хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

москальська брехня найбрехливіша

Близько 70% громадян України, які проживають на Півдні та Сході країни, не підтримують ідею відокремлення своєї області та приєднання до Росії.
 
Про це свідчать дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) на замовлення ZN.UA 10-15 квітня, опубліковані в тижневику «Дзеркало тижня. Україна» в суботу, 19 квітня.

Згідно з даними, 69,7% респондентів в регіоні проти таких змін. Водночас 15,4% жителів хочуть приєднатися до Росії, 12,5% – вагаються з відповіддю.
Найбільше противників ідеї відокремлення області та приєднання до Росії – в Миколаївській області (85,4%), Херсонській (84,6%) та Дніпропетровській (84,1%). У Харківській області таких респондентів 65,6%, в Донецькій – 52,2%, у Луганській – 51,9%.

Щодо підтримки ідеї приєднання своєї області до Росії найбільше «за» – серед опитаних у Луганській (30,3%), Донецькій (27,5%) та Харківській (16,1%) областях, найменше – у Херсонській (3,5%).

Крім того, 25% жителів південно-східних областей готові вийти на вулицю і підтримати мітинги за приєднання регіону до Росії, за 60,4% байдужих – у Донецькій і 60,8% – у Луганській областях. Водночас у Дніпропетровській області 89,9% опитаних до мітингів із такого приводу за жодних обставин не приєднаються, у Запорізькій цей показник становить 83,3%, у Миколаївській – 89,1%, Одеській – 75,8%, Харківській – 75,7% і Херсонській – 91,1%.

Росія приваблює жителів південного сходу стабільністю економічної ситуації, високими зарплатами і пенсіями, стабільністю влади. Найбільше таких у Донецькій області (41,8%, 39,6% і 37,9% відповідно), Луганській (34,7%, 30,3% та 24,8%).

Опитування проводилося 10-15 квітня 2014 року. Опитано 3232 респондентів у віці від 18 років у 160 населених пунктах восьми регіонів Півдня та Сходу України: Одеської, Миколаївської, Херсонської, Харківської, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької областях. У кожному окремому регіоні проведено не менше 400 інтерв’ю. Похибка вибірки не перевищує 0,95%.

13

Коментарі

119.04.14, 16:37

слухаючи пуцькінську брехню Гебельс стогне від заздрощів

    219.04.14, 17:19

      319.04.14, 17:28Відповідь на 1 від Характерник+

      слухаючи пуцькінську брехню Гебельс стогне від заздрощівТо правда. Ще й страждає, що мучився як збрехати, щоб повірили, а в РФ вірять будь-якій брехні ще до того, як Пукін її
      озвучить.

        419.04.14, 19:09

          520.04.14, 07:47

          Интересная картина получается. С 2010 года мы благодарили Донбасс за президента п.... Теперь они требуют приехать к ним и уговорить их остаться в Украине на их условиях. Хотят остаться в Украине, должны бороться за это право самостоятельно. Хочет люмпен и недобитый совок жить в самостоятельно, мы не должны им в этом мешать. Лично я не поеду добывать Донбассу свободу.
          Я не хочу чтобы моя страна жила и обустраивалась по правилам Донбасса и Луганска. Я думаю, что те четыре года, которые мы прожили под донецкими, нам вполне достаточно. Терриконов для захоронения трупов у нас нет, в Быковнянском лесу тоже нет места для жертв криминальных разборок.
          Донбасс напоминает мне эпизод из "Операции Ы" в "Партнерах". Шурику предлагают. Давай,давай воспитывай меня. Приезжайте и уговаривайте меня.

            Гість: Дїк

            620.04.14, 08:59

              720.04.14, 11:02

              Путінські шохи все перекрутять для своїх зомбі.

                820.04.14, 11:43Відповідь на 5 від VChmyriov

                У цивілізованих країнах питання місця проживання вирішується шляхом міграції...

                Усі інші варіанти це, йти на повідку у пуцькінсько-гебельсівської пропаганди

                Хоче даунбаське бидло у парашу - скатертиною дорога...1телячий вагон для даунів профінансую ...нехай валять до самого сонячного Магадану

                  920.04.14, 17:53Відповідь на 1 від Характерник+

                  слухаючи пуцькінську брехню Гебельс стогне від заздрощіви бьется головой о чугунную стенку котла

                    1020.04.14, 17:59Відповідь на 8 від Характерник+

                    Восток многого хочет. У них была власть в те5чение 6-ти лет, они показали свое лицо и все на что способны. Хватит идти у них на поводу. Видите ли им не нравится власть в Киеве. Власть Януковича из Макеевки мы уже познали и не хотим в 2010 год. Мы не хотим престолонасления Януковичей. Мы выбираем и даем власть менеджерам , умным людям а не мессиям, пророкам и видным мужчинам в красивых пиджаках и с зековским прошлым.
                    Нам не понравится Яценюк, Порошенко или Тягнибок , проголосуем за другого. В России Путин до конца своей жизни. Мне лично лицо несловянской национальности говорящее на русском языке не нравится и я не хочу видеть его ботоксно наколотую рожу с речью простолюдина и пацана из подворотни. Путин КГБист, начальник Зека Януковича. Они не должны правит в цивилизованном государстве