хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Існування Інтера засвідчує існування етносоціокультурних маргіна

Інтер відповість за «новорічну ніч» - речник президента
Наталка Колошук 01 січня 2015, 15:45
 3907
Інтер відповість за «новорічну ніч» - речник президента

Українські телеканали, які у новорічну ніч транслювали виступи російських виконавців, будуть відповідати за свої дії. Про це повідомив речник президента Святослав Цеголко у соцмережі. Новину своїм читачам передає «Преса України».

«Вакарчук, безперечно, переміг Кобзона в новорічну ніч. Але за антиукраїнських виконавців треба публічно відповісти», - заявив Цеголко.

Телеканал «1+1» у новорічну ніч транслював концерт гурту «Океан Ельзи». В той час глядачі телеканалу «Інтер» дивилися новорічну програму, в якій виступав російський артист Йосиф Кобзон, якому Україна надала статус персони нон-грата. Крім Кобзона, у програмі виступали й інші зірки російської естради, які публічно висловлювали свою підтримку сепаратистам на Донбасі, а саме Валерія, Олег Газманов, Микола Басков.

Олекса Шалайський, головний редактор сайту «Наші гроші», в свою чергу висловився за активний бойкот «Інтеру». «Коли Ви всі говорите про бойкот «Інтеру» за його новорічну ніч – то, я правильно розумію, що мається на увазі активний бойкот, тобто мочилово рекламодавців «Інтеру»? Бо все інше їм по барабану…».

Нагадаємо, що у мережі набирає нездоровий резонанс ситуація з новорічним ефіром прокремлівського каналу «Інтер». Просування проросійської пропаганди на каналі пояснюється тим, що його власником є скандальний олігарх Сергій Льовочкін.

15

Коментарі

11.01.15, 19:54

Хай Новий 2015рік рік несе чуда й дива.
Нехай провалиться у пекло Путін і Москва!
А ще, у Христа і Украіни ворогів, ---- ХАЙ БУДЕ ТЕ ЩО ВОНИ БАЖАЮТЬ для УПА козаків !!!! ....
А нам, щоб скорше жити без війни.
Щоб збулися пророчі Божі вісті й сни.
Щоб, кожен відчував хто УПА й Христа є друг і брат!
Щоб рід ГЕРОІВ переміг й помножився в стократ.
Що були ми все більш у щасті й волі всі від нині,
Здобудьмо разом справжню УССДержаву в Україні!
Щоб зникла, з влади, всяка нечисть і МАСОНхолера, А скорше від небес воскресли в нас Героі ....і Шевченко ...і Бандера ! https://www.youtube.com/watch?v=zy4hBbmOZ1o Разом переможем ! Борімося ! Поборемо ! Бог поможе http://blog.i.ua/user/4400999 Слава Україні ! Слава Нації !*

    21.01.15, 19:55

    Нам усім потрібна перемога над проклятими окупантами і загарбниками. Тільки за це варто свідомо віддати своє життя

      31.01.15, 21:37

      Геть -лизів кремля!!!

        41.01.15, 23:04

        Канал и так дерьмо я бы забрал лицензию и пусть трындят цензура до сраки враг должен быть уничтожен

          52.01.15, 07:58

          Бойкот очень простой. Лично я публично призываю бойкотрировать товары, которые рекламируются на "Интере" Находить сайты производителей и официально им отправлять сообщение о бойкоте их товаров, если они буду рекламироваться на про рашистском канале.

            62.01.15, 08:32

            Левочкины - папаша и сын в 90-х мошеннической комбинацией разорилм "Лесбанк"(Ужгород), на украденные деньги создали свой банк - "Банкирский дом". Занимались конвертацией валюты, мошеннически выкрали в "Авале" 400,00 тыс долларов налички. А теперь он, глазами "позиченними у Сірка", честно смотрит в глаза гражданам Украины. Рассказывает, как правильно жить и какой должна быть власть..

              72.01.15, 11:30

              я і без того ненавидю цей канал із його "сиріалами" для руссскіх і про них. ніколи там нічого цікавого не показують.

                82.01.15, 12:48

                тупий канал.закрити однозначно!!!

                  92.01.15, 21:27

                  Давно не дивлюся зомбоящика і, прекрасно себе почуваю

                    102.01.15, 22:44

                    потрібно закривати.