хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Декілька слів про неологізми теперішнього часу

(Із зухвалою  претензією на мовну розвідку)

Як свідчить історія, кожен час вносить в мову свої корективи, удосконалюючи її.  

З’являються нові слова, що входять у вжиток – ці слова називаються неологізмами.

Теперішній час також привніс в українську розмовну мову багато нових слів. 

Наприклад, «луганоїд», «рашист», «путиноїд» тощо. 

Але найбільшої популярності сьогодні набуло слово «х*йло».

Безперечно, цей неологізм зайняв чільне місце у рейтингу за частотою вживання.

Не знаю, яка саме особа приховується за колективним гуртом «ультрас», які власне і ввели це слово через знамениту кричалку у вжиток, але цій особі великий респект!

Адже слово «х*йло» криє в собі велику заковику, воно прямо не означає чоловічий статевий орган, а тільки похідне від матюка, що вказує на цей орган, щось середнє між «він» і «він», як сказали би москалі, «усредненное», без форми та певного означення, те, що викликає зневагу і огиду одночасно. Дуже потужне слово, скажу я вам, надзвичайно викривальне і саркастичне слово!

Серед моїх знайомих є декілька таких невдах, яким підходить це слово. Я колись думала, ну, що воно оце строїть із себе (???), але тепер, коли застосувала до нього слово «х*йло» - зразу все стало на свої місця. До речі, ці декілька типчиків дуже схожі за характером поведінки на путлера.

Думаю, з часом слово «х*йло» набере ще й значення у психології як означення певного людського типу, на кшталт, холерика чи сангвініка.

А міжнародного значення це слово вже набуло.

18

Коментарі

116.01.15, 04:58

    216.01.15, 05:01Відповідь на 1 від кЛевый дядька

      316.01.15, 07:20

      Меня больше радует, что депутаты перестали вещать с трибуны на воровском жаргоне, сейчас блатных меньше и люди уже начинают культурно выражать эмоции и мысли

        416.01.15, 15:06Відповідь на 3 від Манго

        Меня больше радует, что депутаты перестали вещать с трибуны на воровском жаргоне, сейчас блатных меньше и люди уже начинают культурно выражать эмоции и мыслислово "хуйло" с трибуны прозвучало.

          516.01.15, 19:14Відповідь на 4 від Al KazlOFF

          Это во-первых безобразие, во-вторых не неологизм, слово то старое. А вот ПТНПНХ совсем другое дело, жаль его не скажешь

            616.01.15, 20:16Відповідь на 5 від Манго

            Слово может и старое, но до поры-до времени оно носило обезличенный характер. А сейчас установилась стойкая ассоциация.

              717.01.15, 12:21

                817.01.15, 12:22Відповідь на 6 від Al KazlOFF

                Слово может и старое, но до поры-до времени оно носило обезличенный характер. А сейчас установилась стойкая ассоциация.включая персонализованную привязку

                  917.01.15, 17:20

                  Уже весь світ при слові Х"ЙЛО розуміе про кого іде мова.

                    1019.01.15, 17:51

                    Попробуйте детям объяснить значение слова «ху#ло» и даже при всем откровении у вас получится, что это плохой человек,(редиска) Но это же похвала хаму, террористу, оккупанту, агрессору. Таким образом уводят Хамла от обвиненний в совершенных преступлениях
                    Лучше уж называть- ТЕРЛО
                    И еще. Те кто матерятся публично, опускаются сами и программируют других на примитивность, распущенность, агрессию в общем на деградацию. Кому это нужно и выгодно-решайте сами