хочу сюди!
 

Лариса

51 рік, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 38-57 років

відповіді нардепів щодо скільки що коштує

вони марсіяни, з іншої галактики, для них уже настав рай на землі

http://ilife-news.com/28716-ukrainskie-deputaty-ne-znayut-skolko-stoit-kub-vody-i-buhanka-hleba.html
7

Коментарі

12.11.16, 17:37

Ну, в принципі і я наприклад не знаю скільки кіловат коштує, вношу дані через інет і з картки оплачую. Те, що ціни ростуть відчуваю, але і вплинути не можу.

    22.11.16, 17:44Відповідь на 1 від Vstre4nik

    Ну, в принципі і я наприклад не знаю скільки кіловат коштує, вношу дані через інет і з картки оплачую. Те, що ціни ростуть відчуваю, але і вплинути не можу.та й ціни на хліб майже щодня зростають

      32.11.16, 17:45Відповідь на 2 від TatianaR

      та й ціни на хліб майже щодня зростаютьЦе вже замітив - хулі, мінімалку підняли

        42.11.16, 19:21

        Будура - дура.

          Гість: Цімбор

          52.11.16, 19:46Відповідь на 4 від Al KazlOFF

          Будура - дура.Цікаво, вона хоч усвідомлює, що своїми коментами вона розпалює русофобію?

            62.11.16, 19:48Відповідь на 5 від Гість: Цімбор

            Будура - дура.Цікаво, вона хоч усвідомлює, що своїми коментами вона розпалює русофобію?а чем там усвидомлюваты? мозгов-то нет.

              Гість: Цімбор

              72.11.16, 19:53Відповідь на 6 від Al KazlOFF

              Будура - дура.Цікаво, вона хоч усвідомлює, що своїми коментами вона розпалює русофобію?а чем там усвидомлюваты? мозгов-то нет.Відверта українофобія, зневага до України, українського народу, мови і тд-і після цього вона назве нас братами?

                82.11.16, 19:58Відповідь на 7 від Гість: Цімбор

                она нас братьями и не называла. у "великодержавных" братьев нет по определению.

                  92.11.16, 21:32

                  цены отпущены, депутаты их не знают. В херсоне закрыт хсебокомбинат, ждём рост цен на 500%

                    103.11.16, 08:08

                    Я тоже не знаю...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна