хочу сюди!
 

Наталя

42 роки, лев, познайомиться з хлопцем у віці 38-48 років

Банк Росії “записав” український танк у російські війська

Банк Росії випустив в обіг пам’ятні срібні монети номіналом 1 рубль із зображенням українського танка Т-84 “Оплот”.

                                                                      
Срібні монети серії "Збройні сили Російської Федерації" (Танкові війська) номіналом 1 рубль (маса дорогоцінного металу в чистоті 7,78 г, проба сплаву 925) мають форму кола діаметром 25,0 мм.
З лицьового та зворотного боків монет по колу є виступаючий кант. На лицьовій стороні монет у колі розташоване рельєфне зображення емблеми Банку Росії - двоголового орла з опущеними крилами, під ним напис півколом "Банк Росії".

Також по колу є написи, розділені крапками: номінал монет - "один рубль" і рік карбування.

На зворотному боці другої монети (каталожний № 5109-0097) розташоване рельєфне зображення сучасного танка.

                                                       
За інформацією блогера szhaman, на монеті зображено український танк Т-84 "Оплот".

"Я сперечаюся на що завгодно, що художнику було просто ліньки шукати зображення сучасного танка у всіляких каталогах і альбомах. Він просто вбив у Google "сучасний танк" і першу картинку в пошуку намалював на монеті", - пише блогер. Блогер просить звернути увагу на дуже характерні низькі екрани, які прикривають гусениці, - "у російських танків таких немає".
Наклад монет з українським танком - 5 тисяч штук.

Джерело:http://aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=15730

22

Коментарі

анонім

16.11.11, 21:32

А може вони збираються у нас закуповувати танки? Або бандюки будуть танки на газ міняти.

    26.11.11, 21:35

    Готуйтесь, маскалі. Скоро українські танки зрівняють з землею ваш Кремль!

      36.11.11, 22:15

      Шахраї!

        46.11.11, 22:24

        ...художник мабуть переплутав (свідомо, чи ні?) наш танк з кацапським Т-95

        ..до речі, наш танк якісніше за параметрами, ніж кацапський

          56.11.11, 22:31

          ..на додаток, москалі як завжди не втрачають можливості вкрасти те, що їм не належить.

            66.11.11, 23:16

            Ну і нехай,це даються взнаки українізація Росії.

              76.11.11, 23:35

              Та дебіли ледащі просто...

                87.11.11, 08:13Відповідь на 2 від Gaydamaka

                Я думаю багато росіян будуть зовсім не проти щоб розігнали тандем з кагалом
                http://btvt.narod.ru/4/t84vst90skr2.htm

                  97.11.11, 11:29

                  українське підпілля в дії

                    107.11.11, 12:31

                    Мрія нумізмата

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна