Посетітелям з лубянки !!!!!!

 • 26.01.19, 09:23
прохання до вас, 
ну не переймайтесь так тим, що тут у нас відбувається. вибори  президента України пройдуть без вас і вашого мненія. ваші всі затії закінчаться для вас нічим. ви якісь нервні стали, все щось носа свого сюди сунете із якимись своїми указаніями. та нафіг ваші указанія нам не нужні. суйте своє рило в свої діла. короче некуй чого тут нишпорить!!

Запитання. Чому?

 • 20.01.19, 13:31
Чому одним можна, а іншим ні.Чому свинорилий брехав бреше і буде брехати і крав краде і буде красти, а те саме тільки мені вже не можна. І я так буду поступать. Ну що тут такого? Яж сам нічого не видумав, я тільки наслідую свинорилого, беру з нього приклад. На тижні втілю цю теорію в практику. 

100%, 5 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

№ 3 фотографії майдан 2014

 • 19.01.19, 17:17
нова порція фотографій.  з членіном то для Вісмута. фото в палатці то там де я жив, таких фото багато пізніш іще покажу. з юлькою то я попросив, щоб майданівець показав груди 

хто такі порохоботи

 • 13.01.19, 13:42
А й дійсно хто такі порохоботи? А це прихвостні всіх мастей, прихвості влади від кравчука до порошенка. Вчора вони були кучмісти потім нашисти потім стали регіоналами тепер вони бепепісти. В разі якщо їх дон педро піде в восвоясі, то вони будуть "всігда всим " під козирьок прислужуваться слідуючому кому завгодно, хоть путіну хоть обамі.  А також всякого роду чинуші, як от наприклад із цього сайту космополіт нагібатор, він же за моїми підозрами ще й лягавий ( але не сто процентний факт, повністю стверджувать не можу) ну а вразі якщо дійсно лягавий то тоді 100 процентний беркутьониш, ярий служака януковича. Чому вони так біснують, та тому, що  прийдеться відповідать за все ними содеяноє. Слідуюча категорія це пристосуванці, тоже мерзость, безхрибетні тварі, болото, яке за об'єдки з барського столу буде гавкать скільки, скільки скажуть і що скажуть, і самі того не розуміючи до кінця, що вони творять. Також, що нажаль, задурманина частина нормальних людей слабохарактерних  яких вдалось ввести в оману брехливими лозунгами , шоколадками і прочими канфетами. Жаль, що ті канфети вилізуть боком не тільки їм, а всьому Українському народу. Пізніше вони будуть пускать соплі, що не поняли не розібрались і що вони винуваті, ну то вже не матиме ніякого значення. Це все так як було при чучмі, який привів януковича. То все ви одурманені своїми руками привели у владу януковича в спосіб коли голосували за чучму. янукович то наслідки чучми. Тому у Вас ще є час усвідомить свою помилку інакше повороту не буде. Зкинте з себе пута порохоботства! Прозрійте!  

38%, 20 голосів

62%, 33 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

№ 2 фотографії майдан 2014

 • 13.01.19, 09:26
якщо, що то у відрі мед, а в ящиках печеньє вівсяне ( печеньє передав бізнесмен ) фотографії з карточками і іншим то трофей з рюкзака антимайданівця з Одеси всі ті документи в мене дома ( правда не повню де лежать )  і да, шоколадку особисто я з'їв, чорний шоколад, був, гіркий зараза, молочний вкусніше.   

Так от про одноклеточного

 • 12.01.19, 16:17
одноклеточний порошенко вирішив, що тільки він істина в останній інстанції, і тільки він буде вирішувать, який буде результат голосування на посаду президента України. іншим не можна, бо він одноклеточний, думає, що бога за ядра схватив. а болт тобі одноклеточний, це буде вирішувати НАРОД УКРАЇНИ і за соц опитуванням, ти одноклеточна, тварь, яка пять год берхала і крала сам і із свохм кодлом, - нічого не зробив для цієї держави та народу, ти пролітаєш у виборах як фанера над гейропейським  Парижом із жовтими жилетами разом. а тому канай по доброму.

Фотографії з майдану 2014 рік

 • 12.01.19, 05:45
 


розпочинаю оприлюднення  серій фотографій з МАЙДАНУ
якщо получиться то деяке і відео

Початок. може стати кінцем!

 • 31.12.18, 12:05
Сьогоднішньому дню присвячується.
Пояснюю всім, навіть хабатченкам, які браво колись дрочили і маструбірували на сявченко. Що забули вже? Паскудники.
Так от свинорилий, косата, янукович, кирзове рило, чучма - це все кодло однієї масті!

Такого ще не було. що це прийшло на пошту?

 • 15.03.18, 13:24
 • дивний лист прийшов. все по не нашому написано. біля конвертіка ніякого надпису немає.
 • може хто в курсі що це за чепуха і навіщо вона і що з нею робить?
 • і саме цікаво що там написано?

ось заголовок:Please let me know

 • Текст: Hello, 

  I sent you an email earlier, please let me know it you got it? 

  Angy Omari
  Private Phone+27 828 509 696
  [email protected]

Про зустріч блохерів і рошенка

 • 11.03.18, 07:42
Зустріч рошенка таємно з блохерами? Дивно чому така зустріч відбувалася таємно? Що в ній такого таємного? Якщо блохери це  публічні люди, то навіщо затіяли такий цирк? Одні питання. Зрозуміло, що відповіді знає тільки сам шоколаднік рошенко, тільки він їх ніколи не розкаже! Чому  така зустріч відбулась саме зараз, а не рік, чи два тому. Тут відповідь очевидна, як дважди два, та тому, що в нас скоро будуть вибори, а рейтинг у шоколодніка  ніякий.  Викликаючи до себе блохерів , да да саме такий вид мало це зібрання, шоколаднік  всім показує хто в домі хазяїн  і через блохерів, їхніми руками проводить свою гнилу пропоганду. Блохери попались на цю удочку і рознесли цю бацилу шоколадної пропоганди на весь світ, розказуючи, який достойний шоколаднік. До речі нічого нового шоколадні яйця не придумав, так робить його кореш путін. От він і перейняв такі методи в путіна.  Таємна зустріч була тому, що мало що, а раптом хтось із блохерів щось да учудить, скаже не те що подобається шоколадніку, чи ще якийсь демарш зроблять. Коли така зустріч відбулась би публічно, то негатив би шоколаднік не приховавби, а так можна пост фактум все, що завгодно сказать і підкоректірувать. 
Сторінки:
1
2
3
попередня
наступна