хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Орест Лютий - Бєзсмєртний полк нах

5

Коментарі

119.05.19, 20:03

расєянці, мать їх

    220.05.19, 06:43

    Останні роки у Турціях-Єгиптах москалі поводяться набагато скромніше.

      320.05.19, 07:42Відповідь на 1 від Эйч

      расєянці, мать їхЗграя макак

        420.05.19, 07:43Відповідь на 2 від Танк_

        Останні роки у Турціях-Єгиптах москалі поводяться набагато скромніше.Наскільки я чув,останні роки люди з Європи,як приїжджають в Туреччину, питають,чи є тут маскалі

          520.05.19, 17:59

            620.05.19, 18:01Відповідь на 4 від Стрийко Зеник

            Останні роки у Турціях-Єгиптах москалі поводяться набагато скромніше.Наскільки я чув,останні роки люди з Європи,як приїжджають в Туреччину, питають,чи є тут маскаліті маскалі вже всіх дістали своєю наглістю, орда клята...

              720.05.19, 18:42Відповідь на 3 від Стрийко Зеник

              расєянці, мать їхЗграя макакТа ні, Павіани, в них дупа червона

                821.05.19, 01:50Відповідь на 4 від Стрийко Зеник

                Останні роки у Турціях-Єгиптах москалі поводяться набагато скромніше.Наскільки я чув,останні роки люди з Європи,як приїжджають в Туреччину, питають,чи є тут маскаліТа ну, останні... Це так років 10-15 щонайменше. А москалі не просто потихішали, а ще й наших бояться. Як проголосиш, що з України то тільки 2 типу реакції. Більшість тихесенько, ховаючи очі, намагається опинитись якнайдовше від тебе Меншість, як от у Туреччині по за рік: "Так ті с Украині? Бля, как я Путина ненавижу!" І так теж буває

                  921.05.19, 10:03Відповідь на 8 від Танк_

                  Останні роки у Турціях-Єгиптах москалі поводяться набагато скромніше.Наскільки я чув,останні роки люди з Європи,як приїжджають в Туреччину, питають,чи є тут маскаліТа ну, останні... Це так років 10-15 щонайменше. А москалі не просто потихішали, а ще й наших бояться. Як проголосиш, що з України то тільки 2 типу реакції. Більшість тихесенько, ховаючи очі, намагається опинитись якнайдовше від тебе Меншість, як от у Туреччині по за рік: "Так ті с Украині? Бля, как я Путина ненавижу!" І так теж буваєможе й буває. А як піде голосувати,то за пуцю проголосує

                    1021.05.19, 10:04Відповідь на 7 від Эйч

                    расєянці, мать їхЗграя макакТа ні, Павіани, в них дупа червона

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна