хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Дуже промовисті світлини

18

Коментарі

121.09.16, 01:55

До перших, хоч брудні й страшні, так і тягнуться руки доторкнутись і , а на другі вихолені, в цацках,- огидно навіть дивитись, хочеться плюнути.

    221.09.16, 09:04Відповідь на 1 від Alter ego*

    До перших, хоч брудні й страшні, так і тягнуться руки доторкнутись і, а на другі вихолені, в цацках,- огидно навіть дивитись, хочеться плюнути.Я би ще додав про ПЕРШІ - ото ТАКА ЇЖА СОЛДАТСЬКА, якою кормлять своїх захисників "ті руки, що нічого не крали"!

      321.09.16, 19:21

        421.09.16, 19:28

        другі відрубати по саму шию.

          521.09.16, 19:54Відповідь на 2 від Богдан Ляшко

          До перших, хоч брудні й страшні, так і тягнуться руки доторкнутись і, а на другі вихолені, в цацках,- огидно навіть дивитись, хочеться плюнути.Я би ще додав про ПЕРШІ - ото ТАКА ЇЖА СОЛДАТСЬКА, якою кормлять своїх захисників "ті руки, що нічого не крали"!Це одні сльози...

            621.09.16, 19:56Відповідь на 4 від Korsar-K

            другі відрубати по саму шию.Чи знайдеться виконавець?

              721.09.16, 20:14Відповідь на 5 від Alter ego*

              До перших, хоч брудні й страшні, так і тягнуться руки доторкнутись і, а на другі вихолені, в цацках,- огидно навіть дивитись, хочеться плюнути.Я би ще додав про ПЕРШІ - ото ТАКА ЇЖА СОЛДАТСЬКА, якою кормлять своїх захисників "ті руки, що нічого не крали"!Це одні сльози...Мої родичі з-під Щастя таке бачили = пригнали кучу техніки до села, а що далі робити - не знають! Свій "Сухпаёк" хлопці згризли до вечора, а машини з продуктами нема... А ЖРАТЬ вже таки хочеться...
              Ось і пішли хлопчики по дворам, вдіті-взуті як попало - ну чисто як БОМЖІ: "Допоможіть будь ласка, люди добрі! Хоч ВОДИ дайте - напитися, та картохи відварити! А якщо ще й картохи дасьте...".
              А де-хто вночі і по городах тихо "шарились", а все одно ніхто не виходив - СТРАШНО...

                821.09.16, 20:19Відповідь на 7 від Богдан Ляшко

                не рвіть мені серце. це повинні знати ті, які не пам'ятають, що третій рік йде війна, десять тисяч вбитих і сотні тисяч скалічених людей!!!

                  926.09.16, 21:52