Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Услід за Сталіним у Запоріжжі з’явився і Гітлер

Бігборд з’явився на одному з перехресть обласного центру. На ньому зображений Гітлер на тлі пам'ятника Сталіну з підписом: "Чим я гірше? Ставте і мені пам'ятник".

Плакат розмістила одна з газет обласного центру разом із закликом "Позбавимо місто від ганьби", протестуючи таким чином проти установки пам'ятника Йосипу Сталіну. Планується, що плакат із зображенням Адольфа Гітлера провисить один місяць.

Нагадаємо, 7 листопада Запорізький обласний комітет Комуністичної партії відкрив після реконструкції пам'ятник Йосипу Сталіну біля будинку обкому в Запоріжжі.

31

Коментарі

16.12.11, 17:15

Та слів нема. Якесь зазеркалля. Погане стало ганим, гарне, поганим.

    26.12.11, 17:15

    Абсолютно доречно

      36.12.11, 17:22

      а почему нет? он убил меньше украинцев.

        46.12.11, 17:39

        та ну комуняки за Гітлера повиривають все волосся в дупі я сам не розумію звідки оте паскуддя береться? немов не з мого міста, а з іншого виміру хоча якщо центральний проспект досі носить ім*я якогось там сифілітика Леніна, то можна замислитись. ну добре що реакція нарешті якась відбулась. коли ж вони повиздихають ці динозаври червоні?

          Гість: Світанок

          56.12.11, 17:54Відповідь на 4 від Пробіотик

          коли ж вони повиздихають ці динозаври червоні?
          Тоді, коли ми спалимо подушку байдужості на якій ми спимо.

            Гість: Світанок

            66.12.11, 17:57

            Традиції совка продовжують жити.

              76.12.11, 18:02

              На приведенном фото не видна надпись внизу бигборда: "Избавим город от позора"

                86.12.11, 18:20

                а чому ні? члєніни до сих пір стоять.

                  96.12.11, 18:50Відповідь на 5 від Гість: Світанок

                  коли ж вони повиздихають ці динозаври червоні?
                  Тоді, коли ми спалимо подушку байдужості на якій ми спимо.
                  можно конкретніше? піти підірвати чи що? якщо голова міста умив руки, доручивши перевірити "доречність" встановлення. як виявилося то не пам*ятка, а така собі частина інтер'єру тобто якщо на футболці намалювати Гітлера - то не яка не пропаганда фашизму, а частина самовираження.

                    Гість: Світанок

                    106.12.11, 18:58Відповідь на 9 від Пробіотик

                    коли ж вони повиздихають ці динозаври червоні?
                    Тоді, коли ми спалимо подушку байдужості на якій ми спимо.
                    можно конкретніше? піти підірвати чи що? якщо голова міста умив руки, доручивши перевірити "доречність" встановлення. як виявилося то не пам*ятка, а така собі частина інтер'єру тобто якщо на футболці намалювати Гітлера - то не яка не пропаганда фашизму, а частина самовираження.
                    Звісно це моя власна думка, але я гадаю що це спланована кагебівська деза з ціллю перевірки реації населення перед наступними виборами. Комусь хочеться перевірити чи ми ще й досі в летаргічному червоному сні?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна