хочу сюда!
 

Nata

36 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 40-52 лет

16.11.2010 вийди проти податкового терору та трудового рабства!

ЗУПИНІМО ПОДАТКОВИЙ ТЕРОР І ТРУДОВЕ РАБСТВО!!!
 
ЯКЩО 16 ЛИСТОПАДА ТИ ЗАЛИШИШСЯ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ І НЕ ВИСТУПИШ ПРОТИ ПОДАТКОВОГО І ТРУДОВОГО КОДЕКСІВ, ТО ВТРАТИШ ЗНАЧНО БІЛЬШЕ, НІЖ МОЖЛИВІСТЬ САМОСТІЙНО ЗАРОБЛЯТИ НА ЖИТТЯ
 
16 листопада – об’єднана всеукраїнська акція протесту підприємців та найманих працівників проти Податкового і Трудового кодексів
 
9.00 – мітинг на Майдані Незалежності
10.00 – похід до Верховної Ради та акція протесту під її стінами
 
З 1 січня 2011 року майже 4 мільйони громадян України стануть безробітними через те, що влада намагається знищити малий та середній бізнес. Серед них майже напевно опинитесь і Ви, якщо дозволите Верховній Раді остаточно прийняти Податковий кодекс. Ще 7 жовтня парламент ухвалив у першому читанні проект цього кодексу, який фактично ліквідує власний бізнес мільйонів малих підприємців по всій Україні.
 
Для тих, хто змушений буде закрити свій бізнес та піде шукати роботу, а також для тих, хто вже працює за наймом, влада приготувала ще один «подарунок» – Трудовий кодекс, який робить безправними працівників перед роботодавцями і зменшує права найманих робітників. Цей документ збираються прийняти одночасно з Податковим кодексом.
Трудовий кодекс (ТК) надає роботодавцям право самостійно регулювати трудові відносини шляхом видання власних нормативних актів без погодження з працівниками, профспілками і державою. Роботодавець не повинен буде проводити переговори з профспілками, проект ТК не передбачає будь-якої відповідальності роботодавця за порушення ним його власних актів. Законопроект дозволяє встановлювати робочий тиждень 48-годин і більше, якщо цього бажає роботодавець.
ТК ділить профспілки на дві нерівноправні категорії – «репрезентативні» і «нерепрезентативні». «Нерепрезентативні» профспілки (які охоплюють не менше 3% працівників певної галузі або 2% працівників області) не матимуть права брати участь в укладанні колективних угод, а також в управлінні соціальним страхуванням.
Незважаючи на свою показову нахабність та впевненість, влада все ж боїться Вашого протесту. Вона не ризикнула відразу прийняти Податковий кодекс в цілому, а розтягнула цей процес у часі, ухваливши його спочатку у першому читанні. Однак на 16 листопада заплановане прийняття кодексу в цілому. Цей величезний документ прийматимуть кілька днів. Трудовий кодекс також можуть розглянути в будь-який день і час з трудовим.
 
ТОМУ БУДЬ ГОТОВИМ ПРОТЕСТУВАТИ ПІД ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ ВСІ ЧОТИРИ ДНІ – з 16 по 19 ЛИСТОПАДА. ОДНАК ВКРАЙ ВАЖЛИВО ВИЙТИ НА ВУЛИЦІ ВЖЕ В ПЕРШИЙ ДЕНЬ – 16 ЛИСТОПАДА.
 
НАСТАВ ЧАС ЗРОЗУМІТИ: вони хочуть розділити нас на категорії (підприємців і найманих працівників, україно- і російськомовних тощо), нацькувати один на одного аби й надалі  володарювати над нами. Саме тому під шумок вони збираються винести на голосування ще й законопроект «Про мови в Україні», який розколює країну та, за висновками експертів, може призвести до її розпаду. Вони чудово знають, що частина населення вийде протестувати проти цього закону, а тому хочуть, щоб біля Верховної Ради зібралися люди з різними вимогами, які б пересварилися між собою.
 
МИ НЕ ПОВИННІ ДАТИ ЇМ МОЖЛИВІСТЬ НАС РОЗКОЛОТИ. У СВОЇХ ПРОТЕСТАХ НАМ ТРЕБА ЄДНАТИСЯ З ІНШИМИ ПРОТЕСТУВАЛЬНИКАМИ Й ПІДТРИМУВАТИ ОДИН ОДНОГО. БО ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ МАЄМО ШАНС ПЕРЕМОГТИ.
 
Якщо законопроект «Про мови в Україні» буде винесено на голосування, дуже важливо, аби ті, хто протестуватиме проти Податкового і Трудового кодексу, не сприймали мовних протестувальників як чужих. Бо серед тих, які протестуватимуть проти законопроекту про мови, буде багато людей, які одночасно протестуватимуть і проти Податкового і Трудового кодексу, і які вже брали активну участь в організації акцій протесту проти цих кодексів. Ми всі зараз знаходимося по одну сторону барикад, і нам не можна розходитися у різні боки. В 1990 році під час студентського голодування влада вже намагалася зіштовхнути студентів з ветеранами Афганістану, які протестували на захист своїх прав. Однак афганці підтримали студентів, а студенти – афганців, вони об’єдналися й разом перемогли. Нам слід взяти цей приклад і також виступити на захист прав кожного з нас єдиним фронтом.
 
P.S. Також 15 листопада о 10.30 відбудеться пікетування будівлі Комітетів Верховної Ради (вул. Грушевського, 18/20), де проходитиме засідання погоджувальної ради депутатських фракцій, яка формуватиме порядок денний сесії на 16-17 листопада. Частина пікетувальників вийдуть проти Трудового кодексу, частина – проти законопроекту «Про мови в Україні». Протестувальники вимагатимуть не вносити до порядку денного проекти цих документів. Частина організаторів обох пікетів бере участь як в боротьбі проти Трудового кодексу, так і проти законопроекту про мови, тому досягнута домовленість про підтримку одне одного під час пікетування та запобігання конфліктам, якщо такі виникатимуть між людьми, які неорганізовано приєднаються до тієї чи іншої групи. На розмови на кшталт «Та попустіться з тою мовою» чи «Мова – головніша за ковбасу» має бути накладена заборона. Якщо хтось починає такі розмови, йому слід пояснювати, що україномовних українців також хвилює порушення їхніх трудових прав, а російськомовним важливіше, аби влада забезпечила нормальні умови праці, а не переймалася статусом російської мови, якою ніхто нікому спілкуватися не забороняє.
 
P.P.S. Оскільки більшість організаторів пікетування проти Трудового кодексу не проти, аби на акції була партійна символіка, і на пікетування з приводу Трудового кодексу заявка була раніше, бо раніше з’явилася інформація про те, що його збираються винести на голосування, інші організатори не можуть, як раніше, виставити вимогу безпрапорності акції і закликають всіх толерантно поставитись до партійних прапорів і гасел, оскільки питання, які розглядаються, мають серйозне значення, і конфлікт у ситуації, коли партії раніше подали заявку на пікетування, буде лише на руку можновладцям.
73

Комментарии

114.11.10, 23:26

  214.11.10, 23:31

  всім розіслав

   314.11.10, 23:37Ответ на 2 от norge

   дяк

    Гость: yurko21

    414.11.10, 23:42

    де ж це пан, вибачаюсь - товариш Симоненко. Чи виведе людей на протест? напевно, ті звірі, що залишились в Київському зоо, здохнуть. І є придурки, що за них ще голосують. Але мова не про банду Симоненка. Наглість влади переходить межі. Ще можна щось белькотіти про податковий кодекс, але які аргументи прийняття трудового? що цікаво - серед людей, які віддавали голос за рег-оналів, були і бізнесмени, підприємці, що пояснювали свої статки і вдалий бізнес або губернаторством Януковича або "стабільністю" і зовсім не хотіли слухати аргументів про світову кризу. Коли б це говорив найманий, ще куди не йшло...Знайомий молодий чоловік, бізнес якого зв"язаний з нетом, вже думає в яку країну імігрувати... цікаво, чи в Львові буде акція?

     514.11.10, 23:54Ответ на 4 от Гость: yurko21

     Треба Азарова змусити емцгрувати. Вони все одно тут "панаєхавшіє".
     Відповідь зі Львова: "завтра, в пон., на 11:00 під пам. Шевченкові мітинг підприємців
     у вівт. - страйк"

      615.11.10, 00:02

       715.11.10, 00:04

       Розішлю друзям.Треба боротись.

        815.11.10, 00:08Ответ на 7 от Davigadoff

        Однозначно поддерживаем и выйдем на митинг,,,,)))))

         915.11.10, 00:09Ответ на 8 от solist5

         Во всяком случае мои друзья и знакомые обязательно будут....))))

          1015.11.10, 00:26Ответ на 4 от Гость: yurko21

          Симоненко молодую жену топчет, ему - недосуг.

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           9
           предыдущая
           следующая