Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

День вшанування ліквідаторів ліквідаторів.

Є багато людей в Україні, чиї імена всі добре знають. Здебільшо ці люди нічого доброго не зробили, навіть навпаки, багато злого. Але пики їхні постійно на телеекранах. От і знають їх. А тих, завдяки кому наша земля не стала радіоактивною пустелею, майже ніхто не знає. Я, на жаль, теж не пам'ятаю їх імена. І не хочу гуглити, щоб здаватись , ніби пам'ятаю.
Хочу просто подякувати цим людям. Висловити співчуття і подяку їхнім близьким, тим, які вже ніколи в цьому житті не зустрінуть свого чоловіка, батька, сина.
15

Коментарі

114.12.10, 09:25

Батько моєї однокласниці, Валерій Ходемчук, загинув на ЧАЕС в перший день аварії... Він був першою жертвою її... Після якої пішли молоді хлопці-пожежники... Правик - біля мого села є поле його імені... Кібенок... Їх багато... А за останні 24 роки багато ліквідаторів відійшли у Вічність...
Особисто для мене це не порожній звук... Я на власні очі бачила вогонь над реактором в ту ніч... Тому що реактор знаходився в парі кілометрів від мого будинку... Ліквідатором був мій батько - немає його вже 8 років... Ліквідатором є моя мати - з червня 1987 року постійно працює в радіологічній лабораторії... Спочатку в Прип'яті, потім в Чорнобилі...
Час іде... Людина забуває...
Пам'ятають лиш ті, кого це стосується особисто...

    214.12.10, 10:37

      314.12.10, 11:41

      Героям Слава!

        414.12.10, 11:57

        А я думаю: і чому це вулицю Тампере й проспект Миру перекрили? І чому це зранку пробки були в Дарниці? Он воно як... Усе-таки коментарі на яндекс.пробках були об’єктивні.

          514.12.10, 11:58

            614.12.10, 12:09

            Мій однокласник ,вже років з десять як помер.

              Гість: KREILIS

              714.12.10, 14:29

              13 років пропрацював на ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС...
              Бачив, здається не менш, як на війні. І героїв, і тих, хто помирав, і тих, хто вижив, або виживає. Вічна пам"ять тим, хто загинув у тій "війні" з мирним атомом...і тим, хто навіть не уявляв, які наслідки для нього можуть бути, а все рівно йшов, щоб захистити інших людей...

                814.12.10, 15:38

                  914.12.10, 17:50

                    107.01.11, 20:22Відповідь на 1 від no-sense

                    Співчуваю. Дякую вашим батькам.
                    Техногенна цивілізація - це якраз її жахливе приховане обличчя... Чорнобиль - найжахливіше!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна