Завтра - пікетування погоджувальної ради проти внесення на голос

В понеділок 15 листопада біля будівлі о 10.30 біля будівлі комітетів Верховної Ради (вул. Грушевського, 18/20), де засідатиме погоджувальна рада депутатських фракцій, формуючи порядок денний на тиждень, відбудуться два протести – проти Трудового кодексу та проти законопроекту «Про мови в Україні».Існує загроза, що під тиском крайньо шовіністично налаштованої Партії регіонів та комуністів законопроект «Про мови в Україні» все ж таки буде внесений до порядку денного сесії Верховної Ради і, можливо, вже 16 листопада поставлений на голосування. Те саме стосується і вже прийнятого у першому читанні Трудового кодексу, який лобіює олігархічна частина Партії регіонів.Тому дуже важлива особиста участь кожного у цьому пікетуванні.Ми вимагатимемо не вносити до порядку денного Трудовий кодекс і законопроект проекти цих документів. Частина організаторів обох пікетів бере участь як в боротьбі проти Трудового кодексу, так і проти законопроекту про мови, тому досягнута домовленість про підтримку одне одного під час пікетування та запобігання конфліктам, якщо такі виникатимуть між людьми, які неорганізовано приєднаються до тієї чи іншої групи. На розмови на кшталт «Та попустіться з тою мовою» чи «Мова – головніша за ковбасу» має бути накладена заборона. Якщо хтось починає такі розмови, йому слід пояснювати, що україномовних українців також хвилює порушення їхніх трудових прав, а російськомовним важливіше, аби влада забезпечила нормальні умови праці, а не переймалася статусом російської мови, якою ніхто нікому спілкуватися не забороняє.Оскільки більшість організаторів пікетування проти Трудового кодексу не проти, аби на акції була партійна символіка (зокрема там точно буде ВО «Свобода» зі своїми прапорами, бо ця партія виступила теж проти Трудового кодексу), і на пікетування з приводу Трудового кодексу заявка була раніше, бо раніше з’явилася інформація про те, що його збираються винести на голосування, організатори пікетування проти законопроекту «Про мови в Україні» не можуть, як раніше, виставити вимогу безпрапорності акції і закликають всіх толерантно поставитись до партійних прапорів і гасел, оскільки питання, які розглядаються, мають серйозне значення, і конфлікт у ситуації, коли партії (як мінімум ВО «Свобода») раніше подали заявку на пікетування, буде лише на руку можновладцям.

10 000 лет в одиночестве....

  • 25.01.09, 14:38

Не люблю вообще писать заметки, но эту я решил написать.... Время существует только в сознании людей, за пределами земли его нет... Действие времени, как и саму его сущность, чувствую на себе только люди, животные не замечают времени, как и не замечают приход неизбежного, а именно старости с последующей смертью. То, что люди называют времен некуда бесследно не исчезает и не возникает просто так, а так же наши поступки и наши действия не остаются безнаказанными... Скажу чесно, если мне бы довелось прожить10 000 лет или я стал бы бессмертным вампиром, я бы перестал чувствовать действие времени на себе и только спокойно наблюдал бы за действием времени на других. Но тут одно но. Есть такая вещь как любовь, она как бы останавливает действие времени на человека и человек забываючись перестает думать о неизбежном. Если же не иметь такого чувства, то жизнь проходит быстро и без смысла с последующим усилюванием влияния времени на человека, и боязнь так и не найти свою любовь делает человека без защитным, а его жизнь бессмысленной и эти 10 000 лет превратились в величайшую муку. Если был бы мне предложен выбор дожить свою жизнь с неизвестностью найду я свою единственную, свою любовь или нет, или же прожить 10 000 лет в одиночестве, но с гарантией что после истечения этого срока я ее приобрету, я выбрал бы второе, ведь время - это ничто, если тебе нет для кого его провести.....

 

P.S. На написание заметки меня вдохновил журнал моей подруги, за что ей большое спасибо.

 

Новый имидж билана...

  • 12.12.08, 14:21

Дима билан решил неотставать от молодежных груп, типа Gorgoroth, Burzum,  Mayhem, Darkthrone  поменял свой имидж, даже выпустил новый альбом  " Na beregu neba".

А как вам новый стиль Димы? Теперь он не Дима Билан, а True Norwegian Dima Bilan!