хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Я за FEMEN :)

FEMEN - це феномен української культури..

Активісти FEMEN - досить сміливі й креативні жінки та дівчата й послідовні у відстоюванню свобод в Україні. Вони до того ж ще розумні та гарні. Їм є що показати :), як і пересічному громадянинові, так і можновладцям та їх органам :)

FEMEN - єдиний ПОТЕНЦІЙНОСПРОМОЖНИЙ національний рух в Україні. Решта ж - войовничі політичні імпотенти з тією різницею між собою, що одні МАЮТЬ владу, а інші намагаються її ВЗЯТИ.

Останніми роками ми всі стали свідками, як одні войовничі політичні імпотенти БЕРУТЬ владу у протиприродний та протизаконний спосіб, і як потім МАЮТЬ її (а за одно і всіх нас) у збоченський спосіб, а інші войовничі політичні імпотенти змагаються у цих вправах з тими, що вже дорвались до тіла української нації.

Пропоную підбірку останніх новин про FEMEN на Фокусі - http://focus.ua/photo/1283. Особливо зверніть увагу на "лиця членів правоохоронних органів" чоловічої статі, і запитайте себе: На кого у них стоїть??

Мляво висвітлені FEMEN у Вікіпедії україномовній http://uk.wikipedia.org/wiki/FEMEN 

Ось сторінка FEMEN у Живому Журналові http://femen.livejournal.com/. Я собі обов'язково придбаю феміністичну чашечку щоб пити чай з брусницею ;)

Я схиляю голову перед мужніми FEMEN'істками.

FEMEN - для того, що об'єднати потенційноспроможні верстви українців у законному прагненні сповідувати природні цінності й творити державу, яка б такі цінності захищала.

Якщо ти не імпотент - підтримай FEMEN !!! :) 

23

Коментарі

113.11.10, 22:26

@Якщо ти не імпотент - підтримай FEMEN !!! @
Да, они показывают сиськи, а ты покажи письку.
На фоне подобной "политической активности" любой простейший фельетон, наивнейшая компиляция газетных статей выглядит монументально.

    213.11.10, 22:29Відповідь на 1 від фон Терджиман

    фон Терджиман покажи сиську
    про письку я даже не смею думать

      313.11.10, 22:30

      "Я собі обов'язково придбаю феміністичну чашечку щоб пити чай з брусницею "
      А почему не грузинский чай?
      В Сети "мляво высвитлэно" ещё одна истерическая шоу-команда , "Прорыв", это проект Березовского. А кто финансирует и "крышует" "фемен"?

        413.11.10, 22:31Відповідь на 2 від LeoLine

        Ну вот, что я и думал. Вы привыкли общаться с вечными подростками. Это ваш уровень.

          513.11.10, 22:43Відповідь на 4 від фон Терджиман

          напяливать на свою аватарку подобное - свидетельство вечного латентного гомосексуализма..
          или того хуже

            Гість: Лагуз

            614.11.10, 00:25Відповідь на 4 від фон Терджиман

            Ну вот, что я и думал. Вы привыкли общаться с вечными подростками. Это ваш уровень.
            Уровень на этот сайт даже не зайдет, а вы всего лишь зануда

              Гість: Лагуз

              714.11.10, 00:26

              Браво!

                814.11.10, 00:29Відповідь на 7 від Гість: Лагуз

                Дякую за за оцінку

                  Гість: Douglass

                  914.11.10, 03:10

                  Место этим эксгибиционисткам - на химии под Полтавой

                    1014.11.10, 03:22Відповідь на 9 від Гість: Douglass

                    скорее враги FEMEN отсосут, например, у Шуфрича, чем твои слова сбудутся

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна