хочу сюда!
 

Елизавета

40 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 36-44 лет

Фейкові нацисти

Періодично зустрічаю два фото підписані іменами видатних націоналістів, з довжелезними опусами про спорідненість нацизму та націоналізму. От здавалося би чого б не пропустити фото через спеціальний фільтр пошуку? Воно ж зразу все знаходить.

Знайомтесь, це ні разу не "Бандера в нацистской форме" чи "Фото запрещенное на Украине", а Рейнхард Гелен, німецький розвідник, створив мережу розвідки "Гелена", яка згодом переросла в федеральну. Життя у нього було досить насичене, невдала спроба замаху на Гітлера, співпраця з США. З Бандерою чи націоналістами зв'язку не має.А тут не Ярослав Стецько, як пишуть в опусі "Просвещенный садизм", який полюбляють копіпастити деякі недоісторики, це Євген Побігущий, отут вже українець, був командиром в батальйоні "Роланд", формально.
Був і в УГА, і пізніше в польській армії. В 1939 потрапляє в німецький полон, потім зголошується пройти вишкіл вояків за закликом ОУН і потрапляє в "Роланд". Після розпуску баталйонів "Нахтігаль" і "Роланд" бійці йшли в УПА або СС "Галичина", Побігущий вибрав друге. По закінченню війни займався громадянсько-суспільною роботою, українськими гуртками та товариствами, політичною діяльністю в ОУН. Є ще автобіографія "Мозаїка моїх споминів".
Мої коментарі, де я зауважила що на фото не Стецько, на деяких сайтах було видалено, на інших фото прибрали. Наскільки можна довіряти іншим фотографіям і писанині в таких статтях судіть самі


Частіше користуйтесь Гуглом, корисна штука

10

Комментарии

118.05.19, 12:43

  218.05.19, 13:37

  Після розпуску баталйонів "Нахтігаль" і "Роланд" бійці йшли в УПА або СС "Галичина" - это очень показательно, в сс и упа служили однодумцы и однополчане.

   318.05.19, 15:37

    418.05.19, 15:56Ответ на 2 от Силва

    В РОА і Червоній армії теж

     518.05.19, 16:18Ответ на 2 от Силва

     Після розпуску баталйонів "Нахтігаль" і "Роланд" бійці йшли в УПА або СС "Галичина" - это очень показательно, в сс и упа служили однодумцы и однополчане. Я уже задрался на юашке писать,что упаэто вчерашние Нахтигали,Ролланды,СС галиция +полицаи,дезертиры и тд.Яркий пример херой шлЮхевичНу все как всегда хоть кол на голове теши у бандерни это "новые" люди с безупречной репутацией прямо янголы с небес белые и пушистые..

      618.05.19, 16:19Ответ на 4 от nasinynka

      В РОА і Червоній армії тежразница существенная есть. в роа шли, чтобы избежать смерти в концлагере, а в сс шли со свободы, абсолютно добровольно.

       718.05.19, 18:03Ответ на 6 от Силва

       Ну так, зі свободи, коли Червона армія втекла з України, залишивши народ напризволяще. А з росіян, що не знали, що таке окупація, співробітничали з німцями ще (це мала частина переліку):
       Російська визвольна армія
       Дивізія «Руссланд», 1-а Російська національна армія
       Російський корпус
       1-ша російська національна бригада СС «Дружина»
       Російська народна національна армія
       30-а гренадерська дивізія СС (2-а російська)
       ВПС КОНР
       600-а російська дивізія вермахту
       1-й Східний запасний полк «Центр»
       601-й ост-батальйон «Березина»
       Російська загін 9-ї армії вермахту
       581-й батальйон польової жандармерії
       600-й східний батальйон, 654-й ост-батальйон
       Російський ост-батальйон «Шелонь»
       Російський особовий склад дивізії СС «Дірлеванге" і дивізії СС «Шарлемань"
       Війна - страшний час, не нам судити

        818.05.19, 18:08Ответ на 7 от nasinynka

        в россии не считают этих персонажей героями, в отличие от украины. разницу улавливаете?

         918.05.19, 18:50Ответ на 8 от Силва

         Не знаю, може і не вважають, але й не цькують.

          1019.05.19, 17:04Ответ на 5 от скиф 149

          Після розпуску баталйонів "Нахтігаль" і "Роланд" бійці йшли в УПА або СС "Галичина" - это очень показательно, в сс и упа служили однодумцы и однополчане. Я уже задрался на юашке писать,что упаэто вчерашние Нахтигали,Ролланды,СС галиция +полицаи,дезертиры и тд.Яркий пример херой шлЮхевичНу все как всегда хоть кол на голове теши у бандерни это "новые" люди с безупречной репутацией прямо янголы с небес белые и пушистые..Ти вже задрав писати про те, що і так в кожній книзі пишеться. Союз був таким же катом для українців, як і нацисти, дарма виступаєш

           Страницы:
           1
           2
           4
           предыдущая
           следующая