Колектив авіаційно-спортивного центру на Житомирщині заявляє про незаконне проведення Партією Регіонів у ніч з 23 на 24 серпня фестивалю важких наркотиків "Угар Ангара".
Про це йдеться в заяві колективу.
"Організатори цього заходу за підтримки співробітників міліції без нашого відома завезли на аеродром кілька сотень наркоманів та влаштували шабаш, який супроводжувався масовим публічним вживанням наркотиків і актами вандалізму", - йдеться в заяві представників спортцентру.
За словами колективу, "ця антисоціальна акція була влаштована на підтримку кандидата в народні депутати по виборчому округу №62 Рижука С.М., який є головою Житомирської обласної державної адміністрації".
Учасники фестивалю |
"...обласна й міська влада та місцевий осередок Партії Регіонів, які ані копійки не виділили для підтримки парашутного спорту, знайшли гроші для проведення фестивалю наркоманів.
Причому – на місці, що було підготовлено спортсменами власним коштом для проведення чемпіонату з парашутного багатоборства", - йдеться в заяві.
За словами колективу, всю ніч на аеродромі тривав продаж наркотиків і спиртних напоїв під прапорами Партії Регіонів, виборці Рижука у стані наркотичного сп’яніння колективно відправляли природні потреби на тренажерах навчально-тренувальної бази, крушили авіаційну техніку.
"Внаслідок погрому, вчиненого на аеродромі, навчально-тренувальна база наразі перебуває в непридатному стані через велику кількість екскрементів, пошкоджено кафе, потрощені два літаки Ан-2", - йдеться в заяві.
Крім того, за словами колективу, організатори "нарко-фестивалю 23 серпня 2012 року завезли потужне освітлювальне та звукопідсилювальне устаткування, підключились до нашого енергорозподільчого щита й всю ніч споживали електроенергію за рахунок Авіаспортцентру ім. В.Закорецької, який є громадською організацією й існує виключно на особисті кошти спортсменів-парашутистів".
У зв’язку з цим, був направлений лист до Житомирської обласної організації Партії Регіонів з вимогою прибрати з аеродрому продукти своєї діяльності та відшкодувати завдані збитки.
"Відповіді ми не одержали, через що будемо звертатись до суду, а також до Центральної виборчої комісії з вимогою зняти з реєстрації кандидата в народні депутати Рижука С.М., який, користуючись своїми адміністративними повноваженнями, займається пропагандою наркоманії, проводить антисоціальні заходи, примушує спортсменів-парашутистів оплачувати витрати на свою передвиборну кампанію", - йдеться в заяві.
Фото Олександр Корнійчук, Геометрія
Українська правда
С пониманием законов перспективы итальянские живописцы позднего кватроченто, как Андреа Мантенья и Мелоццо да Форли, начали рисовать стены и своды, в основном фрески, с использованием законов перспективы для создания эффекта увеличения пространства. Этот тип тромплея известен как di sotto in s, сверху дальше в переводе с итальянского.
Потолочные фрески работы Андреа
Мантеньяв Камере дельи Спози в мантуанском Палаццо Дукале
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() В общем этот стиль - "не паханое поле".
Каждый найдёт здесь своё.
Сделаем нашу жизнь ярче!
|
Кажется, реальность в нашем государстве расслоилась на две отдельные ветви. В одной живут ОНИ, в другом — МЫ. ОНИ обитают в «межигорьях», наращивают ВВП, успешно реформируют налоговое и уголовное законодательство, приближают медицину и образование к европейским стандартам, а саму Украину к Европейскому союзу, увеличивают ассигнования на собственное лечение и жалуются на мировой экономический кризис, от которого нисколько не страдают…
Тем временем МЫ ищем лопаты, которые они нам советуют взять, чтобы прокормить семьи, ищем деньги, чтобы сначала заплатить налоги, а потом раздать взятки налоговым инспекторам, которые их теперь просят яростнее, чем досрочную оплату НДС.
Мы ищем деньги, чтобы поделиться с милицией, потому что милиция — это уже бизнес, суть которого — собирать деньги с другого бизнеса.
Мы ищем деньги, чтобы кормить своих родителей, пенсий которых не хватает даже на оплату коммунальных услуг. Тут же мы ищем деньги на оплату коммунальных услуг, которые непрерывно дорожают, потому что ОНИ проводят успешные переговоры по газу.
Мы ищем деньги на линолеум для детсада и ремонт крыши для школы, ведь реформаторы приближают нашу систему образования к европейской. А как там без линолеума и крыши?..
Мы ищем деньги, чтобы… Перечислять можно долго, почти бесконечно, но, по большому счету, мы ищем деньги для того, чтобы содержать ИХ… Не абсурд?
Это не фотомонтаж. Действительно, из шести билбордов на этом фото вверху три заняты новогодними поздравлениями Виктора Януковича. И это не Донецк, а Киев, станция метро Нивки.
Билборд «Витаю… » — Янукович улыбается. Билборд «Бажаю… » — президент предельно серьезен.
Так украинцы ответили на «побажання»…
Так украинцы ответили на «прывитання»…
Такие портреты жители Крыма вывешивают у себя во дворах...
А такими билбордами поздравляют мариупольцы своего призидента http://news.bigmir.net/ukraine/517975-V-Mariypole-afganci-razmestili-billbord-s-pozdravleniem-dlya-Yanykovicha
В общем такими темпами недолго и до такого