Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Бернард ХопкІнс: "Ковальов - Росія, а я - УКРАЇНА"

Бернард ХопкІнс: "Ковальов - Росія, а я - УКРАЇНА"
ВБОЛІВАЙМО ЗА АМЕРИКАНЦЯ . ВІН НАШ  . 
Чемпион мира по версиям IBF и WBA в полутяжелом весе 49-летний американец Бернард Хопкинс в преддверии боя с чемпионом WBO россиянином Сергеем Ковалевым сравнил себя с независимой Украиной.

На пресс-конференции в Нью-Йорке Хопкинс заявил, что в бою против Ковалева по кличке «Разрушитель» он «будет Украиной».

Тем самым Бернард поддержал Украину в борьбе с соседом-агрессором, назвав прозвище оппонента некорректным, ведь он «уничтожает людей».

Слова американца вызвали неловкую улыбку у команды россиянина и бурное обсуждение у журналистов в зале.
12

Коментарі

18.09.14, 08:26

какой классный бандеровец

    Гість: fedik777

    28.09.14, 08:30

      38.09.14, 12:11

        48.09.14, 13:44Відповідь на 1 від Натик_Н

        знаєте , якщо чесно ще до кінця 2013р . я таки вболівав за росіян на спортивних аренах . я знав що є шовеністи , в яких ненависть до всіх інших націй . , але незміг і уявити що цією хворобою заражене майже все суспільство . такщо вболіваймо за друга України Бернарда ХопкІнса .

          59.09.14, 08:29

            69.09.14, 10:10Відповідь на 4 від РИСАК

            Шеваністи-ненавидять футболіста, шовіністи - сповідують ненавить до окремої нації. Будемо вважати боксера Ковальова ШОВЕНІСТОМ, який ненавидить темношкірих американців( у транскрипції росіяш- Америкосів)

              79.09.14, 22:38

              Раніше вболівали усі знайомі за Україну і за Росію. А зараз - За Україну і ПРОТИ Росії