хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

Сьогодні День народження Степана Андрійовича Бандери

У Києві марш на честь Бандери зібрав більше 5 тисяч людей
Елена Ясиновская 01 січня 2015, 19:49
 423
У Києві марш на честь Бандери зібрав більше 5 тисяч людей

На Майдані Незалежності  розпочалась святкова хода з нагоди 106-ї річниці від дня народження провідника Організації українських націоналістів (ОУН) Степана Бандери. У  центрі столиці вже зібралось більше 5 тисяч людей. Новину повідомляє «Преса України».

Традиційною ходою на честь Дна народження Бандери розпочався новий, 2015 рік. Цього разу ц центрі Києва зібралось багато людей. Люди, які беруть участь у марші, скандують «Комуняку - на гілляку! Олігархів - на ножі!». У Мережі з’являються повідомлення  про те, що активісти закликають людей йти із факелами до головного офісу телеканалу «Інтер».

Нагадаємо, зранку 1 січня, редакція «Преси України» повідомляла своїх читачів про те, що традиційних марш присвячений Бандері, пройде ввечері у Києві. Повідомлялось, зокрема, про те, що охорону громадського порядку забезпечуватимуть близько 300 правоохоронців і бійців Нацгвардії.

19

Коментарі

11.01.15, 20:36

Хай Новий 2015рік рік несе чуда й дива.
Нехай провалиться у пекло Путін і Москва!
А ще, у Христа і Украіни ворогів, ---- ХАЙ БУДЕ ТЕ ЩО ВОНИ БАЖАЮТЬ для УПА козаків !!!! ....
А нам, щоб скорше жити без війни.
Щоб збулися пророчі Божі вісті й сни.
Щоб, кожен відчував хто УПА й Христа є друг і брат!
Щоб рід ГЕРОІВ переміг й помножився в стократ.
Що були ми все більш у щасті й волі всі від нині,
Здобудьмо разом справжню УССДержаву в Україні!
Щоб зникла, з влади, всяка нечисть і МАСОНхолера, А скорше від небес воскресли в нас Героі ....і Шевченко ...і Бандера ! https://www.youtube.com/watch?v=zy4hBbmOZ1o Разом переможем ! Борімося ! Поборемо ! Бог поможе http://blog.i.ua/user/4400999 Слава Україні ! Слава Нації !*

    21.01.15, 20:37Відповідь на 1 від SOKILDNISТЕR+

    Слава нації! Смерть ворогам!

      32.01.15, 07:47Відповідь на 1 від SOKILDNISТЕR+

      Заклинаний " провалитися..."не хватит! Надо тайно но активно действовать на территории врага! К сожалению из-за 5-й колонны все тайные операции будут проданы Москве за американские "рубли". Явная 5-я колонна в ВР типа В.Рабиновича,Н.Шуфрича и скрытая в СБУ ,МО, допущенная к гостайне, продадут информацию спецслужбам России за кусок ливерной колбасы. Еще с 2004 года я, отработавший с агентурой в милиции более 10 лет, раскрывший в начале 70-х в Киеве серию крупных хозяйственных преступлени на сотни тысяч рублей, не уставал объяснять, что по логике освобождения и дальнейшей карьеры Януковича, он является агентом КГБ. Физически сильный, но трусливый, наглый и жадный, но туповатый и малообразованный, судимый, но находящийся под прикрытием, идеальный объект для манипулирования В.В.П

        42.01.15, 12:24

        ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

          52.01.15, 13:10

          СЛава Бандері! Слава киянам, яких булло дуже багато

            62.01.15, 13:27Відповідь на 3 від VChmyriov

            Надо тайно но активно действовать на территории врага! К сожалению из-за 5-й колонны все тайные операции будут проданы Москве за американские "рубли". Явная 5-я колонна в ВР типа В.Рабиновича,Н.Шуфрича и скрытая в СБУ ,МО, допущенная к гостайне, продадут информацию спецслужбам России за кусок ливерной колбасы. Еще с 2004 года я, отработавший с агентурой в милиции более 10 лет, раскрывший в начале 70-х в Киеве серию крупных хозяйственных преступлени на сотни тысяч рублей, не уставал объяснять, что по логике освобождения и дальнейшей карьеры Януковича, он является агентом КГБ. Физически сильный, но трусливый, наглый и жадный, но туповатый и малообразованный, судимый, но находящийся под прикрытием, идеальный объект для манипулированияСаме так ! Тримайтеся як Христа КОЗАК

              72.01.15, 22:42

                83.01.15, 10:33

                Слава Героям!