хочу сюда!
 

Sweetlana

44 года, дева, познакомится с парнем в возрасте 33-45 лет

Пропозиції кандидатів в президенти по розквіту України

Продовжую анализувати перелвибочі програми кандидатів в президенти з погляду на їх дієвість по розвитку України в напрямку розквіту.

 В. Зеленській  ввірвався в політичні перегони як відсерфінгіст в корабельну регату. На гребні популярності він обходить богатьох на важких короблях але волни на жаль завжди закінчуються

Сьогодні поговоримо про програму дуже неординпарного кандидата, гумориста та шоумена — Володимира Зеленського. Свою програму він оприлюднив тільке після подачі документів до ЦВК, а до цього проводилась велика піар компанія через кінофільм” Слуга народу” та інтерв'ю Д.Гордону.

Бросається в очі що в програмі повторюються деякі пропозиції раніше сформульовані в виступах вагомих кандидатів.

Що ж креативного та дієвого пропонує кандидат В.Зеленський:

   Проведення всенародних референдумов, та прийнятя законів про зняття недоиорканності з президента, депутатів та суддів. Закона про відкликання депутатів. Вибори мирових судей.

 -Такі закони, якщо будуть прийняти, дійсно дозволять покращити дісциплину владників та законність дій усіх гілок влади.

В економічному розділі пропонується закон про виведення з тіні капіталів шляхом нульових декларацій та 5% з  них зарахування до бюджету.

 - це дійсно єфективний захід детенізації але чи буде він прийнятий ВР дуже великий сумнів.

Пропонується також ввести економічний паспорт, згідно якого, за рахунок ренти на природні ресурси, виплачувати стартовий капітал дітям при досягненні ними 18 років.

 -Дуже слушна і довгоочикувана пропозиція яка змінить сітуацію по напрямкам освіти, житла, підприємництва серед молоді.

Корупію пропонується знищувати за допоиогою матеріального заохочення викривачів корупционерів. а у тих кого спіймали не брати застави, конфісковувати майно і довічно заборонити займати державні посади. 

 --Це дійсно дієві заходи які піднимуть боротьбу з корупію на високий рівень. Будемо сподіватись що такі зміни законодавства будуть прийняті.

Пропонується також запровадити страхову медицину і щорічний безкоштовний медичний огляд. В освіті ввести для талоновитих учнів освітний ваучер, який дозволить оплачувати навчання в державних та приватних освітніх закладах

Рахую що такі пропозиції будуть прийняті без великих проблема а їх виконананя буде сприяти розвитку суспільства.

Декларується створення електронної країни, де референдуми, голосовання на державному та місцевих рівнях будуть проводитись за допомогою сматфона або термінала, банкомата.

--Це дійсно дуже спростить, різко зменшить час підрахунків голосування а головне прибире корупцію при підрахунках. Пропозиція слушна, але чи зможе вона подолати опір владників та олігархату дуже велике питання.

Загалом можна констатувати що комада Зеленського запропонувала креативну програму, але для її виконання потрібна велика команда порядних фахівців а якщо згадати що його проштовхує олігарх І.Коломойський, який відомий своїми шахрайскими схемами то виникає безліч питань чи будуть гарні наміри виконані.

А я нагадую що обирати в президенти потрібно морального, дієвого, фахового патріота. Тільки так зможемо зберегти і зробити Україну заможною.

1

Комментарии

17.02.19, 12:54

Зеленський, це Коломойський, а Коломойський у скрутний час себе показав, при тому він не гудів у гудки!

  27.02.19, 13:10

  половина чепухи
  а дещо цікаве

   37.02.19, 13:16

   мечты, мечты

    47.02.19, 13:41

    повернутый на бабле скоморох, лично ублажающий олигархов на закрытых мероприятиях, украинофоб.....неимеющий команды, реальной программы. для него это продолжение роли из фильма. достойный кандидат

     57.02.19, 13:45Ответ на 4 от ahead

     повернутый на бабле скоморох, лично ублажающий олигархов на закрытых мероприятиях, украинофоб.....неимеющий команды, реальной программы. для него это продолжение роли из фильма. достойный кандидата шоколадна гнида іще більше достала. хай буде скоморох. он Рейган тоже скоморох і нічого америка як рвонула приньому

      67.02.19, 13:48Ответ на 5 от троль і троль

      сравнил

       77.02.19, 13:51Ответ на 6 от ahead

       сравнилта в нас уже були дуже й дуже умні і що?

        87.02.19, 13:53Ответ на 7 от троль і троль

        та ще не були

         97.02.19, 13:57Ответ на 8 от ahead

         та ще не булину ладно ні то ні

          аноним

          107.02.19, 13:59

          Зеленський пропонує стати на коліна перед хуйлом

           Страницы:
           1
           2
           3
           5
           предыдущая
           следующая