хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Левко Лук'яненко, "батько" української незалежності

Вітаю з Днем Незалежності України! 


В такий день варто згадати про Левка Лук'яненка, автора документу "Акт проголошення незалежності України",  якого спочатку засудили на розстріл в 1961, а потім кинули в табір на 15 років, але він все одно дав обіцянку небу, шо доб'ється незалежності для України. Він боровся за до самої смерті, до минулого року, до 90-ліття не дожив 1,5 місяця, оце приклад незламної людини. На мою думку його постать має пропагуватись на рівні з Бандерою та Шевченком, щоб його ім'я не зходило з вуст.

Пропоную переглянути три відео, два з біографією, а третє з інтерв'ю від 2015 року






14

Коментарі

124.08.19, 20:21

На чернетці написано "Акт проголошення самостійності", так як фігурувало впродовж 20 століття. Але правильно змінили на "Незалежності"

    224.08.19, 20:30

      324.08.19, 20:55

      Левко Лук'яненко - незабутня постать в історії України.

        424.08.19, 21:11

        кто в Украине не жил
        тот ещё не смеялся....

          524.08.19, 21:33

          Свіжа новина з'явилась, нову меморіальну дошку, встановлену вчора в Чернігові на честь Лук'яненка в той же день ватани облили томатною пастою і зірвали прапор, бісяться, знають, що їх расєя і сталін тут нафіг не потрібні але мужності вистачає тільки на кетчупи да визг "Можем павтаріть"

            624.08.19, 21:58Відповідь на 4 від atttonikam

            кто в Украине не жил
            тот ещё не смеялся....
            Сміється той, хто смієтьс останнім.

              Гість: Gala_)

              724.08.19, 22:18

              я так жалію, що не потрапила на зустріч з ним. це було буквально за кілька місяців до його смерті. відгуки про нього тих, хто був присутній, були сповнені захвату - який ясний розум, яка мудра людина.