Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Мінюст найняв проти Тимошенко провідних американських юристів

Мінюст України уклав угоду з американською юридичною фірмою Skadden про співпрацю у справі, яку розглядатиме Європейський суд з прав людини за скаргою екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.
Лавринович каже, що надасть доступ юристам до всіх документів, щоб уникнути спекуляцій
Лавринович каже, що надасть доступ юристам до всіх документів, щоб уникнути спекуляцій

Про це повідомив міністр юстиції України Олександр Лавринович в коментарі УНІАН.

За словами міністра, таке рішення було ухвалено у зв’язку із тим, що захист Ю.Тимошенко нещодавно звернувся до Європейського суду з прав людини із доповненням до попереднього звернення в частині оцінки, чи був справедливий суд, який виніс Ю.Тимошенко вирок.

Також, наголосив О.Лавринович, рішення про укладення угоди з американською фірмою було прийнято у зв’язку з тим, що Українська держава відповідально ставиться до роботи з Європейським судом та через великий міжнародний інтерес до цієї справи.

Відповідно до угоди американська фірма допомагатиме Міністерству юстиції, Уповноваженому України при ЄСПЛ готувати позицію українського уряду під час розгляду в Європейському суді скарги Ю.Тимошенко.

О.Лавринович наголосив, що Skadden є провідною юридичною фірмою, а керуючий партнер фірми, який буде особисто очолювати цю роботу, Грегорі Крейг був адвокатом у Кофі Аннана, Олександра Солженіцина, а також газети «Вашингтон пост» під час «уотергейту». Міністр наголосив на високому фаховому рівні та міжнародному авторитеті фахівців цієї фірми. «Ми їх залучаємо для цієї роботи, щоб мати абсолютно точну і ясну картину», - наголосив він. При цьому представники американської фірми матимуть змогу не лише ознайомитись з документами, а провести зустрічі як з представниками обвинувачення, так і захисту Ю.Тимошенко, якщо вони погодяться на таку зустріч.

«Щоб не виникало жодних сумнівів і домислів у цій справі», - наголосив міністр юстиції.

«Я думаю, що всі, хто хотів би побачити справедливий суд, отримають точну оцінку і вичерпні дані, що зніме всі сумніви, які у них виникали», - зауважив О.Лавринович.

***

Як повідомлялося, днями захист екс-прем'єра Ю.Тимошенко подав до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) додаткові документи до її скарги від 2011 року, які стосуються порушення права на справедливий суд.

"Це те (доповнення), що стосується права на справедливий суд, передбаченого пунктом 1 статті 6 Європейської конвенції з прав людини", - уточнив адвокат екс-прем’єра Сергій Власенко.

Позов в ЄСПЛ було подано Ю.Тимошенко 10 серпня 2011 року, незабаром після арешту. Екс-прем'єр заявила, що її переслідують з політичних міркувань, що законність її утримання в СІЗО не перевірялася юридичними інстанціями, що умови її утримання під вартою були неадекватними і що їй не було призначено жодного лікування, незважаючи на проблеми зі здоров'ям. На думку колишнього прем'єра, Україна порушила щодо неї статті 3 (заборона тортур і нелюдського і поводження), 5 (право на свободу та особисту недоторканність) і 18 (межі використання обмежень щодо прав) Конвенції.

Печерський районний суд Києва у жовтні засудив Ю.Тимошенко до семи років ув'язнення за перевищення повноважень при підписанні газових контрактів з РФ в 2009 році. Захист оскаржив вирок в апеляційному суді, який залишив вердикт в силі, після чого була подана касація.

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ переніс розгляд касаційної скарги Ю.Тимошенко на вирок у "газовій справі" із 15 травня на 26 червня.

unian

9

Коментарі

125.05.12, 10:58

За наши бабки, сволочь! Глянула на время, и думаю: а чем еще можно заниматься в 4 часа утра?

    225.05.12, 14:25Відповідь на 1 від ab absurdo

    За наши бабки, сволочь! Глянула на время, и думаю: а чем еще можно заниматься в 4 часа утра?Мало того що віддають "бабла неміряно", так ще й з юридичної фірми "Skadden" отримають "відкат"!

      325.05.12, 19:50

      З таким би успіхом вони можуть найняти і прибиральницю з Євпропарламенту. Америкози розведуть ідіотів на гроші.

        426.05.12, 15:21

        А з нечистою силою він вже давно угоду уклав і кров'ю підписав. Тепер залишилися з америкосами домовитися.

          528.05.12, 23:10Відповідь на 1 від ab absurdo

          За наши бабки, сволочь! Глянула на время, и думаю: а чем еще можно заниматься в 4 часа утра?А как же? Если бы не успел к утру, то шеф, в очередной раз, почки и печень отбил.

            628.05.12, 23:22Відповідь на 5 від Alter ego*

            За наши бабки, сволочь! Глянула на время, и думаю: а чем еще можно заниматься в 4 часа утра?А как же? Если бы не успел к утру, то шеф, в очередной раз, почки и печень отбил. А вы знаете его шефа?

              728.05.12, 23:24Відповідь на 6 від ab absurdo

              За наши бабки, сволочь! Глянула на время, и думаю: а чем еще можно заниматься в 4 часа утра?А как же? Если бы не успел к утру, то шеф, в очередной раз, почки и печень отбил.А вы знаете его шефа?Ага. По кличке Хам!
              Просто Америка в другом полушарии, когда у них день - у нас ночь.

                829.05.12, 14:03Відповідь на 7 від Alter ego*

                Я не то имела в виду, и не тех!