хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

В Івано-Франківську вимагають поставити пам’ятник Гітлеру

В Івано-Франківську на стовпах розвісили листівки з зображенням Адольфа Гітлера і написом «Я також винищував українців. Поставте і мені пам'ятник». Про це пише Gazeta.ua.

«Ми провели акцію зі знищення пам'ятника Сталіну, але бачимо, що влада не реагує на такі методи, тому зараз ми почали прирівнювати Гітлера й Сталіна. Адже Європа зрівняла тоталітарні режими. Цією акцією хочемо відкрити очі свідомим українцям на те, яким чином з нами поводиться влада», — сказав один з організаторів акції Василь Абрамів.

Щодо того, чи розроблятиметься інша продукція: нові білборди та плакати подібного змісту, організатори акціїсказати не можуть, але стверджують, що задум уже є. Абрамів також зазначив, що не боїться утисків влади та викликів до прокуратури чи міліції. «Я вам скажу, що окупаційний режим діє завжди такими методами — тоталітарними, тому ми не виключаємо того, що прокуратура теж може нас забрати, тобто будуть допити, пояснення. Це — їхній метод роботи, вони інакше не вміють працювати», — сказав він.Організатор акції стверджує, що «Тризуб» завжди співпрацює з усіма націоналістичними організаціями, а саме ця акція — всеукраїнська, проходить по всій території України, й «незабаром в інших містах теж будуть висіти такі плакати».Як відомо, 6 грудня в Запоріжжі розмістили білборд з зображенням Гітлера та словами: «Чем я хуже Сталина? Ставьте и мне памятник».Білборд демонтували невідомі вже через кілька годин після того, як його повісили, а правову сторону розміщення плакату встановлює прокуратура.Ініціатор розміщення білборду Богдан Власенко також відзначає, що на адресу рекламного агентства, яке повісило білборд, надходили «телефонні погрози від невідомих». Відділ моніторингу Кавказ Центр
34

Коментарі

120.12.11, 11:20

    220.12.11, 11:55

    Побільше таких плакатів

      320.12.11, 11:58

      В Запоріжжі повісити. І на пам’ятнику Сталінові щодня вивішувати списки закатованих і перелік звірств. Підтрив Дніпрогесу... Знищення хлібного магазину разом з чергою...

        анонім

        420.12.11, 13:00

          520.12.11, 13:55


          Свідомі - це люди, що й так все бачать. А для дурня є привід потріпаться.

            620.12.11, 14:00

            все логічно й правильно

              анонім

              720.12.11, 15:19

              в Тернополі також

                анонім

                820.12.11, 18:27

                Для людей без дірки в голові це ясно, причому на рівні пізнання та невпередженого ставлення до історичних реалій. А для фанатів нафталінового вчення сифілітичного сатаниста та недоробленого викидня-каторжанина йосі - це все пусті слова...
                Ти знаєш моє ставлення до ПРОБЛЕМИ Захід/Схід.... Толку не буде, і чим далі, тим це очевидніше.

                  анонім

                  920.12.11, 18:29

                  Вибач, я думав це замітка РАМИ, не додивився. Але до змісту мого комента це не має відношення.

                    1020.12.11, 21:38

                    Не бачу різниці..Що один кат, що інший...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна