Шмаровоз Серя Кончита

          Вчора ця погань, Серя Кончита, знов взялася гавкати на Юлію Тимошенко.

          Ця істота, невідомо, чи то мужик, чи баба, але точно є пітором по життю.

          Воно, Серя, все своє журнашлюшне життя займалося корупцією та за крадені олігархічні гроші кліпало джинсу на Юлію Тимошенко та з ще одним, миршавим клопом Муською Найманим, займалося травлею Тимошенко на всіх телеканалах.

          Зараз олігархічна мафія посадила його на хлібну посаду, де воно, вже не ховаючись, краде у нас, з нашого Бюджету, по 500 тис гривень кожен місяць. І нічого не робить. Тільки займається тією самою роботою, бігає по телеканалах та оббріхує Юлію Тимошенко.

          Я зараз не буду переказувати, що воно істерило вчора, всі, або бачили, або, за бажанням, можете подивитися.

          Єдине, можу сказати, що ось таки покидьки, як Серя Кончита, є одним зі стовпів, на яких і тримається влада кремлівсько-олігархічної мафії. Це їхня пропагандистсько-інформаційна підпірка. Таки, як Серя Кончита та інші, вірно слідують завету Гебельса, - маючи в руках ЗМІ, роблять з народу стадо свиней.

          Я можу тільки зняти капелюха перед Юлею Тимошенко за ії шалену витримку.

          Таки презервативи, як Серя, розуміють, якщо Юлія Тимошенко прийде до влади. то вони втратять не тільки ці посади, на яких вони крадуть гроші з Бюджету, а і все те, що накрали раніше. Тому. ці сері будуть рвати підметки до останнього свого кінця.

          А цей кінець таки буде.

p.s. Яскравим показником всіх, так званих "розслідувань" та "компроматів" цього обросшего шмаровоза, щодо Юлії Тимошенко, є повне фіаско в судах. Які були і яких і не було, тому що не було ніяких доказів, щоб весь його бред розслідувати. Навіть Янукович не зміг нічого провернути в своїх ручних прокуратурах та судах, спираючись на галиматью Кончити. Тому, все що ллється з його брудного роту, це все взято зі стелі на замовлення олігархів.

Джерело — https://www.facebook.com/banderivez/posts/2803302273064877?__cft__[0]=AZU5rkllWOFMlPSRY2goJLSaXPKhABS8tDookm5zaBQjr4ryDugOwcLApqtr0jwgAlEAWNBtbklME7htKvcmpZfjKJEiHgPavPCvFBH_McMu7YujiEGWKppFWgITKWkp0G8&__tn__=%2CO%2CP-R

Земля і Україна.

Ці дві світлини, це скріншоти з відео про китайське місто, яке тягнеться на 500 км і вже має населення 34 млн.
Ті, хто бачив це відео, знають, що зображено на світлинах, а хто не бачив, то пояснюю, це автотраси в Китаї, на яких сушать кукурудзу.
Вдумайтеся, китайці перекривають автотраси, а там трафік набагато більший, ніж у нас, там сотні тисячі машин та мільйони тон вантажу пересуваються, але їх перекривають, щоб сушити кукурудзу.
Це означає, що китайців стає все більше, і їм треба все більше і більше їсти. Вже навіть нема вільних місць для сушки кукурудзи, перекриваються автостради.
В найближчий перспективі, це означає, що і кукурудзи не буде вистачати, а відповідно і місця де ії вирощувати.
Як думаєте, що далі будуть робити китайці? Вірно, почнуть озиратися по боках в пошуку вільної землі в світі, і яка продається.
Всі цивілізовані країни, від США до Ізраїлю, вже зрозуміли, що свою землю не можна продавати, навпаки, вони почали скуповувати у державну власність те, що продали раніше.
Але китайці люди моторні, вони будуть шукати, поки не знайдуть таку безпорадну країну, як Україна, яка не цінує свої багатства, і громадяни якої заради вшивого штучного намиста, готові продати землю, на якій вони живуть, яка їх годує, готові продати свою країну, готові знищити себе і свої майбутні покоління.
І Україна зараз є такою. Завдяки тим же її громадянам, які обрали у владу продажне бидло, для якого сама держава Україна не є цінністю, і яке для того і прийшло у владу, щоб зірвати величезний куш з продажу нашої країни.
Звісно, тут будуть пастися не тільки китайці, на такий ласий шматок, злетяться всі міжнародні спекулянти, які мають необмежені гроші, і які не дадуть жодного шансу українцям купити свою же землю.
Все буде відбуватися наступним чином.
У дрібних власників паїв будуть забирати(за копійки звісно), їхні паї.
Фермерів, які ще є, будуть доводити до банкрутства, їхні землю будуть переходити у власність іноземних банків, і потім виставлятимуться на продаж.
Землю, яка ще перебуває у державній власності передадуть підставним фірмам, які вже свідомо будуть брати у іноземних банків непомірні кредити під залог землі, з подальшим банкрутством. І ці землі банки висталять на продаж.
А китайці ось вони. З лантухами грошей.
При чому міжнародні спекулянти наварять на цих оборудках не мільйони, і навіть не мільярди, а трильйони доларів.
Все просто.
Тільки українці залишаться з голою задницею, на своїй, вже бувшей, землі.
І ніхто їх не візьме працювати на цій землі. Вон, китайців 1,4 мільярда, всі хочуть їсти, і будуть працювати на нашій, а тепер вже їхній, землі, за копійки.
І це тільки продовольчий сектор.
А ще і наші надра опиняться в руках міжнародних корпорацій, наші ліси, водойма, все, що знаходиться на бувший нашій землі, все перейде новим хазяям.
Хоча, українцям таки виділять землю розміром 2 х 1 х 1,5 метра.
І дай Бог, щоб ці нові хазяї дали ще дощок для трун, здебільшого просто вириють яму, кинуть туди і закопають.
Як, гордий та мудрий народ українці, вам сподобалася така найближча перспектива?

Заклик до нації.        Ви звернули увагу, яка тиша?
        Нікого не чути, всі позасовували язики в зад.
        Де грізні "націоналісти" з факелами? Сидять тихо, мабуть перераховують іудини срібняки.
        Де гібридний патріот, кремлівський холуй Порошенко? Він на низькому старті, зараз йому халява попрет у вигляді нашої землі.
        За виючого Слявіка та ублюдка Мертвечука нема що і казати, один дурак, інший патронує цю кампанію по ліквідації України.
        І тільки одна людина не мовчить, жінка. Від якої всіх ворогів України починає тіпати у пекельних судомах, яку не зламали тюрми і слово якої в тисячі разів могутніше за кулі, гранати, та бомби, якими обвішана ця погань, що ось вже 28 років гвалтує країну.
          Це Юлія #Тимошенко

Джерело - 
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2760319417363163&set=a.375087939219668&type=3&theater

Рука руку миє          Це і є Конституція кремлівсько-олігархічної Системи, яка ось вже майже 30 років панує в Україні.
          Це найкоротша в світі Конституція. Раніше вважалося, що найкоротша Конституція в Рашке - "Я начальник, ти дурак", але ні, наша ще коротша, з трьох слів, - "Рука руку миє".
          Чому ми всі ці 30 років гнівно вказуємо владі - А Конституція?! Чому ви не виконуєте Конституцію?!
          А тому що ми не знаємо, що у них існує своя Конституція - "Рука руку миє".
          І на всі наші закиди, кремлівсько-олігархічна влада сміється, тому що вона знає, що виконує Конституцію. Відповідно і всі закони виконуються ними згідно цієї Конституції. Якщо хтось у владі щось вкрав, і по закону це карається, то вони відкривають цю свою Конституцію, читають ії, і знаходять того, кому помити руку, щоб не понести покарання.
          Це стосується всієї влади. І по горизонталі і по вертикалі.
          Ця влада, це цілодобове прасування. Це для народу від них тхне брудними та кривавими грошима. А один для одного вони чисті, вони просто випромінюють Shumukh, Nabeel та Golden Delicious. Якраз тому, що дотримуються цієї своєї Конституції.
ЇЇ виконують і Президент, і Прем'єр(тільки один Прем'єр не виконувала цю корупційно-злолодійську Конституцію, це Юлія Тимошенко, за що Система і кинула її у в'язницю), і міністри, і керівники всіх структур, "правоохоронні" в тому числі, і керівництво в областях, в містах, всі абсолютно.
          Окремо в цій ієрархії стоять олігархи та Кремль. Тому що, саме вони і є творцями цієї Конституції. Вони також дотримуються Конституції, але на рівні "олігархі - держава", "Кремль - держава". Олігархі і Кремль миють руку державі(вірніше, у нас замість держави, організоване, кримінальне-корупційно угрупування), а держава, сиріч, це злодійське угрупування, миють руки Кремлю та олігархам.
          При чому, в системі дії цієї Конституції знаходяться і не владні структури. Це різноманітні активісти, мережеві боти, ряжені націоналісти. Тут же і банки і всілякі асоціації, починаючи від спортивних, закінчуючи захистом комах.
          За ці 30 років вибудована міцна система.
          Поза цією системою знаходиться народ, який не знає про існування Конституції Системи, і тільки один політик, Юлія Тимошенко, яка якраз знає про цю Конституцію, тому і не сприймає ії і весь цей час бореться проти неї та закликає і народ скинути з себе ярмо кремлівсько-олігірхічної Системи та бути вільними і заможними у своїй власній країні.
          Ось і весь сказ. Справа за народом.
          Лідер перетворення кримінальної України в цивілізовану Україну, є, - Юлія Тимошенко.

Джерело - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2757705784291193&set=a.375087939219668&type=3&theater

Вподобання українців          Ось за такими принципами українці обирають Президента.
          Але є дві позиції, які об'єднують більшість українців, коли вони визначаються в кабінках для голосування зі своїм майбутнім життям.
          1. Глава держави повинен бути кремлівською шавкою, кремлівським холуєм, він не повинен захищати Україну та українську націю. А тим більше дбати про ії розвиток, про відновлення історичної правди про нашу державу, про все українське.
          2. Абинеюлька.
          Ця позиція взагалі не піддається осмисленню та поясненню.
          Ряжені націоналісти-ватники волають, що Юлія Тимошенко кремлівська агентка(не підкріплюючи свій закид жодними фактами), але приводять до влади відвертих, еталонних кремлівських холуїв.
          Ватники та корисні ідіоти б'ються в істериці, що Юлія Тимошенко воровка, вона фсеукрала, у неї палаци по всьому світу, вона їздить на 167 мерседесах(знов таки, все абсолютно безпідставно, все взято з олігархічної пропаганди проти Тимошенко, якою забиті всі телеканали), і в той же час обирають воров, мародерів та махрових корупціонерів, на яких клейма нема де ставити.
          При чому, ця друга позиція є первинною при виборі глави держави.
          Кремлівський холуй? Це не головне, головне, абинеюлька.
          Вор? Це не головне, головне, абинеюлька.
          Корупціонер? Це не головне, головне, абинеюлька.
          Вбивця? Це не головне, головне, абинеюлька.
          Ідіот, бидло і дебіл? Це не головне, головне, абинеюлька.
          І це при тому, що коли Юлія Тимошенко була навіть не главою держави, а Прем'єр-міністром, то у цих же українців був найвищий рівень життя, і якби ії обрали(вірніше, відстояли свій вибір, тоді Янукович прийшов до влади в результаті фальсифікацій) ще в 2010 році, то зараз Україна вийшла би вже на провідні позиції у Європі, не було ніякої війни, і українці були би не менш заможні, ніж ті ж поляки, чи навіть німці.
          Тому, "абинеюлька" нагадує який-то шизоїдний діагноз. В мультфільмі "Ми з Простоквашино", батько отця Федора сказав, - "З розуму поодинці сходять. Це тільки грипом всі разом хворіють."
          Таки не поодинці. Більшість українців довела, що вони можуть всі разом, мільйонами зійти з розуму.
          Ну ось, довибиралися.
          І що тепер? Хтось хоче жити? Чи всі під Рашку, під ублюдка Путьку?

Джерело - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2730900270305078&set=a.375087939219668&type=3&theater

Порошенко і Зеленський в тюрмі.          Так, Янелох #Зеленський ніхто. Він лялька, зіц, болванчик олігархів і Путькіна.
          Але і він повинен відповідати за те, що зараз відбувається.
          Він повинен відповідати за те, що вступив в зговір з мародером Порошенко, за те, що разом з ним фальсифікував вибори, займався маніпуляціями та підлогом тільки для того, щоб обдурити народ і не допустити до влади Юлію Тимошенко.
          Він повинен відповідати за те, що дозволив кремлівсько-олігархічній мафії, яка насправді керує країною, використовувати своє ім'я для вбивства на фронті наших воїнів, для здачі наших територій, для підвищення тарифів, цін на продукти, дозволив використовувати своє ім'я для переслідування добровольців, для їх арешту, за те, що і сам демонструє негідну поведінку, за те, що ганьбить нашу державу в світі.
          І якщо він дозволив олігархам взяти себе за ногу і повісити замість вивіски на Адміністрації Президента, мовляв, ось це і є Президент, то що нам, народу, який є єдиним сувереном, єдиною владою у своїй країні, взяти цього злодійкуватого недоумка Зеленського за ту же ногу, і викинути його з влади. На нари. Разом з його хресним батьком Порошенко.
          Амінь...

Джерело - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2672885646106541&set=a.375087939219668&type=3&theater

Подарунок від Зеленського.          Слиш, #Зеленський, петріло ти рояльне, хто дозволяв тобі дарувати вбивці Путькіну наші 12 млрд дол?
          Це що, твої гроші, гнус ти епаний?
          Ти, якщо хочеш, можеш свої гроші йому дарувати. Рояль свій можеш подарувати. Можеш зад йому поцілувати. Або міньет зробити. Це твоя особиста справа.
          А наші то гроші чого ти даруєш? І кому, агресору та окупанту! Ти хоч знаєш, що він зараз вбиває українців, що він напав на нашу(не твою), країну? А, бидлота ти ЗЕлена? Що він на ці гроші вб'є ще десятки тисяч українців! То ти його спільник вже. Ти такий самий вбивця, як і Путькін.

          Товариство, нам треба цього уепка Зеленського негайно відправляти під трибунал!

Джерело - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2668397059888733&set=a.375087939219668&type=3&theater

Кремлівсько-олігархічні ЗМІ зробили з українців стадо свиней.          Зеленський реальний пріпесток.

          На цьому відео, він що, з могили говорить?

          Мені дивно читати поважних людей, і неповажних також, але хоч з якими-то мізками, коли вони аналізують роботу "Президента Зеленського".

          Нема ніякого Президента Зеленського!

          Тим більше його роботи.

          Нема! Від слова АБСОЛЮТНО!

          Є який-то недоносок, пріпежжений уепок, якого посадили, як мавпу, щоб він підписував що треба, і час від часу видавав на гора подібні відео. Таки відео повинні аналізувати психопатологи, а не політологи та політики.

          Коли, під час виборів, я казав, що Зеленський, це продовження Порошенка, що між ними нема ніякої різниці, то я помилявся. Зеленський не те що гірше, він уособлення соціального дна. Зеленський, це кримінально-шизофренічна потвора, бидлота, в порівняні з якою, навіть люмпени виглядають академіками.

         Дійсно, кожен наступний Президент гірше попереднього. Навіть диву даєшся, як народ може так сам себе сікти. Безперервно і все з більшою силою.

         І все тільки "абинеюлька". Хоча він, народ, і сам не знає, чому "абинеюлька". Таки Гебельс був генієм. Кремлівсько-олігархічні ЗМІ зробили з українців стадо свиней....(((

Пекельна гра.

  • 05.11.19, 16:31


          Білять, я не можу досі второпати, це що, така гра, посадити собі на шию замість мародера та кремлівського холуя Порошенка, ідіота-фріка та такого ж кремлівського холуя Зеленського?!
          А?!
          Що це?
          І відповідну бригаду. Це треба мати унікальну майстерність, щоб зібрати в одному ЗЕленому сміттєвому баку всю можливу і неможливу погань, всіх падл, які тільки є серед людства, - вбивць, воров, корупціонерів, ідіотів, розумових дегенератів, сексуальностурбованих, рашистів, українофобів - і назвати весь цей зброд партією, та ще й зі знущальною назвою "Слуга народу".
          Всі ці тищенки, ермаки, богдани, дубінські, бужанські, верещучки, рябошапки, гончаруки, сивохи, це ж бракований людський продукт. Помилка природи. Під час зачаття відбувся збій програми, якісь гени стали криво, і ось, маємо потвор, які тільки ззовні нагадують людину.
          Звісно, на верхівці цього смердючого кубла стоїть сам творець, квартальне супербидло Зеленський. Стоїть, трясе бамагою с 73%, і жахливим, тріскотливим басом орет - Я не лох, я ваш цар! На коліна какли! Всім мовчати! Слава Путіну! Слава олігархам!
Де ви, ті хто голосував за цю ЗЕлену погань? Де ви, ті, хто матюкав мене, коли я перед виборами вмовляв не надавати уепку Зеленському карт-бланш у вигляді масового голосування? Я вже не запитую, як ви збираєтеся позбавляти країну від цього ЗЕленого дерьма, я хочу почути ваше покаяння. Хоча, мабуть марно цього чекати. Там, де повинні бути мізкі, у вас пацюкові екскременти. Звідки там візьметься раціональне мислення та взагалі будь-які думки.
          І саме головне, скажить хоч в загалих рисах, чим повинна закінчитися ця пекельна гра? Могилою для всіїє країни, чи може хепі-ендом, - ви самі підвісите за яйця своє ЗЕлене творіння?

Джерело - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2563528867042220&set=a.953587708036352&type=3&theater

Оні сделалі всех разом.

  • 06.09.19, 17:42


            Якщо користуватися розхожим мемом, то якщо би Україна була державою, якщо би на чолі держави була державна людина, то звільнення Цемаха можна було би назвати тим самим "пострілом у власну ногу".
          Але зараз, на чолі нашої "держави"(в лапках, справжньої держави ще нема), знаходиться розумовий дегенерат. При чому, дегенерат найбільш огидного, руськомірського пошибу.
          Тому мене дивує обурення ФБ-спільноти щодо звільнення Цемаха Зеленським.
          І тут ні до чого майже антиукраїнська позиція Нідерландів з різних питань та в різних установах. Зокрема голосування за повернення Рашкі в Раді Європи. Якщо ми самі обираємо таких як Янукович, Порошенко, Зеленський, які проводять відверту антиукраїнську антидержавну стратегію, то чому Нідерланди повинні поважати нас та діяти на нашу користь?
          Хіба незрозуміло було, що саме так і буде?
          Хіба незрозуміло було, хто такий Зеленський?
          Всі ж знають його квартальний бекграунд, його відношення до нашої країни, до нашої нації.
          Україна проститутка.
          Зневажливе та образливе ставлення до українців.
          Приниження нашої мови.
          Все це один з головних образів Зеленського на сцені.
          А - "Я стану на коліна перед Путіним"?
          Ось він і став перед ним на коліна. Як і обіцяв. Ще і меньет зробив.
          І це тільки початок. Він ще і раком перед Путькіним стане. І всю Україну, всіх нас поставить в цю позу перед кремлівським ублюдком.
          Тут вже треба обирати - або насолоджуватися процесом, або взяти дрин та захистити країну та свою честь та цноту.          
          
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
53
предыдущая
следующая