хочу сюда!
 

Оля

43 года, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 35-50 лет

Даєш НАТО і ЄС! 334 голоси у ВРУ "за"! - Слава!

Високодостойний пане голово Верховної ради України!

Шановний пане Прем’єр-міністр!

Шановні народні депутати!

Шановні члени українського Уряду!

Дорогий український народе, шановні українці!

Сьогодні історичний день. Ірина Степанівно, сьогодні може статися так, що ваш день народження співпаде з унікальним, доленосним голосуванням у Верховній Раді України, коли у Конституції буде закріплено як зовнішньополітичні орієнтири рух України до Європейського Союзу, рух України до Північноатлантичного Альянсу.

Вчора у Брюсселі Північна Македонія отримала протокол про приєднання до Північноатлантичного Альянсу. Таких членів Альянсу стане 30. Шлях Північної Македонії був дуже важким, але країна продемонструвала єдність, зруйнувала плани Росії, які намагалися зупинити цей надзвичайно важливий рух до безпеки, укріплення безпеки Європи і двері НАТО стали відкритими для 30-ї країни.

Вчора ж Європейська Комісія прийняла рішення про початок переговорів про членство Північної Македонії в Європейському Союзі – і це ще одна демонстрація того, як взаємопов’язані ці процеси: НАТО і ЄС.

Дуже важливо, що НАТО – це про безпеку. Безпеку не лише військову, не лише кардинальні зміни на геополітичній карті світу. А це і про безпеку громадянина – безпеку на вулицях, захист конституційних прав і свобод громадянина, верховенство права. І це те, що сьогодні нас об’єднує щодо змін до законодавства і проведення реформ в нашій улюбленій Україні.

Наголошую, що це також пов’язано з вступом до ЄС, відповідності України критеріям, які необхідні для членства. А це, в тому числі і захист стандартів життя українського громадянина. Реформи означають захист людей.

Звичайно, що 9-10 років тому в цій залі лунали заклики до багатовекторності, лунали безвідповідальні заклики до позаблоковості. Хочу всім нагадати, в 2014 році в лютому агресія Росії почалася тоді, коли Росія напала на Україну, яка мала позаблоковий статус. І не від чого це не врятувало.

І зараз ми маємо рішуче рухатись вперед, дорогою до членства в ЄС і НАТО. Великий друг України і великий мій друг Єнс Столтенберг на цьому тижні заявив про те, що двері НАТО відкриті для будь-якої країни, яка здатна реформувати країну і забезпечити виконання цілей Вашингтонського договору.

Це саме про Україну. П’ять останніх років ми саме тим і займаємось.

Ми реформуємо сектор оборони і безпеки. Ми реформуємо армію. І роль Верховної Ради в цьому процесі важко переоцінити.

І коли було важко, Верховна Рада України відкидала політичні протистояння і об’єднувалась. І саме єдність сьогодні потрібна Україні, саме єдність потрібна під час нашого історичного голосування. Я переконаний, що ця єдність буде продемонстрована.

Хочу наголосити, що зараз, прямо зараз під час прямої трансляції, в Кремлі дуже уважно спостерігають події з Верховної Ради.

Не дочекаєтесь! Не буде сьогодні у вас радості. І Верховна Рада сьогодні продемонструє ту єдність, яка демонструється останні чотири роки. Але також в Україні мільйони українців дивляться з екранів телевізорів хід нашого голосування у Верховній Раді. Я переконаний, друзі, вас чекають приємні новини сьогодні.

Впевнений в тому, що ми продовжимо спільні зусилля по реформуванню України. Впевнений в тому, що завдання членства в Європейському Союзі і НАТО є абсолютно реальними.

Так само, як ми продемонстрували досягнення інших цілей, в які мало хто вірив, так само нашими спільними зусиллями Україна забезпечить членство в НАТО, членство в ЄС. Ми йдемо своїм шляхом і цей шлях до членства України в ЄС і НАТО

Дякую вам. Закликаю до єдності.

Слава Україні!

3

Комментарии

19.02.19, 00:00

Популізм. Це все одно, що назвали Дніпропетровську область Січеславською. Навіть гірше. Ми все одно до НАТО не потрапимо в середній перспективі, зате ватників усередині країни стимулювали прийти на вибори й проголосувати за Рос... Пу... Медв... Бойка.

  29.02.19, 00:03

  Якщо колись... Поки ми доростемо до стандартів НАТО і ЄС, невідомо, що буде з цими організаціями.

  От я хочу, аби написали в Конституції про виняткове значення Дарниці в житті країни. І перейменували Київську область на Дарницьку.

   310.02.19, 11:57Ответ на 1 от Nech sa paci

   Все буде Дарниця!

    410.02.19, 13:01Ответ на 3 от Богдан Бо

    Аналогія правильна!

     517.02.19, 15:33Ответ на 4 от Nech sa paci

     Ви знаєте, що тут закладено парадокс: слабенька і проблемна Україна не потрібна НАТО, а якщо Україна стане сильною - нафіга їй тоді вступати до НАТО.

      617.02.19, 16:59Ответ на 5 от Богдан Бо

      Україна в середньостроковій перспективі не стане настільки сильною, аби бути спроможною відбити повномасштабну атаку Росії.

      Зараз ЗСУ програли Росії навіть активну фазу гібридної війни. Програли не насухо, не 0:7, але програли не офіційній регулярній армії, а лише дозованій кількості військ та бойовиків, підкріплених деякими видами озброєння. Якщо, не дай Боже, росіяни посунуть сюди великою масою, більша частина України буде скоріш за все за пару місяців окупованою.

       717.02.19, 17:16Ответ на 5 от Богдан Бо

       Але порівняно з весною 2014 року зараз армія відносно керована й має певні готові до воєнних дій ресурси. Тому ціна окупації є досить високою й не дуже прийнятною для росіян.

       Ідеальний момент для нападу на Україну — смута, коли втрачається керованість військами, а влада не має повної легальності (законності свого владарювання де-юре) та легітимності (визнання й підтримки де-факто) в очах своїх громадян. Тоді вони дійсно можуть відносно малими силами захопити велику частину України.

       За наслідками подій 5-літньої давності можу однозначно сказати, що саме вони дали можливість Росії здійснити агресію.

        817.02.19, 20:18Ответ на 7 от Nech sa paci

        Війна як і революція завжди мають підстави, але ніколи не мають логіки подій, тому можливо все і будь-коли. І однозначно ніхто не буде оголошувати війну РФ через Україну.

         918.02.19, 18:15Ответ на 8 от Богдан Бо

         Логіка подій завжди є, але не всі можуть прораховувати наперед свої кроки та наслідки.