хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Из России с любовью

Подивіться, як люто російська влада розправляється з тими, хто посмів вийти на мітинг проти неї. Відео зроблене 6 травня цього року на Болотяній площі в Москві. Поліція жорстоко б'є жінок, викручує руки людям похилого віку, чоловіків молотить до несвідомості. Що зробили усі ці люди? Усього лише спробували реалізувати своє конституційне право на свободу зборів і зажадати відставки свого демократично обраного президента. Що зробили з ними за це - ви добре бачите самі. На відео абсолютно виразно видно, що поліція б'є не хуліганів і провокаторів, а абсолютно випадкових людей, які не здійснюють ніяких хуліганських дій. Мені дуже гостро захотілося до Таможенно-ординського союзу
23

Коментарі

112.06.13, 23:15

єто бьідло потомки нквд - вьіродки у которьіх нет матерей. их нужно резать по одному.

    212.06.13, 23:19

    А что, нас это может удивить? Правда, есть небольшая разница: там бьют служивые в форме, а у нас отморозки владики в тренировочных штанах. И те, и другие под крышей власти. Да и, если понадобится, то и наши "орлы" в форме также рьяно выполнят команду "фас!"

      312.06.13, 23:23

      Будемо жалітись один одному в неті, чи на кухні і у нас таке буде.

        412.06.13, 23:50

        пистес - и бьют такие же граждане как и тех кого бьют.

          513.06.13, 00:11

          В нас не краще...

            613.06.13, 00:12

            Ну, то хто ще й досі хоче до "братів" у ту АЗІОПУ?!

              713.06.13, 00:14Відповідь на 1 від Пробіотик

              єто бьідло потомки нквд - вьіродки у которьіх нет матерей. их нужно резать по одному.Ты не прав, Пробиотик:
              людей резать по одному нельзя, а дубинами бить можно.
              Кстати, шашкой с размаху наскоку - тоже не советую.

                813.06.13, 05:56

                зауважте - люди не противляться мєнтам, а йдуть покірно із заламаними ногами..... ніхто не намагається дати реальну відсіч садюгам.... а якщоб ці люди почали себе реально захищати - чи довго там би протримався ОМОН?

                  913.06.13, 08:17Відповідь на 3 від ФЕСТ

                  будемо жалітись один одному!

                    1013.06.13, 08:17Відповідь на 6 від Богдан Ляшко

                    я хочу! яка чудова процедура!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна