хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

На відпочинок - до Одеси!

Одеський вокзал відтепер зустрічатиме українською піснею

img

Замість звичної пісні Утьосова "У Черного моря" на одеському вокзалі тепер лунатиме мелодія "Моя Україна"

На одеському залізничному вокзалі змінили пісню, якою проводжали та зустрічали поїзди. Тепер замість звичної одеської візитівки "У Черного моря" у виконанні Леоніда Утьосова, якою зустрічали, та прощальної "Песни об Одессе" з оперети "Біла акація" на одеському вокзалі можна буде почути нову мелодію. Нею стала "Моя Україна" Наталі Бучинської. 

Черговий по вокзалу повідомив, що "надійшло розпорядження все замінити на державну мову", а також додав, що тепер саме пісня Бучинської буде весь час лунати на вокзалі

"Моя Україна"

Ти шляхом праведним, святим
Йшла до волі Україно.
Ти перед ворогом своїм
Не ставала на коліна.
Ти до омріяних зірок
Йшла крізь терна,йшла крізь терна.
Ти в душах сіяля добро
Наче зерна, наче зерна.

Є на світі моя країна
Де червона цвіте калина.
Гори, ріки і полонина
Це моя Україна.

Є на світі моя країна
Найчарівніша як перлина.
В моїм серці вона єдина
Це моя Україна.

Де б я на світі не була
Ти зі мною Україно.
Ти моя мати, що дала
Мені мову соловїну.
Тут я пила із джерела
Чисту воду і до рання
Тут я пяніла без вина
в ніч медову від кохання.

Є на світі моя країна,
Де червона цвіте калина,
Гори, ріки і полонина
Це моя Україна.

Є на світі моя країна
Найчарівніша як перлина
В моїм серці вона єдина
Це моя Україна.

Ти до омріяних зірок
Йшла крізь терна, йшла крізь терна
Ти в душах сіяла добро
Наче зерна, наче зерна.

Є на світі моя країна
Де червона цвіте калина
Гори, ріки і полонина
Це моя Україна.

Є на світі моя країна
Найчарівніша як перлина
В моїм серці вона єдина
Це моя Україна.

Це моя Украї-і-на.


9

Коментарі

128.05.15, 16:33

    228.05.15, 22:11

    Мені ця пісня не дуже. Шаблонна.

    Червона калина,
    Чорнява дівчина.
    Єдина, єдина,
    Моя Україна.

    Якось так.

      328.05.15, 22:40

        428.05.15, 23:17

        Вважаю, пісню підібрали не найвдалішу...
        А Бучинська - артистка із історією:
        http://24tv.ua/ukrayina/lvivyani_zustrili_buchinsku_plakatami_yid_spivati_v_dnr/n552186

          530.05.15, 11:46

          8 липень 2010 г.Одеса Російський міф і українська історія.У своїй статті ми спробуємо спростувати нав'язані легенди і навести факти з історії нашої рідної Одеси, — українського міста біля моря.

          Отже, перша письмова згадка про Кацюбіїв (Одесу) датується 1415 роком. Поселення з'явилося на берегах Одеської затоки Чорного моря в період Великого князівства Литовського за правління князя Вітовта. Коцюбіїв заснував подільський шляхтич Коцюба, що за своїм корінням був українцем. У XV ст. поселення було зруйновано турками. В цей час воно найменувалося Хаджібеєм (дослівний переклад: «достойник, що зробив хадж до Мекки»). У 1765 р. поряд із Хаджибеєм, населеним греками і едісанськими татарами, турки побудували фортецю Ені-Дунья (Новий Світ). Як свідчать історичні джерела, навіть за панування Кримськ

            630.05.15, 11:48Відповідь на 5 від Gogilo

            Кримського Ханства на південній землі були українські поселення з власним козацьким порядком, що носили назву Ханська Україна і були опорою та прихистком для всіх місцевих християн.

            Під час російсько-турецької війни (1787–92 рр.) фортеця Хаджибей 14 вересня 1789 р. була взята передовим загоном російських військ Хосе де Рібаса під командуванням генерала І. В. Гудовіча. Треба наголосити, що активну участь у військових діях та взятті фортеці брали загони Війська чорноморських козаків під командуванням Захарія Чепіги та Антона Головатого. Згідно з Яським мирним договором 1791 р. місто увійшло до складу Росії. А козаки оселилися на території сучасного району Одеси Пересипу і були залучені до наведення ладу в місті.

            Під керівництвом О. М. Дерібаса в 1793 р. за проектом голландського військово