переможець шоу ГОЛОС ДІТИ Роман Сасанчин,

переможна пісня Ромчика .молоденький сокіл 12-річний школяр з села Садки Заліщицького району виконав пісні «Дивлюсь я на небо» та «Одна калина», і своїм співом підкорив країну. 
Загалом у фіналі змагались шестеро учасників  Роман Сасанчин, Міша Цар, Настя Багінська, Іван Лісний, Богдан Темченко та Руслан Асланов. Фінал проекту у прямому ефірі на телеканалі «1+1 дивилися 15 мільйонів глядачів, які віддали свій голос за Романа Сасанчина з команди Тіни Кароль!
«Щире дякую всім, хто за мене голосував! Головне, не те, що виграв я, а головне досвід, який ми тут отримали. Ми всі тут переможці!», — сказав Рома.
До слова, хлопець брав участь у першому сезоні шоу, проте тоді до нього не обернувся жоден з суддів. Рома розповів, що два роки не покладав рук, впевнено йшов до своєї цілі, багато працював і молився Богу.
Вітаємо нашого талановитого земляка!

Пророчий кліп Кузьми "Руїна"

Моя країна суцільна руїна - як можна нелюбити свою землю аж так.
 . "Переглянете кліп Кузьми "Руїна", мурашки по шкірі побіжать - назустріч йому їде молоковозка, така ж як і в ДТП, далі він проїжджає будівлю ритуальних послуг, та й кліп опублікований в YouTube 13 лютого 2013 року. Цікаво, знімав він його не 2-го чи лютого? Та й з приводу країни - є деякі пророцтва в цій пісні. От і не вір у знаки долі ...", - зазначає Владислав Савченко. 

Раша відкрила полювання .

Мати сімох дітей зі Смоленської області Світлана Давидова заарештована і етапована в Лефортово за звинуваченням у державній зраді на користь України за дзвінок в українське посольство.
У четвер газета "Комерсант" повідомила, що приводом для порушення кримінальної справи став дзвінок Давидової в посольство України в Москві. Жінка повідомила співробітникам дипмісії, що розташована поруч з її будинком військова частина, в якій дислокується вісімдесят другому окрема радіотехнічна Червонопрапорна ордена Олександра Невського бригада ГРУ, спорожніла і, на її думку, військовослужбовці могли бути відправлені на Україну.

При цьому жінка запідозрила , що військових відправили на Україну, з телефонної розмови, яка випадково почула в маршрутці. Чоловік, службовець в цій частині (що вона зрозуміла з розмови), розповідав своєму співрозмовнику, що його з товаришами по службі "невеликими групами переправляють до Москви, обов'язково в цивільному, а звідти далі у відрядження

Московити -це хворі люди .І сміх і гріх .

Рязанська губернія. Третій день поминання героя Новососсіі.
Російський світ - завжди свято! scheisse, shit, Welcome to Russia!

Стара колядка з сучасною візуалізацією.

не думав що і в мого покоління буде СУМНИЙ СВЯТИЙ ВЕЧІР . сьогодні зранку повертався з дежурства і на заправці  була колона яка перевозила загиблого нашого бійця .  .страшно . ГЕРОЯМ  СЛАВА 

Басков , Ла-ЛА-Ла і Мєдвєдєв .

.Жили два хлопці. Що сказати…
Вродливі, гарні, неземні!
Один чорнявий – карі очі.
Другий білявий – очі голубі.
Ці хлопці просто покохали
Один одного – от і все.

причина чому досі ДНР і ЛНР не терористи .

РАССЛЕДОВАНИЯ
Тысяча боевиков "ЛНР" числятся в штате предприятия Ахметова и получают зарплату в его банке - боец АТО
ДНР і ЛНР

  • Тысяча боевиков "ЛНР" числятся в штате предприятия Ахметова и получают зарплату в его банке - боец АТО

Около тысячи боевиков получают зарплату на угледобывающем государственном предприятии "Свердловантрацит", которое в 2011 году в концессию взяла компания ДТЭК, принадлежащая украинскому миллиардеру Ринату Ахметову.

Об этом на своей странице в Facebook сообщает командир батальона Нацгвардии "Полтавщина" Илья Кива.

"Около тысячи боевиков находятся на зарплате и льготном стаже. Они даже профосмотр проходят за счёт предприятия! И вы хотите сказать, санкций они боятся? Или отсутствия гумконвоев?" - пишет Кива.

Зарплату, по информации комбата, боевики получают на карточки Первого украинского международного банка (ПУМБ), также принадлежащего Ахметову.

"Да они спокойненько получают зарплату на карточки банка ПУМБ (кстати тоже Ахметовского), у которого "договор" с рашистскими банками, также преспокойненько едут в г.Гуково (РФ) и отовариваются чем душа пожелает! Заправляются рашистским ГСМом", - сообщает боец АТО.

По его словам, террористы "ЛНР" официально зачислены в штат шахты.

Два дня назад на корпоративном сайте ПУМБ появилось сообщение о том, что банк сменил юридический адрес с донецкого на киевский.

"Государственным регистратором проведена регистрация устава ПУМБ в новой редакции в связи со сменой адреса регистрации. Таким образом, с 12 января 2015 года новый адрес местонахождения ПУМБ: Киев, ул. Андреевская, 4 ", - говорится в сообщении.

В ДТЭК уже отреагировали на данные заявления.

"ДТЭК платит зарплату исключительно сотрудникам компании. В ДТЭК Свердловантрацит и ДТЭК Ровенькиантрацит числятся отсутствующими по невыясненным причинам 730 человек. Место их нахождения неизвестно. Уволить этих людей, с учетом письма Министерства социальной политики (от 06.07.2014, про Сохранение рабочих мест сотрудников, которые перемещаются из районов проведения АТО или остаются  в таких районах), нет оснований. Заработная плата им не начисляется", - сказано в сообщении.

Отмечается, что в настоящее время все шахты ДТЭК Свердловантрацит и ДТЭК Ровенькиантрацит работают в сокращенном режиме в связи с ограниченной возможностью отгружать уголь. "30% сотрудников находятся в отпусках и работают неполную неделю, добывая необходимый для Украины дефицитный антрацитный уголь, а также обеспечивая жизнедеятельность шахт, чтобы их не затопило. Зарплату такие сотрудники получают, медосмотры, как и положено, своевременно проходят для получения допуска к подземным работам", - утверждают у Ахметова.

Как сообщал "Обозреватель", командир противотанкового взвода батальона "Донбасс" Владимир Бабенко считает, что война выгода не только России, но и украинским олигархам. В частности - миллиардеру Ринату Ахметову.

"Я был в командировке в секторе М. Донецкий метзавод работает, пивзавод "Сармат" работает, молокозаводы работают в Донецке. Какая украинская санстанция контролирует качество продукции, которая поставляется из "ДНР" в Украину? И украинской железной дорогой через оффшор идет продукция Ахметова. Он отправляет свою продукцию за границу", - заявил Бабенко.

це сімя Аветисянів

це сімя  Аветисянів яку вбив цинічно і холоднокровно  гнида і паскуда росіянин  Валерій Пермяков.

Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
15
попередня
наступна