хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Кириленко: Ніхто з опозиції поодинці не виживе.

15

Коментарі

130.03.12, 22:35

Тільки лозунг прочитала, - відповідаю - ТОЧНО! Поодинці роздавлять, як мурах!

    230.03.12, 22:46

    Я завжди симпатизував Киреленку, він говорить все вірно, про те в опозиційних князьків навряд чи знайдеться та потрібна клепка. Я не вірю, що відкинувши власні амбіції вони здатні приймати загальні рішення. Думаю боров передавить їх по одинці.

      330.03.12, 23:32

      Неужели наконец-то?

        430.03.12, 23:33Відповідь на 2 від Нормальний

        Кириленко долго подпевал Ющу. Но неужели поумнел? Дай-то Бог!

          531.03.12, 00:08

          дивлюсь на опозицію і дивуюсь невже потрібно було пересадити ваших керівників невже потрібно було дочекатись знищення вільних ЗМІ (а таке вже відбулось) невже потрібно було дочекатись щоб народ довели до стану бомжів (мало що лишилось до повного доведення) щоб ви зрозуміли хто при владі і що буде з вами по одинці ??? Може вже дійшло чи ще будете бавитись " два українця це три гетьмана" ???

            Гість: lyo Dnepr

            631.03.12, 00:40Відповідь на 4 від ab absurdo

            Кириленко долго подпевал Ющу. Но неужели поумнел? Дай-то Бог!Тоже об этом подумал... До сих пор под впечатлением разноса журналистами Королевской у Кисилева. Она была похожа на жалкую зомби, декларирующее пару заученных слоганов кота Леопольда в ответ на любой вопрос.

              731.03.12, 01:10

              Що там Кролік утворив? Я чув, що він зірвав анонсоване об'єднання?

                Гість: Лютый Гриня

                831.03.12, 07:46Відповідь на 4 від ab absurdo

                Кириленко долго подпевал Ющу. Но неужели поумнел? Дай-то Бог!Я так не думаю.. Він сам по собі гетьман, бо якби , як народний депутат України, думав би про людей - то він би запхнув своє я десь далеко! А так , як він вважає себе найкращим, то весь час живе за принципом "а баба Яга против!"

                  931.03.12, 08:10Відповідь на 2 від Нормальний

                  100%

                    1031.03.12, 08:10Відповідь на 2 від Нормальний

                    Одни з насильніших політичних діячів України сучасності.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна