Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Про заразність всього бандерівського…

Недалеке закордоння. Ресторан в готелі. Поруч, за столом "інтелігентна руська сім"я" із двух челавєк. П"ють віскі і їдять йогурт. Гомогенно короче....

Тихо плине розмова... Вона - йому (з нотками ужаса): и, представляешь, они его оставили там, а сами уехали. И он за год стал бендеровцем (!!!)...

Я повертаюся, кажу, - у мене аналогічний случай був. Знавал я одного друга. "Умнєйший, опитнійший челавєк"... Віссаріона Бєлінского читав в оригіналі, кулєбяку готовив так, шо одно заглядєньє, як ішов "вприсядку" в клубі - баби тіряли сознаніє от восторга...

І шо ви думаєте? - Поїхав у той їхній Львов, і там його у трамваї вкусив кондуктор. То лі онук Бандери, то лі якийсь дальній родствєннік самого Петлюри. І всьо... Пістєц пацану. Оце вже другий год десь в лісах на Закарпатті лазить з ружжом, як оборотєнь. Іскорєня все руське, що на путі не попадеться. Кажуть, що раз даже вбив мирного циркового медведя тільки за красну косоворотку.

Короче, пересіли вони від мене... Я, правда, випивший був, так що - ізвіняюсь...


(с)тырено

9

Коментарі

112.04.14, 10:57

    Гість: Luns

    212.04.14, 12:00

    А говорили, что бандеровцы - трезвенники. Теперь у них ясно видна белочка на плече.

      Гість: ТарасЧупринка

      312.04.14, 12:18

      І таких випадків маса. Як тільки правовірний москаль виходить за межі кацапського оточення, гірське повітря Карпат негайно перетворює його у "бандєровца" ...Результативність впливу карпатського повітря на трансформаційні процеси - 1000%

        412.04.14, 12:38

        Не помню, кагда, но меня тоже укусил бендеровец. С той поры ужасно хочуууууууууу открутить балвешку, ручки загребущие, остальные отростки бесПУУУУтнему и засунуть в сидельное место бандюковича и его пособников, а потом спалить к нечистой все это отродье и забыть о нем на веки-веков.
        Извините, если кто думает иначе.

          512.04.14, 12:42

            714.04.14, 18:15

              Гість: PANGALICHANIN

              814.04.14, 21:34Відповідь на 4 від h_s_x2

              Не помню, кагда, но меня тоже укусил бендеровец. С той поры ужасно хочуууууууууу открутить балвешку, ручки загребущие, остальные отростки бесПУУУУтнему и засунуть в сидельное место бандюковича и его пособников, а потом спалить к нечистой все это отродье и забыть о нем на веки-веков.
              Извините, если кто думает иначе.
              *br avo**bravo *

                915.04.14, 00:46Відповідь на 8 від Гість: PANGALICHANIN

                Не помню, кагда, но меня тоже укусил бендеровец. С той поры ужасно хочуууууууууу открутить балвешку, ручки загребущие, остальные отростки бесПУУУУтнему и засунуть в сидельное место бандюковича и его пособников, а потом спалить к нечистой все это отродье и забыть о нем на веки-веков.
                Извините, если кто думает иначе.
                *br avo**bravo *
                это можно воспринимать, как доказательство того, что Вы меня прощаете за то, что я укушенная бендеровщиной???