Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

колаборант заслужив більшого

У Шуфрича черепно-мозкова травма. Відео

Під час конфлікту біля будівлі Одеської облдержадміністрації з проукраїнськми активістами депутат Верховної Ради Нестор Шуфрич отримав струс головного мозку і черепно-мозкову травму.

Про це повідомили кореспонденту Укрінформу в Приморському райвідділі міліції Одеси.

«Політика шпиталізовано. Медики констатували у депутата струс головного мозку і черепно-мозкову травму. Розпочато розслідування за фактом побиття Шуфрича за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України», - зазначили в райвідділі.

Згодом Шуфрич з лікарняного ліжка заявив, що влада не надала йому належної охорони.

«Я утримаюся від слова «фашисти», хоча те, що сталося, я думаю, одесити правильно розумітимуть і оцінять. Я, звичайно, здивований, м'яко кажучи, тому, що відбулося в будівлі обласної адміністрації. Це сьогодні чітка демонстрація того, що таке влада України і зокрема Одеси», - сказав нардеп.

За словами Шуфрича, протестувальники намагалися запхати його в сміттєвий бак, на що екс-регіонал відповів, що «в сміттєвий ящик ви засунете мене тільки мертвим».

Нагадаємо, близько ста активістів одеського Євромайдану, в тому числі «Правого сектора», Автомайдану, УДАРу та інших структур зірвали прес-конференцію кандидата в депутати ВР Нестора Шуфрича.

Перепалка між депутатом і його охоронцями та представниками Євромайдану переросла в бійку.

 Охорона Шуфрича застосувала проти активістів сльозогінний газ і стріляла вгору з табельної зброї. А через кілька хвилин сутички Шуфрич із закривавленим обличчям втікав разом з охоронцями до мікроавтобуса, який миттю від'їхав від будівлі ОДА.

Відео: youtube.com

14

Коментарі

130.09.14, 22:00

    230.09.14, 22:06

    МОЛОДЦІ одесити ! ГАНЬБА ЩУФРИЧУ й всім РАШОгадам

      330.09.14, 22:17

      Дрібничка, але приємно!

        430.09.14, 22:20

        неужели за них будет кто-то голосовать?

          530.09.14, 22:55

          Нарешті гарні новини одна за другою: Леніна в Харкові завалили, Шуфрича в Одесі налупили - є в світі щастя.

            61.10.14, 10:14

            Це дуже мала плата за його злочинну діяльність проти українського народу.

              71.10.14, 12:23

              Браво !!!!!'ь

                82.10.14, 00:04

                Кожному уроду така доля

                  92.10.14, 00:20

                  мало

                    102.10.14, 08:29

                    У Шуфрича сотрясение ваты.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна