Не вмер, дак здох

Рідко заходжу на і.юа. Раніше - це були сплошні "Однокласники". А зараз - сплошні стенанія з приводу "зєля хреновий, а от прєждєврємєнно посивілий би порядок навів". Чи ви не бачите, що в зеленій обгортці шоколадне гівно??

Якийсь кацап обідився...

Видно якийсь кацапський виплодок дуже злякався мого призиву ("Зроби світ кращим - одпиздь кацапа"), та й пожалівся (-лась). А що ж ви думали, кацапи? До вас - тільки так!
РОСІЯН - НЕ СТОСУЄТЬСЯ!!!

А хто ж буде захищати?!

"Біженці", запитання до вас:
Як би ви поступили з людиною, яка прийшла до вас до дому, попросивши допомоги, ви щиро відкрили їй свою душу і двері своєї оселі, а вона почала встановлювати у вас свої порядки. "Язик ні такой, ніпанімаєм", "садікі-школи даліко, ніудобна", "удобств нєту", "работу нам високооплачіваємую", "жильйо в центрє", ну і ще багато-багато претензій. 
 Зразу скажу - не всі такі, але майже всі! 
Чому дорослі мужики сидять тут в якості біженців, а не захищають свої рідні міста і домівки? Чому їх повинні захищати сини ненависних вам "бендерівців"? 
Запитання не тільки до біженців...

Спасибі троллям!

Як не дивно, хочу подякувати троллю, по милості якого у мене з"явилась "медаль". Спасибі велике за те, що завдяки його (її) яду, я впевнилась в тому, скільки у нас на сайті добрих, хороших співчутливих людей. Мої "старі" друзі мене підтримали, за що їм велика і щира подяка. А ще у мене з"явилося багато нових друзів, з якими я з задоволенням буду спілкуватись.

Від кого "самообораняються" росіяни Криму?

На північному в"їзді в Крим будуються барикади і збираються "самооборонці". Від кого так ретельно вони самообороняються? Може туди ідуть війська "бандерівців, озброєних до зубів"? А може кияни їдуть захоплювати бєдних кацапів. Саме кацапів, бо справжні росіяни-патріоти живуть в Росії, ні на кого не нападають і прагнуть свободи від такої ж бандовлади, яку скинули ми! 
 Кримські татари, ми з вами! Ви переможете! 

З Донецька ти, а я живу у Львові...

З Донецька ти, а я живу у Львові
Приїдь у гості,  хлібом-сіллю поділюсь
Не страшно, що різниця є у слові
Я іншого, мій братику, боюсь.
Боюся тих, хто ділить нас з тобою,
А сам в той час витесує гроби
Боюся тих, хто кличе нас до бою - 
Мовляв, хай чубляться "презренные рабы"!
У мене на столі лиш картоплина.
А ти , хто-зна, чи й вчора їв.
Я вже не хочу, щоб моя родина,
Й твоя також, кормила упирів!
Немає москалів між нас, нема бендерів
Є люди, є Вкраїна! Ти і я!
І купка є "міжгірських" людожерів
То не вони , а ми одна сім"я! (с)


Мітингарі за 10 днів розвалили економіку України!(азіров)

  • 11.12.13, 13:59
Все, крах! За 10 днів Майдану бідні чиновники не мали змоги змоги працювати як "завжди". Всьо пропало, всьо пропало! Гвалт! (азіров)

10%, 2 голоси

85%, 17 голосів

5%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Майдан і антимайдан

  • 11.12.13, 13:53
На Майдані люди стоять не за "30 сребренників", як "антимайданівці", а ще й своє несуть. Теплий одяг, їжу, чай, гроші. Нехай подавляться своїм же ядом злобні гноміки - любітєлі яника-азірова!
Сторінки:
1
2
попередня
наступна