Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Доброго раночку!!

РАНОК

Сьогодні встав в 04.50… Це мій улюблений час доби… Ще спить ціле місто… На вулиці зустрічаються ті, хто дуже рано йде на роботу і ті, хто повертається додому з всяких гулянь і клубів… Це дві абсолютно несумісні категорії людей, як з антисвітів… Більше вони не пересікаються ніколи й ніде… По дорозі поїхала з сиреною пожежна машина… Цікаво, хто це щось умудрився підпалить в п’ятій ранку… В “Жулянах”, кажись, включив свої турбіни якийсь перший вранішній літак… Під сусіднім під’їздом (бачу з вікна) стоять два мужика, які “уважають” один одного уже, мабуть, часа два… Все йде до драки…

Через двадцять хвилин зійде сонце. Воно спить все довше й довше… Повертається до зими потроху. Але, кажуть, ще цілий тиждень буде літо… Мабуть брешуть, як обично…

Світлофори ліниво мигають жовтим… Можна їхать, ну обережно. За моїм особистим досвідом, не дивлячись на порожні дороги, це одна з найнебезпечніших фаз доби в їзді за кермом. Бо саме зараз додому з оргій повертаються всілякі “шумахери” – п’яні, в основном… Правила дорожнього руху для них в цей час – абстрактне явлєніє…

Через сім хвилин, в шостій, в місті одночасно включаться кілька десятків тисяч будільніків… І кілька десятків тисяч людей скажуть: “Бляяяяять!”…, а потім загорнуться в одіяло, щоб ще полежать “десять хвилин”… Собаки просипаються і йдуть до господарів в кровать, щоб полизать їм обличчя та поговорить на предмет “пора йти гулять”… Потом вони йдуть на кухню і громко п’ють воду… А котам (в переважній більшості) гулять не треба. То вони ше сплять, накривши носа лапами, бо скоро зіма… А потім прокидаються, потягаються і знову сплять… Помню, коли в школу ходив, то виходиш на мороз взимку, а кіт в хаті лежить в теплому одіялі і мурчить… Я йому сильно заздрив…

Мужики під сусіднім під’їздом перестали “уважать” один одного, мабуть, поморилися… Вони сіли на лавку, обнялися і почали співать… Співають уже третю українську пісню. По одному куплєту, бо інших не знають… Як і всі ми, зрештою…

“Розпрягайте хлопці коні…” – нестройно лунає над Батиєвою горою в шостій ранку 8 вересня в Києві…

Доброго ранку, країно! Хай буде мир на нашій землі! І скрізь...



10

Коментарі

18.09.14, 10:10

Обожнюю Чепіногу!
А мої рєбьонки зараз у сватів, то ми з папіком (який в отпуску) спимо до півдев"тої, більше не можна, бо треба собаку з вольєра випустить і в тувалєт бігти.

    28.09.14, 10:11Відповідь на 1 від ЛанаСкала

      38.09.14, 15:07