Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Чому ця курва досі не звільнена із роботи, як мінімум

Провідниця викинула речі військових АТО з поїзда тому, що це «не її війна»
Олена Ярмолюк 04 січня 2015, 09:40
 691
Провідниця викинула речі військових АТО з поїзда тому, що це «не її війна»

Не всі українці усвідомлюють героїзм захисників країни, які беруть участь в АТО на сході. Так, 28 військовослужбовців бригади провідниця просто не пустила в поїзд, аргументуючи свій вчинок тим, що «це не моя війна». Про цю новину повідомляє «Преса України».

Четверо артилеристів 28 бригади намагалися дістатися до розташування своєї бригади за кілька днів до Нового року. Хлопці поверталися на війну з відпустки і мали намір з Миколаєва доїхати до Запоріжжя. Однак коли прибув транзитний поїзд Одеса-Запоріжжя, провідниця просто не пустила їх у вагон.

«Поїзд прийшов із запізненням, залишалося 2 хвилини. Провідниця нас просто не пустила взагалі. Викинула речі, закрила двері і все. Сказала, що це війна не її», - розповідає боєць Андрій Рудзінський.

Шоковані військові і проводжають їх волонтери в першу хвилину не знайшлися що сказати. Реакцією провідниці поїзда обурені також співробітники вокзалу.

«Викидають речі військовослужбовця, який зараз їде в таке місце, в якому він, можливо, віддасть своє життя за те, щоб її родина спала спокійно», - обурюється волонтер Тетяна Поліщук.

В результаті бійцям довелося купувати квитки на інший потяг, але він слідував в потрібному їм напрямку тільки через чотири дні. При цьому військовослужбовці виклали в цілому за квитки, які вони купують за власні гроші тисячу і більше гривень. У зв'язку з інцидентом, хлопці запізнилися на ротацію, і це не дозволило їх товаришам потрапити додому на новорічні свята, так як в графіку відпусток бригади стався збій.

Раніше ми повідомлялиПредставники волинських комуністів і комсомольців вчора приїхали в Донбас, щоб підтримати сепаратистський і терористичний рух у цьому регіоні. Ватажок волинської делегації назвався Михайлом Кононовичем і заявив, що він займає якусь "важливу" посаду в комсомолі України. Також Кононович порівняв нинішній Донбас з блокадою Ленінграда під час Другої світової війни. 

Читайте також:

18

Коментарі

14.01.15, 10:57

тю бля. якби в мене був би білет то я б ту курву і не питав би. викинув би я її

    24.01.15, 11:57

    Хай Бог за все зло віддасть цій ПУТІНсосці стократно і пошвидше ...а нашим воінам АТО ми офіцери капелани УПА бажаєм ЖИТИ без ФІЗИЧНИХ і духовних ПОРАНЕНЬ та не скорено вірити що переможе Правда й Добро ! Щасливо з Богом ! Слава УКРАЇНІ ! http://blog.i.ua/user/4400999 Слава Нації !

      34.01.15, 14:12

      Ах же ж мерзота, га! Невже ж отак і залишитья ця погань непокараною?!

        44.01.15, 15:55

        выкинуть эту суку,и желательно под колеса

          54.01.15, 16:33

          помножила. будемо з*ясовувати поширенням новини

            64.01.15, 18:34Відповідь на 1 від ЛУКАВИЙ

            тю бля. якби в мене був би білет то я б ту курву і не питав би. викинув би я її На кол суку!

              74.01.15, 18:38Відповідь на 6 від olginsad

              тю бля. якби в мене був би білет то я б ту курву і не питав би. викинув би я її На кол суку!навіть не в тому, які погляди в неї , а тому що в мене є квиток. от жеж озвіріли. а за мотиви то взагалі б розстріляв

                Гість: NeManul

                84.01.15, 19:04

                Чотири артилериста не могли кинути шльондру під вагон??

                  94.01.15, 19:47Відповідь на 8 від Гість: NeManul

                  Шляхетні хлопці...жінку? Таки незмогли!

                    Гість: NeManul

                    104.01.15, 19:55Відповідь на 9 від Мольфар

                    Шляхетні хлопці...жінку? Таки незмогли!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна