные луганские смершисты, оснащённые списками абонентов провайдера ЛДС, к которому у нас и так много вопросов, на которые его владельцам придётся ответить уже очень скоро, ходят по квартирам и досматривают компьютеры.
Чисте кэш, дорогие луганчане. Пока наши военные чистят Луганск.

Бандерштат

  • 11.07.14, 21:21

Фестиваль національного відродження «Бандерштат», котрий традиційно відбувається в липні-серпні, саме на часі, заявила сьогодні його організатор – голова громадської організації «Національний альянс» Майя Москвич. Такої ж думки дотримується й влада Луцька і Волині, яка стала основним спонсором заходу, сказала вона на прес-конференції.

Через складну ситуацію в Україні фестивальні менеджери один за одним згортають пісенні акції (так сталося з фестивалем «Тарас Бульба» і «Ніччю в Луцькому замку»). Однак організатори вважають, що традиційні заходи фестивалю – а це не лише музика, а й зустрічі-гутірки з політиками і політологами, ветеранами визвольних змагань і сучасними героями, спортивні змагання і флешмоби – привернуть увагу молоді і традиційно спонукатимуть замислитись про шляхи перезавантаження держави Україна, розпочатого в умовах зовнішньої агресії.

Тож упродовж трьох днів, з 1 по 3 серпня, учасники фестивалю шукатимуть відповідь на запитання – як врятувати державу і зробити її потужною. «Бандерштат» стане майданчиком для пошуку нових ідей. Лучани вже запросили на гутіркову сцену Юрія Луценка, Олеся Донія, автора популярного вірша «Ми ніколи не будемо братами» Анастасію Дмитрук, захисників зимового столичного Майдану, бійців, котрі брали участь в АТО, і сподіваються, що на їхнє запрошення відгукнеться колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі.

Як повідомив ведучий фестивалю на псевдо Мяч Дредбол, поряд із тридцятьма українськими гуртами на сцені «Бандерштату» виступлять ірландські та білоруські музиканти. А традиційний флешмоб, за результатами проведеного інтернет-опитування шануваників фестивалю, складатиметься з шести букв (ПТН ПНХ), які через російську агресію стали популярними у світі.

Охорона фестивалю, яка й раніше була пильною стосовно алкоголю і ймовірних порушників, нині працюватиме у посиленому режимі. У ході мистецької акції буде також проведений збір коштів на допомогу оборонцям України на Донбасі.

http://www.radiosvoboda.org/content/article/25454196.html

Запршую в співтовариство.

  • 30.06.14, 21:04
Запрошую читачів і авторів.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
12
предыдущая
следующая