Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

У самісіньке яблучко

Фоторепортаж
Версія для друку


День Йовбака: у мережі кепкують з мукачівського мисливця та Авакова
14.07.2015, 17:30
Tablo ID

Схоже, на зміну тітушками прийшли нові "герої часу" - йовбаки. Саме такий мем став трендом після того, як у Мукачевських подіях з’явився новийфігурант – озброєний мисливець Микола Йовбак.

Спочатку в Інтернеті почали жваво обговорювати відео, на якому був помічений озброєний чоловік у комуфляжі та спортивних штанях. Речник МВС назвав його міліціонером, який просто не встиг вдягти форму.

Але потім виявилося, що це мисливець на прізвище Йовбак.

 Микола Йовбак став новим "героєм" мережі

Реакція соцмереж не примусила на себе чекати. Мем #йовбак поширився у Twitter та перетворився на купу фотожаб, на яких, зокрема, сміються з міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та президента Порошенка.  

 
 Тітушек замінять йовбаки?
 Олена Бондаренко просить врятувати Йовбака
 
 
 Спортівкі як головний тренд йовбаків
 Йовбаки замість посіпак
 
 Про Авакова жартівники також не забули
 
 
 

Фото з соцмереж

5

Коментарі

124.07.15, 11:24

Зрозуміло. Видаляю з друзів цього ДПХа (добровільного помічника Хуйла), а можливо що і проплаченого, за подібну дискредитацію української влади та правоохоронців. Воно і раніше помічалось, але тепер це мурло стало однозначно ДПХ.

    224.07.15, 12:43Відповідь на 1 від Богдан Бо

    Не варто аж занадто довго вдивлятись у дзеркало от і не будуть усілякі ДПХ ввижатись

      324.07.15, 23:41Відповідь на 1 від Богдан Бо

      Зрозуміло. Видаляю з друзів цього ДПХа (добровільного помічника Хуйла), а можливо що і проплаченого, за подібну дискредитацію української влади та правоохоронців. Воно і раніше помічалось, але тепер це мурло стало однозначно ДПХ. Друже,у мене теж закрались підозри,що замість мого товариша-патріота Мольфара,тут оселився ДПХ.Я ще трохи по-спостерігатиму.

        Гість: InnaFL

        428.07.15, 13:09