хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Вам також цікаво?

Світлина від Глеба Чубарева.
4

Коментарі

114.10.17, 08:26

Десь на G+ попадалась стаття, де наводили Приклади з Польщею і Півд. Кореєю, та іншими кранами. І серед іншого говорилось, що ми скаржимось на малу тривалість іжиття, то для того, щоб її продовжити в тій же Півд. Кореї свого часу б заборонили до продажу алкоголь, тютюнові вироби, і люди б кожні пів-року-рік проходили медогляд плюс змушували б займатись на підприємствах зарядкою. А ми хочемо і 100 грам зі шкварками, і покурити і жити до 150 років.
Друге- в нас не накопичувальна пенсійна систма, тобто тобі не будуть повертати твої відрахування, на них ти утримуєш тих, хто зараз на пенсії, а коли ти на неї вийдеш, то тебе утримувати будуть ті, хто тоді працюватиме.
І третє - до чого тут "правительство реформаторів"? Тут такі ж претензії можеш пред'явити і до всіх хто був при владі до них...

    214.10.17, 08:26

    ... бо за 26 років ніхто не поміняв пенсійну систему.

      314.10.17, 09:14

      Недавно дивився Соскіна на цю тему...- то він каже, що якби ВСІ ПОДАТКІ з зарплати, що відраховуються на майбутню пенсію, людина могла би ВКЛАДУВАТИ В БАНК хоча б під 10% - то допрацювавши до 50 років, вона була б МІЛІОНЕРОМ!
      *** Але при тому БАНК треба вибирати НЕ З НАШИХ "ОДНОДНЄВОК"...

        415.10.17, 12:47Відповідь на 1 від Vstre4nik

        Мені деуже цікаво, де Ви знайшли інформацію про забборону продажу алкоголю у Південній Кореї. Думаю самим корейцям це також було б цікаво дізнатися. https://www.youtube.com/watch?v=tdf81MD2qtQ

          515.10.17, 12:50Відповідь на 1 від Vstre4nik

          На додачу про П.Корею https://www.youtube.com/watch?v=ibaquQlWh_E

            615.10.17, 13:37Відповідь на 2 від Vstre4nik

            Нинішні прийшли до влади на крові ...На них особлива відповідальність!!!

              715.10.17, 13:56Відповідь на 4 від Ыефы

              Я не написав що там заборонили, а що в нас щоб не нили, що живуть мало мали б заборонити.

                815.10.17, 13:58Відповідь на 5 від Ыефы

                В нас обидві Кореї "П." (Північна, Південна). Пишуть Пд., Пн.

                  915.10.17, 14:03Відповідь на 6 від Мольфар

                  Я не знімаю з них відповідальність, але не треба забувати, що і ми маємо відповідати. Бо в нас більшість хоче щоб "Всі кругом як в Європі (чесні, непідкупні, ...), а я самий хитров...й міг і порєшати коли треба, і на природі після себе сміття не прибрати, і податки-мита не сплачувати, і т.д. і т.п."