хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Електорат ПР і КПУ не вірить в те, що Тимошенко замовила Щербаня

Згодні зі слідством лише 24%
78% опитаних українців не вірить, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко замовила вбивство депутата Євгена Щербаня.
Юлія Тимошенко. Фото: svobodaslova.in.ua

Такі результати опитування оприлюднив Київський міжнародний інститут соціології.

На запитання "Чи вірите ви в те, що Тимошенко замовила вбивство Щербаня?" 76% людей відповіли, що не вірять, а 24%, що вірять.

Більшість тих, хто вірить у таку можливість, живе у Східному та Південному регіонах (по 37%), але кількість тих, хто не вірить, значно більша і в Східному (64%), і у Південному регіонах (63%).

Не вірить в таку можливість більшість респондентів із Західного (90%) та Центрального (87%) регіонів.

59% електорату Партії регіонів не вірять слідству

Більше за все тих, хто вірить у можливість замовлення Тимошенко вбивства Щербаня, серед електорату Партії регіонів (41%). Втім, 59% прибічників ПР все ж не вірять в таку можливість.

Так само серед прибічників Компартії більше тих, хто не вірять в можливість замовлення (63%).

Найбільша кількість тих, хто не вірить у версію слідства, серед електорату опозиційних партій: "Батьківщини" та "Фронт змін" (по 96%), "Свобода" (92%), дещо менше серед прибічників "УДАР" Віталія Кличка (85%).

У гендерному розрізі не вірить у замовлення більше жінок, ніж чоловіків (78% проти 75%).

Що цікаво, з віком кількість тих, хто вірить у можливість замовлення, зростає - найменше таких серед молоді віком 18-29 років (21%), найбільше – серед людей віком 60-69 років (27%).

Опитування проводилося з 8 по 17 лютого 2013-го року серед 2032 респондентів з усіх областей країни. Статистична похибка вибірки не перевищує: 3.3% для показників близьких до 50%; 2,8% - для показників близьких до 25%; 2,0% - для показників близьких до 10% та 1,4% - для показників близьких до 5%.


11

Коментарі

118.03.13, 20:00

Навіть тих 24% - долею скривлений лохторат ПР та ющерофанів

    анонім

    219.03.13, 07:34

    А чому цифри не бють? 24+78=102 Десь помилка. Гадаю, тих, хто вірить у причетність, має бути менше.

      319.03.13, 07:45

      Маючи законодавчу ініціативу, я би вніс до ВР законопроект про зміни до "Закону України про вибори". Законопроектом, я - людина віком 69 років, заборонив би людям до 1953 року народження брати участь у глосуванні на виборах до ВР, у місцеві органи влади, мера Києва і т.д. 25% електорату України , що підтримує ПР, вважає Януковича "відним" мужчиною, переконані, що Тимошенко вбила Щербаня, що Сталин - це добре, комунізм-світле майбутнє всього людства, що Суркіс забезпечить безкоштовними медікАментами (було колись таке), а Черновецький продуктовими пАйками киян, є саме ця вікова категорія. Я і моя дружина не поділяємо переконань цієї категорії електорату, але ми з радістю погодимость на утиск наших громадянських прав заради майбутнього України. Майбутнє мають вирішувати більш молоді люди

        419.03.13, 09:25

        що, навіть курям зрозуміло, ПРасти перегнули палку

          519.03.13, 11:18

          В Україні 24% дебілів?

            619.03.13, 14:17


            Чи є в них лекторат?
            Кілька калік і чиновники та заробітчани, хоч і спритні